Байрактарна• 18 декабря 2024

Я так понимаю можно радоваться и это нам подарок на Новый год?

Пишут, на столе уже лежат бумаги о прекращении огня. Неужели это оно🙏🏻❤️
LudaSHS• 18 декабря 2024
Не кажи гоп.
І не накачувати себе сподіванням, щоб потім Не летіти з гори несподіванок
Fashion4• 18 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
И правильно сделали.
У нас уже есть опыт что такое ’прекращение огня’ с руснёй, захватывалось ещё больше территорий, ещё более быстрыми темпами, сколько можно ходить по граблям
Согласна, но! Людей не хватает, оружия тоже. Или вы предлагаете идти на фронт несовершеннолетним и воевать граблями? До последнего Украинца?
LudaSHS• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ось тут ⬇️
Це піар Орбана
Якщо ви про ініціативу Трампа то є один Представник доки, про це пише Американсика преса, і це не Орбан, це Кіт Келогг і він має прибути в січні для різного роду консультацій і сюди теж, в Україну
LudaSHS• 18 декабря 2024
Ответ дляДаксо
Типа мы прекращаем огонь, а рашка прёт как и раньше? ’Хорошая’ бумага..
Розкачати суспільство, сказати що ось воно - на долоні все, пуйло майстер через своїх посіпак давити в інформ війні.
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляAnet337
Блин ну это дипломатия страны, капец(((
’у Зеленського’ ... маємо те, що маємо ...
Рената-я• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ось тут ⬇️
Так писали, що Зеленський же вже відмовився((
РойЛеля• 18 декабря 2024
Гордон же зуб давав до нового року всьо. Ось тільки 13 грудня казав, що за цих 18 днів вирішиться. Каже інсайдерську інформацію має. І в 2025 поверннться територія до кордонів 2022
Николь1986• 18 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
А почему не говорили? Вроде ж все хотят мира
Все, но не Зе
РойЛеля• 18 декабря 2024
Ответ дляДашенька из Киева
хто пише, чей стіл???
Так, усі перевірили столи!!!!
На чиємось вона має бути. Ану бігом найшли.
А то потім скажуть, не знайшли правильний стіл, загубилась під стосами бумаг
Подрысь• 18 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Думаю, это временно и ненадолго.
на года 4, а потом по новой
РойЛеля• 18 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Це піар Орбана
Кіт, ну давай же приїзди.
Кис-кис-кис
Filomena• 18 декабря 2024
Я не розумію, а що заважає хоча б пуйлу зробити таку заяву? Навіщо орбан? Я розумію що і в такому випадку можуть зробити провокації та звинуватити нас. Але чому про це говорить орбан? До чого тут його стіл? Він за що буде нести відповідальність?
РойЛеля• 18 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Так він же на короткій нозі з путькою.
володька подзвонив, видно, і попросив передати
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляНиколь1986
Все, но не Зе
Думаєте владімірХ хоче миру?
СвітланкаОК• 18 декабря 2024
Ответ дляAnet337
Блин ну это дипломатия страны, капец(((
А як на таке хамське повідомлення ви б відповідали? Ця хуйловська підстилка назвала це нашою відповідальністю, тобто або здавайся, або сам винен. Вам таке норм хавається?
СвітланкаОК• 18 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Він на нас стрілки перевів, показуючи ніби хуйло просить миру, а ми такі прям агресивні, що прагнемо війни. Покидьки!
Мама Никитки-2• 18 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Не пойдет зеля ни на какие прекращения.
Посмотрела его видео недавнее, так он там прям умоляет нас воевать🙈 что нужно продолжать и терпеть
А хуйло вже підписам і тільки за зе черга? Чи як?
Нашо хуйлу перемир’я? Асад 135 ярдів привіз, з Індією багатомільярдну угоду на продаж нафти уклали. В нього грошей неміряно. А Сі вже послав Трампа. Вже півсвіту бачить, яке місце буде займати той Трамп.
«they are good guys! or, I have a good relationship with Volodymyr” ага, саме так 🤦🏻‍♀️
Мама Никитки-2• 18 декабря 2024
Ответ дляAstraja_
То про припинення вогню на час різдвяних свят ніби
Чиїх? Бо в Україні і кацапії різне Різдво.
Zaviriuha• 18 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Дай Бог, чтоб было так. Аминь. Хочется, чтоб наши военные не умирали, не были под обстрелами❤️
Так наш сказав, що від Орбана він ніякий пропозицій не прийматиме. Він воюватиме до кордонів 91
Мама Никитки-2• 18 декабря 2024
Ответ дляFilomena
Так хуйло ж вже зробив заяву. Ви там чули про перемир’я чи заморозку, чи хочаб про тимчасове припинення вогню? Я-ні.
Мама Никитки-2• 18 декабря 2024
А тим часом верховна зрада виказала підтримку Бойку. В мене все. Хто там про перемир’я шось говорить?
Вже відкрито говорять про електронні вибори.
mymoly• 18 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Не пойдет зеля ни на какие прекращения.
Нехай воює і терпить
Lv1107• 18 декабря 2024
Орбан лізе куди не слід, цікаво чого він в лютому 22 не кричав про припинення вогню рашці? І не возив їм на стіл ультиматуми?
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляLv1107
Так а що незрозуміло про цього підх**ловника? Розігрують виставу перед Трампом
дякую аж підскакую• 18 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
На заборе пишут?
На заборных тг каналах
Хотя я такого вброса не видела
Aksinia 111• 18 декабря 2024
Позиция русни озвучена, о какой бумажке Орбан кричит ? Сам написал? Типа ’Я так вижу’ ))
il-mari• 18 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
та жесть, звичайно, юля та петя не проголосували за..,
Anastasiya-f052• 18 декабря 2024
Не, не собирается хуйло что то прекратить. Смысл. Идёт куда хочет, что хочет творит и ничего. Где ваши бумеранги, кармы и тп?
Наши подарки другие:
- снова большое поднятие цен с 1го января
- повышение тарифов (не удивлюсь если опять поднимут)
- повышение налогов (тоже не удивит )
Манула• 18 декабря 2024
Ответ дляil-mari
а правлячий монозброд як же?
il-mari• 18 декабря 2024
Ответ дляМанула
а правлячий монозброд як же?
частина вийшла..