Пліткарка• 19 декабря 2024

Дівчата чи можна таблетку нурофену розтовкти?

Дитина не може ковтати пігулки взагалі, можна в порошок його?
ЯкаКраля• 19 декабря 2024
А чому ж не можна? Моя дитина теж не могла, то я завжди товкла або висипала из капсули порошок у ложку, розводила водою і давала
Ksenia-fc89• 19 декабря 2024
Звісно можна , яка різниця
Мені в дитинстві так давали ,щей цукор додавали
Инстагра_мерша• 19 декабря 2024
Почему нельзя сироп купить? Таблетка в порошке очень горькая
ЧукИГеки• 19 декабря 2024
Можно. Моя тоже не может,покупаю сироп Нурофен форте
Трусиковед• 19 декабря 2024
Я все таблетки расталкиваю
тяжкаялюдина• 19 декабря 2024
Вообще если таблетка в оболочке или капсула, то нельзя ее толочь. Если таблетка типа простого анальгина - без оболонки и с бороздкой для деления, то можно
ЯкаКраля• 19 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
чому не можна? що станеться?
Сижу_и_плачу• 19 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
чому не можна? що станеться?
Можна замінити на імет. Діюча речовина та сама і табл. без оболонки.