Підмітайло• 19 декабря 2024
Дитина 11 років дивиться порно .
Знайшли перший раз , обіцяв що більше такого не буде . Проговорили з ним все спокійно , намагались зрозуміти і пояснити все.
Другий теж саме
Покарання не було , тому що я сторонник такого
І цим я зробила гірше
Він зареєструвався на сайті для пошуку секс партнера .
Я йому сказала , ще раз і я веду його до шкільного психолога .
Сьогодні знову сам показав і каже : я не знаю як це тут зʼявилось, я не заходив .
Я кажу ти мені кажеш не правду , ти зайшов, каже : забери гаджети, але не веди до психолога
Я не знаю як мені вирішити цю проблему
Я просто боюсь що дійде до того що він почне шукати секс реальний . І наслідки можуть бути плачевні .
Другий теж саме
І цим я зробила гірше
Я не знаю як мені вирішити цю проблему
Підмітайло
• 19 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
все смотрят
просто закройте глаза и голову в песок
Всі реєструється на сайті для пошуку сексу в 11 років ?
Дама с заначкой• 19 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
и скольких он уже того?
Аноним_Русалка• 19 декабря 2024
так заберіть гаджети, поставте паролі (не дати народжень) на ПК чи ноут вдома . може в школі буде стидно в інших просити ’полазити’ в телефоні
перший раз порно побачила в 9 (на відеокасетах), потім до мене активно бігали діти дивитись (на хвилиночку, 1991 рік) від 7 до 12 років, коли батьків не було вдома. ніхто з цих дітей збоченцем не став. і рано жити статевим життям теж. все в межах ’норми’
Дама с заначкой• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
а Эмануэль была зачитана до дыр
Ms. Iphone• 19 декабря 2024
Если вы не прекратите, ваш сын станет геем, или не будет у него вставать в зрелом возрасте. Или чтоб встал член, нужна будет мама (вы) за стенкой.
Мальчики познают свое тело в этом плане уже лет с 8-10
А за сайты нужно объяснить! Нормально поговорить.
Садова гойдалка• 19 декабря 2024
Ну найдет он себе секс партнера и что ? Ну если ему хочется . Что в этом страшного ?? Сначала люди со всех утюгов делают рекламу секса , потом удивляются когда дети хотят это попробовать
Аноним_Русалка• 19 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
а Эмануэль была зачитана до дыр
і Анжеліка і ті що співають в терновнику)
Підмітайло
• 19 декабря 2024
Ответ дляМарічка
это мальчик или девочка?
Если мальчик- папа есть в семье?
Мальчик
Підмітайло
• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Він міг дивитись всю ніч
Зараз бігає зранку
Ввечері
Я бачу що він не просто дивиться
Він каже що сам вже знає що це залежність.
Зараз бігає зранку
Ввечері
Я бачу що він не просто дивиться
Бубль Гум)• 19 декабря 2024
У моего также случайно в телеграм увидела. Не ругала, наоборот сказала что это нормально, что интересно ему. Но не увлекаться и не оставлять явных следов, объяснила что НЕ нормально) Типа в группы не вступать, посмотрел, удалил. Все
Наездница• 19 декабря 2024
Сходите к психологу, не обязательно к школьному. Это просто опасно, своими поисками он вполне может нарваться на педофила.
Аноним_Русалка• 19 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Він міг дивитись всю ніч
Зараз бігає зранку
Ввечері
Я бачу що він не просто дивиться
Зараз бігає зранку
Ввечері
Я бачу що він не просто дивиться
тоді тільки психолог
Бубль Гум)• 19 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Він міг дивитись всю ніч
Зараз бігає зранку
Ввечері
Я бачу що він не просто дивиться
Зараз бігає зранку
Ввечері
Я бачу що він не просто дивиться
Не ну в таком случае психолог срочно
Підмітайло
• 19 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
А если там будет сидеть лысый дядька, а не девушка ? Который его потом изнасилует и выкинет в лесу ?
Підмітайло
• 19 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Не удивлюсь что он себе уже теребонькает лысого
Да
Напланетянка• 19 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Бідна дитина(
Действительно
Нет бы с родителями вместе смотреть
Відкушу все що стирчить• 19 декабря 2024
Если бы в моем детстве был интернет, я бы с пяти лет смотрела порно
Міс Всесвіт• 19 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Ні, не всі, але ті, хто власних дітей не мають, розказують, що всі
dahashutka19• 19 декабря 2024
Поясніть йому, що дивитися порно це нормально. Знайомитися для сексу в такому віці ні. Розкажіть про педофілів і що вони роблять з дітьми
Замороженная селедка• 19 декабря 2024
На даному етапі це питання технічно вирішено шляхом блокування доступу до відповідних ресурсів. Проте розмови про секс в нашій сім´ї не табу. Ми спокійно розмовляємо на цю тему з сином.
Щодо порно я йому пояснила, що , перше - згідно кримінального кодексу України, це моя відповідальність, яка класифікується як розбещення неповнолітніх. Далі - ми йому пояснюємо, що життя та фільм це різні речі. Що тут грають актори, за гроші, а можливо і за життя, адже не виключено, що люди на екрані не в сексуальному рабстві
Замороженная селедка• 19 декабря 2024
Ответ дляdahashutka19
Дивитися порно в незрілому віці не є нормальним. Це думки всіх секс-прихологів та тих, хто займається сексуальним просвітництвом
Потребую апгрейду• 19 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
В 11 лет секс партнер? Кого он найдет?
Новопоштинская• 19 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
В наше время 90е все смотрели видеокассеты надёжно спрятанные на верхней полке родительского шкафа
Сейчас с этим проще