Укр_жіночка• 18 декабря 2024
Викидаю тюль, задовбав.
Ненавиджу свій тюль купила декілька років тому. Після прання не прасується під точковими світильниками видно заломи. Ось вирішила поміняти, кажуть є така така тканина типу поправ на делікатному режимі і повісив. Завтра іду в магазин, що шукати.
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Я никогда тюль не покупала...
Круто вам, яки могла теж не купувала б.
Ms. Скромность• 18 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Круто вам, яки могла теж не купувала б.
А вас заставляет кто-то?
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
А вас заставляет кто-то?
Так, великі вікна і сусідський будинок дуже близько. Жалюзі/ролети не дають затишку, мудохаюсь з тюлем.
Ms. Скромность• 18 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Нормально выглядит....
Манка Я• 18 декабря 2024
После всех видов ткани я задолбалась, и купила сетку, выглядит как фатин, стираю, и сразу вешаю) Не жду пока высохнет. так как из стиралки она почти сухая, но помятая. К утру она висит как выглаженный листочек.
Ms. Скромность• 18 декабря 2024
Ответ дляГороховаЯ
Жахливо виглядає.
Зависть - плохое чувство 🤣
from Ukraine• 18 декабря 2024
Якщо плануєте викидати,можете мені віддати? В кабінет на роботу заберу з задоволенням
Некомильфо• 18 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Круто вам, яки могла теж не купувала б.
Ніколи тюль не прасувала. Одразу з пралки на карніз. Що за тюль у вас така?
Млинець Мій• 18 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Або мені,квадробер подер перед НР
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Хз не найдешевша з магазину досить щільна. Ось така. Трохи вже і котом подерта і не прасується, хоча прала тільки на делікатному режимі.
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Нормально выглядит....
Та ні тут лаконічний мінімалістичний дизайн, а у мене камін, поряд раритетна швейна машинка, якій більше ніж 100 років, диван великий. Мені ролети ні підійдуть.
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Мамі віддаю,вона щось буде підрізати/ вирізати і вішати. Це при тому, що нові штори ми купили їй років 4 тому, але повісити все руки не доходять 🤦♀️
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Нормально выглядит....
Як части шви миєте і чим? Бачу вони у вас світлі.
Ms. Скромность• 18 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Просто мою пол с хлоркой
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Просто мою пол с хлоркой
А в швах грязюка не збирається? Я раз на рік стабільно чищу шви. Вчора цілий день свого життя на них перевела. Сто разів пожалкувала що не зробила темні. Як не прибираю з часом забиваются пилом і брудом.
Ms. Скромность• 18 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Не собирается, пол моем каждый день, бо тут не разуваются, входя в дом
П´яна вишня• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
Я никогда тюль не покупала...
Тоже, занавески ладно, а тюль ковры советский союз
Укр_жіночка
• 18 декабря 2024
Ответ дляП´яна вишня
Почему тюль советский союз?