ПушАпница• 19 декабря 2024

KILIAN які ваші улюблені парфуми?

Який хочете купити або може вже купили цей аромат?

Які парфуми в KILIAN найкращі?
Специфика• 19 декабря 2024
Я не можу забути аромат водної калліграфії. Але давно його не бачу в продажі. Ще apple brandy дуже подобається.
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Тестила лише Енжелс шер і епл бренді. Не сподобалися жодні. Планую взяти спробувати пробники Хорошої дівчинки та принцесси, можливо хоч ці сподобаються
А може з чорних флаконів Вам щось спробувати?) Там є достойні, окрім Принцеси.
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Angel’s Share, я вже не памʼятаю скільки пробників використала. моя, здається, нездійсненна мрія той красивезний флакон. Ну чому вони так дорого коштують..😭
Розумію Вас☺️ Вони круті, я купила вже 2 флакон про запас, в першому вже половинки немає)))
Все буде! Бажаю Вам якнайшвидше отримати ціленький флакончик!🎁
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В мене принцес, як не дивно)
Носите часто?
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Liaisons Dangereuses
Гарний🥰
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляМerida
Классика тоже есть, но попробовала фреш, и прям ваааау. Экстрмм не тестила
Мені фреш на літо сподобалась, на зиму шикарна екстрім, а класика-це назавжди❤️
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляСпецифика
Я його не тестувала, здається😢🤷🏻‍♀️
А Еппл Бренді який? Той що тепер чи ще старенький класичний бренді, в чорному флаконі?
Мerida• 19 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Не знаю где экстрим попробовать. А квин шебу пробовали?
Специфика• 19 декабря 2024
Старенький apple brandy краще, але й сучасний беру теж. Він терпккий, древесний, як на мене.
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляМerida
В Ароматеку нема можливості попасти?
Шебу знаю)) вона не погана, багато її люблять…але з Дівчинкою різні, перша більш важка, насичена, густіша, шлейф кілометри, весь простір заповнює😊
автор ПушАпница • 19 декабря 2024
Ответ дляСпецифика
Я так сильно хочу старий випуск…та де ж взяти🖤
Але і новий полюбила)))
Мerida• 19 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
В Ароматеку нема можливості попасти?
Далеко очень от меня. При случае попробую.
У меня шеба есть тоже, но для меня это разные ароматы. С подобными нотами. Ещё из этой серии кристал лимитка. Вот он очень нежный. Но с дымом, как в шебе
Дайте подуться• 20 декабря 2024
Одни самые любимые, которые идеально пахнут колой - Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun, остальные не произвели впечатления
Но правда не тестила их алкогольную серию, возлагаю на нее надежды
Ворона• 20 декабря 2024
Мне не нужен принц чтобы быть принцессой - зимние
Водка на скалах - летние

Хочу попробовать Розы во льду
автор ПушАпница • 20 декабря 2024
Ответ дляМerida
Кристал лімітка?🤔 Є фото?
автор ПушАпница • 20 декабря 2024
Ответ дляДайте подуться
Алкогольні класні😍
автор ПушАпница • 20 декабря 2024
Ответ дляВорона
Водка на скалах - летние

Хочу попробовать Розы во льду
А Блу Мун пробували?) Мунлайт ін Хевен?
Троянди мені взагалі не зайшли…той огірок🙈
Хоча саму ноту троянди люблю)
Мerida• 20 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Кристал лімітка?🤔 Є фото?
Лень вставать к шкафу уже. Вот такой. Я б их все скупила. Но нет нигде. У меня 2 было. Осталось немного в последнем флаконе
автор ПушАпница • 20 декабря 2024
Ответ дляМerida
Не знаю їх, не попадались мені🤷🏻‍♀️ Закордоном нема теж?
З схожих і популярних-ще Адель хіба що, але вона мені більш кремова, трохи доглядова така.
Мerida• 20 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Их уже лет 5 как нет. Когда где-то появляются, я покупаю с рук
ХвилювАллочка• 20 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Ви мали класику?
Как на первом фото
Сільський ансамбль• 20 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Класична версія Лав? Як Вам новий випуск, різницю з старим відчуваєте?
Я дууууже.
У меня только новые. Очень нравятся. Не знаю какие были старые.
автор ПушАпница • 20 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А старі це взагалі шедевр…💎🔝🔥
автор ПушАпница • 20 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Как на первом фото
Гарна ця версія) універсальна😍
Собі купила ще флакон один про запас, вони дуже класні для мене, грошей не шкода на них, я кайфую коли в цьому ароматі🥰
БезПаспортаНеПродаю• 19 января 2025
Принцеса в мене не скажу, що улюблені, але незамінні) єдина ваніль, яка мене не душить, причому навіть влітку. Були в мене з собою в Малайзії в 40+ з мега вологістю і в спеку і вологість були набагато красивіші ніж в мороз