ПушАпница• 19 декабря 2024
KILIAN які ваші улюблені парфуми?
Який хочете купити або може вже купили цей аромат?
Які парфуми в KILIAN найкращі?
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Тестила лише Енжелс шер і епл бренді. Не сподобалися жодні. Планую взяти спробувати пробники Хорошої дівчинки та принцесси, можливо хоч ці сподобаються
А може з чорних флаконів Вам щось спробувати?) Там є достойні, окрім Принцеси.
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Angel’s Share, я вже не памʼятаю скільки пробників використала. моя, здається, нездійсненна мрія той красивезний флакон. Ну чому вони так дорого коштують..😭
Розумію Вас☺️ Вони круті, я купила вже 2 флакон про запас, в першому вже половинки немає)))
Все буде! Бажаю Вам якнайшвидше отримати ціленький флакончик!🎁
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В мене принцес, як не дивно)
Носите часто?
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляМerida
Классика тоже есть, но попробовала фреш, и прям ваааау. Экстрмм не тестила
Мені фреш на літо сподобалась, на зиму шикарна екстрім, а класика-це назавжди❤️
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляСпецифика
Я не можу забути аромат водної калліграфії. Але давно його не бачу в продажі. Ще apple brandy дуже подобається.
Я його не тестувала, здається😢🤷🏻♀️
А Еппл Бренді який? Той що тепер чи ще старенький класичний бренді, в чорному флаконі?
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляМerida
Не знаю где экстрим попробовать. А квин шебу пробовали?
В Ароматеку нема можливості попасти?
Шебу знаю)) вона не погана, багато її люблять…але з Дівчинкою різні, перша більш важка, насичена, густіша, шлейф кілометри, весь простір заповнює😊
ПушАпница
• 19 декабря 2024
Ответ дляСпецифика
Старенький apple brandy краще, але й сучасний беру теж. Він терпккий, древесний, як на мене.
Я так сильно хочу старий випуск…та де ж взяти🖤
Але і новий полюбила)))
Ответ дляПушАпница
В Ароматеку нема можливості попасти?
Далеко очень от меня. При случае попробую.
У меня шеба есть тоже, но для меня это разные ароматы. С подобными нотами. Ещё из этой серии кристал лимитка. Вот он очень нежный. Но с дымом, как в шебе
Дайте подуться• 20 декабря 2024
Одни самые любимые, которые идеально пахнут колой - Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun, остальные не произвели впечатления
Но правда не тестила их алкогольную серию, возлагаю на нее надежды
ПушАпница
• 20 декабря 2024
Ответ дляМerida
Кристал лімітка?🤔 Є фото?
ПушАпница
• 20 декабря 2024
Ответ дляДайте подуться
Алкогольні класні😍
ПушАпница
• 20 декабря 2024
Ответ дляВорона
Мне не нужен принц чтобы быть принцессой - зимние
Водка на скалах - летние
Хочу попробовать Розы во льду
Водка на скалах - летние
Хочу попробовать Розы во льду
А Блу Мун пробували?) Мунлайт ін Хевен?
Троянди мені взагалі не зайшли…той огірок🙈
Хоча саму ноту троянди люблю)
ПушАпница
• 20 декабря 2024
Ответ дляМerida
Лень вставать к шкафу уже. Вот такой. Я б их все скупила. Но нет нигде. У меня 2 было. Осталось немного в последнем флаконе
Не знаю їх, не попадались мені🤷🏻♀️ Закордоном нема теж?
З схожих і популярних-ще Адель хіба що, але вона мені більш кремова, трохи доглядова така.
Сільський ансамбль• 20 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Класична версія Лав? Як Вам новий випуск, різницю з старим відчуваєте?
Я дууууже.
У меня только новые. Очень нравятся. Не знаю какие были старые.
ПушАпница
• 20 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А старі це взагалі шедевр…💎🔝🔥
ПушАпница
• 20 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Как на первом фото
Гарна ця версія) універсальна😍
Собі купила ще флакон один про запас, вони дуже класні для мене, грошей не шкода на них, я кайфую коли в цьому ароматі🥰
БезПаспортаНеПродаю• 19 января 2025
Принцеса в мене не скажу, що улюблені, але незамінні) єдина ваніль, яка мене не душить, причому навіть влітку. Були в мене з собою в Малайзії в 40+ з мега вологістю і в спеку і вологість були набагато красивіші ніж в мороз