Мост_Устал• 19 декабря 2024
Шахраї у відділенні приват банку
Дуже неприємна ситуація.
Може комусь буде корисна.
Поповнювала свою валютну картку через термінал у відділенні Приват банку, так як це робила вперше, попросила допомоги у працівниці відділення.
Операція пройшла успішно, працівниця гарно допомагала, стояла біля мене під час всієї операції.
І ось, через хвилин 10-15 мені телефонують, називають моє імʼя та суму поповнення і повідомляють, що моя карта заблокована, так як я перевищила ліміт та маю пройти фін моніторинг.
Я, доречі, була готова до такого дзвінка, так як сума внесена була немаленька.
Врятувало мене те, що шахрай переплутав і назвав замість Приват банку Ощад банк)))
Я йому сказала, що не маю рахунків в Ощадбанку, він матюкнувся, та кинув трубку.
Я подзвонила на гарячу лінію Привату і зафіксувала звернення.
Не хочу нікого звинувачувати, але я практично впевнена, що працівниця банку, що допомагала мені з банкоматом, передала інформацію шахраям, бо як можна пояснити, що вони навіть знали суму поповнення?!
Ось так, будьте обережні навіть у відділеннях банку
Може комусь буде корисна.
Дуняша• 19 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
У нас на работе массово открыли карты для зарплаты. Многим резко после этого начались звонки и смс ки. Написали жалобу в банк, ответ это совпадение.
Также. И каждое большое пополнение сопровождалось смс «вашу куртку заблоковано. Зверниться и номер телефона». Поэтому многие работники отказались и сделали карточки в других банках.
А знакомая не из Приватбанка рассказывала, что ей предлагали за 100 тыс $ подгрузить червя в систему. Причем вышли на нее через одноклассника, с которым она много лет не виделась. Она сама теперь не хранит большие суммы на картах.
Мост_Устал
• 19 декабря 2024
Ответ дляПушка заряджена
А в этом случае мошенники не узнали бы, какой банк? Нелогично.
Він заговорився і переплутав!
Видно, роботи в них багато)))
Млинці зі смайликом• 19 декабря 2024
У нас сейчас сколько офисов развелось, которые якобы разводят россиян, списывая деньги с карты, но слышала что и разводят наших тоже, скорее всего так и есть, причем этот офис изначально был в Днепре, где и главный офис приват банка, думаю сливают информацию, но явно не сотрудник обычного отделения.
Околовита• 19 декабря 2024
Аферы всегда чётко знают какой банк. И уже ,если была навлдчтца, то банк бы точно сообщила потому что она ,якобы свой человек
Мост_Устал
• 19 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ситуація від цього не легше((
Ніякої конфіденційності, нікому не можна довіряти.
Я тепер взагалі не буду брати трубку з незнайомих номерів
Юпитерная• 19 декабря 2024
То точно була працівниця банку? Може то стороння людина стояла біля терміналу і назвалася працівником банку?
Мост_Устал
• 19 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Не забувайте про людський фактор.
Може, бідося, пере трудився, не виспався і переплутав!
Мост_Устал
• 19 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
Бейджик на ній був)
Сиділа за столом у виділенні.
Трудову книжку в неї не дивилась)
Сиділа за столом у виділенні.
Трудову книжку в неї не дивилась)
Околовита• 19 декабря 2024
Ответ дляНаливайКа
Не забувайте про людський фактор.
Та ну
Мост_Устал
• 19 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Та ну
В будь якому випадку, мені дуже повезло, що він відразу так проколовся і не сталося ніякої біди
КонхфЭдкаТузик• 19 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Та ну
А звідки він тоді суму знав і те, що картку було поповнено саме сьогодні? Якщо це рандомний шахрай?
Я думаю, що просто, оговорочка вийшла і саме це спасло авторові гроші
Околовита• 19 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не знаю, я не афер и не айтишник
Пушка заряджена• 19 декабря 2024
Ответ дляОксана Р
Что-то очень часто с ПРИВАТОм стали такие случаи....
Думаю стоит программа,которая показывает человека и его данные,а мошенники працюють
Ну это ерунда про программу, серьезно. Банки настолько законтролированы, никаких программ таких нет. Есть люди, которые подрабатывают сливом информации. Еще есть те, кто ворует с карточек, но в банковской АБС все ходы записываются, бесследно ничего не исчезает.
Та_все_ок_будет• 19 декабря 2024
Напевно заражений вірусом термінал, той зчитувач для карточок. Після звернення мають все перевірити. Або прихована камера, яку шахраї ліплять і опрацьовують
Мост_Устал
• 19 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Внесення коштів в термінал відбувалося без фізичної карти, а через віртуальну карту в застосунку Приват банку, через сканування OR коду