Кривая спроса• 19 декабря 2024

Ніколи в житті нікого не кохала

Були симпатії, але не наскільки, щоб хотіти одружитися з кимось
Міні-бікіні• 19 декабря 2024
Влюблённость и желание выйти замуж не всегда связаны. Вам сколько лет?
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляМіні-бікіні
26, дітей не хочу
Міні-бікіні• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
26, дітей не хочу
Какие ваши годы, до 26 многие не влюблялись
Железобетон• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
26, дітей не хочу
Ну, захотите позже. А если и в перспективе у Вас ничего не поменяется по поводу замужества и детей, то как и какую жизнь Вы для себя видите?
А так я с Вами согласна, насиловать себя не надо.
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Та ну, таке кохання- кохання у всіх лише у юному віці
Железобетон• 19 декабря 2024
А чтобы спать с кем-то, сексом заниматься только с любимым было или тоже не было или не связан для Вас секс с любовью?
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Як мінімум симпатія має бути
Железобетон• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Ну, не скажите, бывает и в зрелом возрасте, когда плюнул на все последствия лишь бы прочувствовать, испытать и прожить настоящие чувства, которые никогда не испытывал
Кто крайний?• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
26, дітей не хочу
я думала вам років 60, встигнете ще
Ло Шарик• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
26, дітей не хочу
Чому? Боїтеся відповідальнрсті?
Ло Шарик• 19 декабря 2024
Вас можна зрозуміти.Сучасні чоловіки дуже рідко коли бувають адекватними.Є такі,але їх дуже мало,на жаль.Тому,автор забийте і живіть своїм життям.
празники не помню• 19 декабря 2024
Любовь и желание пожениться - в моей голове например не тождественны.
Брак это юридический акт, в котором может возникнуть необходимость по разным причинам - например, если планируются дети, если есть какие-то нюансы с совместным имуществом. А так я ничего в браке священного и имеющего отношение к чувствам, не вижу.
И желания оформлять отношения у меня нет, поскольку детей не планирую, имущества имею достаточно, чтоб не жаждать прав на чужое, но и своим не делиться. И это вовсе не значит, что я не люблю своего мужчину, и что он не любит меня.
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Чому? Боїтеся відповідальнрсті?
Тому що це тягар на все життя і прірва куди будуть йти всі гроші. І все в основному на жінці до кінця її життя.
Ло Шарик• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Все в житті є тягарем!І готувати,і прибирати і прати,і ходити на роботу!Тепер не жити,чи що?
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Це все можна не робити якщо немає сил і тд. Дитину назад не засунеш
Ло Шарик• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Не можна.На роботу ви змушені заводити будильник,вставати рано,їхати або йти туди,навіть якщо ви не виспалися.Інакше за що ви житимете?
Ло Шарик• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Прати одяг також необхідно,бо в брудному ви ж не будете ходити
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Це 5 хвилинне діло, що там довго робити) Машинка сама все зробить
автор Кривая спроса • 19 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Роботу можна змінити, якщо не подобається, знайти віддалену, відкрити бізнес. Варіантів багато. Діти - це до смерті, і не факт, що то буде вдалий проект і дитина не знаркоманитися і тд, або не перестане з вами спілкуватися) Знову ж таки кажу про жінок, бо чоловікам на раз-два зробити дитину і потім і не згадувати про неї.
Ло Шарик• 19 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Це проблеми дитини і доля дитини.Це її життя,і кожна людина сама собі обирає свій життєвий шлях.