Пуки-куки• 18 декабря 2024

Закриття фоп

Заплатила останні податки. Фор 2 група, без найманих.
Що далі рахунок, чек бокс, ? Яка послідовність?
GaleTTa• 18 декабря 2024
Зняти об´єкт оподаткування з обліку, закрити каси в ПРРО, закрити ФОП в Дії, подати ліквідаційну декларацію , закрити рахунок.
Прилипало• 18 декабря 2024
а військовий збір заплатили?
GaleTTa• 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
а військовий збір заплатили?
З січня
Прилипало• 18 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
З січня
вже підписали зміни?
GaleTTa• 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
вже підписали зміни?
Так. З грудня тільки для найманих поки 5%
Прилипало• 18 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
дивно, що ніде немає інформації про підписання перенесення на січень/ сьогодні зранку ще не було підписано
Я-ваш шанс• 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Так, бо ще не підписано. Сама чекаю
автор Пуки-куки • 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
а військовий збір заплатили?
Наче ж не треба цього місяця
Прилипало• 18 декабря 2024
поки що треба, термін до 20 числа
Прилипало• 18 декабря 2024
https://news.dtkt.ua/simple/common/94817-uvaga-pre...
автор Пуки-куки • 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
поки що треба, термін до 20 числа
А реквізити є?
Прилипало• 18 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
А реквізити є?
потрібно шукати https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/
Сяду на шию, дорого!• 18 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
А для 3 групи не підкажете? Без найманих працівників
Прилипало• 18 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
все те саме, але важливо взяти всі виписки з рахунку перед закриттям
Сяду на шию, дорого!• 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Ще читала що якщо спрощена система, після закриття ФОП треба щоб новий ФОП був також на спрощеній відкривати новий ФОП в наступному році .. тобто треба встигнути до кінця 2024 закрити, щоб в 2025 можна було відкрити нормально, без додаткових податків? Теоретично
Прилипало• 18 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
так, теоретично - якщо закриєте до 01.01, то в 2025 зможете при відкриття знов обрати спрощену
Сяду на шию, дорого!• 18 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Дякую, якщо роботодавець встигне надіслати мені документи, буду намагатись закрити в 2024
Миссис Буркул• 18 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А для чого закривати в 24, щоб знову відкривати в 25?
Сяду на шию, дорого!• 18 декабря 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Та хіба знаєш як далі будеш працювати. Зараз той ФОП не використовується, бо гіг контракт, а далі можливо зміню роботу і буде ФОП, або ні)) а просто так тримати відкритий ФОП навіщо? Щоб не нудьгувати і подавати звіти з нулями?)
mazira• 24 декабря 2024
А хтось пробував зараз після взламу реєстрів закрити ФОП в Цнапі? В Дії ця функція не працює, а чи приймають, можливо в паперовому вигляді, Заяву на закриття ФОП?
Домашка• 24 декабря 2024
Також питання . Потрібно закрити фоп в цьому році, сьогодні заходили в реєстр - не працював.
Хто знає як закривати ?
автор Пуки-куки • 24 декабря 2024
Ответ дляmazira
Казали мені що все після відновлення серверів
Домашка• 24 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
А якщо в цьому році на запрацює , потрібно буде спалахували податки і за січень також?
Не знаєте , немає ніякої можливості якось призупинить або щось подібне ?
автор Пуки-куки • 24 декабря 2024
Ответ дляДомашка
Не знаю, також думала закрити в грудні
mazira• 25 декабря 2024
Ділюсь досвідом: сьогодні ходила в ЦНАП Київ, сподівалась написати паперову заяву на закриття ФОП. Такої послуги наразі нема. Неможливо закрити ФОП ніяк. І сказали, що місяць-півтора нічого працювати не буде.
Вітаю всіх в рабстві у держави. Чергове дно пробите.