Вам телефонограмма• 18 декабря 2024
Электричество по 9 грн планируется. Как вам такое?
Свезло так свезло• 18 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Не здорова , але рідко психічно хворі визнають що вони хворі
І ще розкажіть як вижити третині населення в країні під назвою пенсіонери ?
Запитайте це у свого обраного президента і його команди
Папобус• 18 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Клавіатуру свою пожалійте
Пальці свої прищеміть
Думали - я змовчу на ваші приниження ?
Ніколи
Отримуйте правду в очі
Колить?
Пальці свої прищеміть
Думали - я змовчу на ваші приниження ?
Ніколи
Отримуйте правду в очі
Колить?
Удалено администрацией...
Агент Пинкертона• 18 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
Капитанша• 18 декабря 2024
Ответ дляАноним_
Ну добивают дальше, а как это назвать по другому((( вот тварине как ге нажраться! А как в начале верещал, что не налоги не коммуналка во время войны подниматься не будет, верещал бо не втік, лучше бы он свалил....
Перед виборами ж кричав, що шоколадне гівно давить тарифами, а я не буду
Агент Пинкертона• 18 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
Багато що кричав
Та і в кіно гарно грав
Он вчителі хоч на тарифи не нарікатимуть - 4000 дол вистачить
Та і в кіно гарно грав
Та прям багіня• 18 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
И? Продавец в АТБ имеет 17 тыс а вы и дальше сидите за 8200 грн
не у всіх є здоров’я на касі в АТБ сидіти.
Вельшановна• 18 декабря 2024
Пока зелёные мрази и хриплый у власти, будут покращення и «всё для людей»
Уроды🤡🤮🤮🤮
Свезло так свезло• 18 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
Собаки довго гавкали на місяць, та жодна з них його так і не вкусила
Агент Пинкертона• 18 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Хоч щось ви зрозуміли
Папобус• 18 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Так не гавкайте на місяць, хто вам лікар. Якщо є проблеми, то зверніться до спеціаліста. Пожалійте людей, які оточують.
Свезло так свезло• 18 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Проблеми у вас
Девʼята сторінка як 😃😃😃
Бабка_в_кедах• 18 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
на диване сидела бы и строчила темы тут и ныла, что какая хреновая страна с президентом и почему лично зеля мне денег не несет, да ещё и квартиру с машиной не предоствил.
Ну ерничаете вы хорошо, а реально, вот что бы делали?
Свезло так свезло• 18 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Хоч щось ви зрозуміли
А ви досі девʼяту сторінку мусолите 😃😃 і отак все життя ваше проходить ((
Та прям багіня• 18 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Зато дорогу в нерабочий аэропорт за 1.5 млрд построим.
і світлофрри не забудьте. а зелений колір зовсім не те
Агент Пинкертона• 18 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
І ваше не в Європі а на форумі
Гавкайте далі
Папобус• 18 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Проблеми у вас
Девʼята сторінка як 😃😃😃
У мене жодних, а ось у вас є, тому не відтягуйте. Потім будуть незворотні зміни
Не зацілована• 18 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Яка похвальна самокритика)))) то чого продовжуєте гавкати, коли розумієте, що все одно не вкусите?
Г@Л@В@ломка• 18 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Введут вам налог на солнечные панели как в Европе, чтоб сильно не радовались
Вам про це хвилюватися не варто
Не зацілована• 18 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
І ваше не в Європі а на форумі
Гавкайте далі
лиш би не вила, як мого сусіда сучка(((( вчора пів ночі не спали через неї
Банан-барабан• 18 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
У меня мама под путькой живет я бы рассказала что там происходит но не хочу тратить время на доказывания! Ждите, как прийдет, заживете.
а Ви наразі де перебуваєте?
Банан-барабан• 18 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Ну двухтаріфний лічильник рахує і і ночі холодильник наприклад.Ми прасуємо в ночі.Утром розвішуємо.Можу мультю на ніч включити.Духовку.Все заряджається в ночі.300 киловат платимо 500 грн
а за сам лічильник скільки заплатили?
Домовенок Кузя• 18 декабря 2024
Ответ дляБанан-барабан
а Ви наразі де перебуваєте?
В Днепре и уезжать в Эвропу не собираюсь, наездилась, хватит.
Тра Ля Ля• 18 декабря 2024
По фиг, лишь бы не отключали
Ну а цена…хотели как в ЕС - получайте, о зепках уговора не было
Сунуся в чужі справи• 18 декабря 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Ничего путин прийдет, порядки наведет, не переживайте. Тему для срача создали?
в параше тоже ком тарифы растут))
Україна понад усе!• 18 декабря 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Байдуже, сонячні панелі давно вже.
Мы не очень много электроэнергии тратим, у нас батареи + все что к ним потребуется не скоро окупятся, но с ценой 9 грн., надо будет об этом подумать все же.
Стетоскопуло• 18 декабря 2024
А що всі так возмущаються, коли віцна почалась думали будем воювать і процвітать?! Я зразу розуміла, що якщо війна не закінчиться в 2022, то наше покоління вже не щастане процвітання. А зараз то дивлюся на то все і таке відчуття, що яґнас як сектор газа заганяють під землю, буде країна підземелля :(
вАлнуюся сильнА• 18 декабря 2024
Ответ дляПапобус
А що прекрасна країна?
Візьміть країни ЄС. Якщо не вистачає на аренду, сплату ком.послуг, то держава підтримує до необхідного мінімального рівня, втратив роботу, то теж допомога. У людині буде місце проживання, тепло, електрика, їжа, необхідні медичні послуги та ліки. В Україні де це все, якщо так все добре?
При зарплате 8-10 тысяч грн ,субсидию не дают . В зиму коммуналка 3,5-4 тысячи ,остаётся на хлеб и кашу пшеничку с куриными жопами .
Субсидия не положена ,пид...ры .,хоть зимой бы как-то помогали народу .