Неваляшкина• 18 декабря 2024
Бухгалтер по ФОП
Дуже треба,порадтье будь ласка.
З власного досвіду,щоб добре орієнтувався в нових законах
Неваляшкина
• 18 декабря 2024
Ответ дляLusik
Що саме Вас цікавить?
Мені треба здати річний звіт,всілякі там річні декларації...
Саджу все зарання• 18 декабря 2024
В 2024 нічого нового і не було. Зміни будуть з 2025р. Чи у вас є наймані робітники?
МУСЯкомарова• 18 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Річна декларація до 1 березня, якщо в 2024 році були новоствореним ФОП - плюс декларацію про майновий стан,якщо є наймані - об´єднаний звіт з ЄСВ та ПДФО
Неваляшкина
• 18 декабря 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Найманих немає
Неваляшкина
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
зараз саме їде запис на річну звітність
Дякую.
Юлия Крамарева• 18 декабря 2024
Автор,займаюсь веденням ФОП і подачею звітності.Звертайтесь,якщо буде потреба.