Кредитная• 19 декабря 2024

Какой парфюм подарить мужу на НГ до 2 тыс. грн?

Сейчас у него "Армаф Клаб де нут", нравится.
ЖенаАйтишнеГа• 19 декабря 2024
Версаче ерос
Хром азаро
автор Кредитная • 19 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Версаче ерос
Хром азаро
Стойкие или свежаки?
ЖенаАйтишнеГа• 19 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Стойкие или свежаки?
Хром азаро свіжий лише
Советчица Года• 19 декабря 2024
Сумочку продуктов.
Пампушечка• 19 декабря 2024
starwalker mont blanc
Аннуитет• 19 декабря 2024
Такі замовила. Без затесту.
Спішу - перекидаюсь• 19 декабря 2024
Мій замовив Gucci Guilty. Йому в магазині дали пробник і він у захваті.
АяВсёЗнаю• 19 декабря 2024
1million Paco Rabanne
Клептоманка• 19 декабря 2024
На ці зараз гарна ціна. Трохи докласти )
САМ_ТАКОЙ• 19 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Такі замовила. Без затесту.
Діскваєрд вуд я обожнювала, але його зняли з виробництва, а цей не знаю, але думаю має бути теж хороший)
Бабка-ежика• 19 декабря 2024
Рекомендую ось, до 500 грн.) Якщо що, то мій чоловік має і Шанель, Ермес, Діор,...Але цей 👍, брала в Єві, чоловік навіть не знаю ціну:)
Невгамовна сила• 19 декабря 2024
Брала такие. Мне очень понравились. Особенно Sobold. D&G в Еве 100мл была 1900грн
Миловидна леді• 19 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
я думала то йод)))))
ПриснитсяЖЕ• 19 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
А можете описать запах?
Бабка-ежика• 19 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А можете описать запах?
Унісекс, амбровий, древесний, солодкий.Брала для себе, але подарувала чоловікові. Це реплика на Maison Francis Kurkdjian Grand Soir, хоча я чую Under the Stars Maison Martin Margiela. На нього багато відгуків є, на цій же Єві.
ПриснитсяЖЕ• 19 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
Дякую, почитала и заказала)) мой не привередливый))
Бабка-ежика• 19 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ще на весну непоганий ось цей, я якраз дозамовила. Всю лінійку особисто тестила в Єві.
автор Кредитная • 20 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Мені самій подобаються Гуччі Гилти тільки жіночі)
автор Кредитная • 20 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Первые стойкие?
автор Кредитная • 20 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А які саме? Дивлюся, там є туалетна вода і парфумована...
Невгамовна сила• 20 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Первые стойкие?
D&G? Достаточно стойкие. Но это туалетная вода. Они же есть в парфумированной воде. Но в парфумированой есть ещё какая-то нотка, которая лично мне не зашла. Туалетная мягче по аромату.
А вторые супер стойкие и вкуусные)) дочка сказала пахнут дорогим мужиком на BMW)))
Білка в колесі• 20 декабря 2024
ДУЖЕ вдячна дівчаткам які рекоменгдовали цей парфюм . купувала на минулий новий рік. https://makeup.com.ua/ua/product/1532/#%2Foption%2...
а цей - моя знахідка https://makeup.com.ua/ua/product/998843/#%2Foption.......
Спішу - перекидаюсь• 20 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Чоловік пішов у магазин і затестив усі три версії: туалетну воду, парфумовану воду і парфюм. Йому найбільше сподобалась парфумована вода.
Відморожена• 20 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Lalique Encre Noire их много, тот что я написала классический, есть еще спорт и экстрем) Стойко, хорошо, зимой отлично.
автор Кредитная • 20 декабря 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ці два свіжаки?
Білка в колесі• 21 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Ці два свіжаки?
ПЕРШИЙ дуже приємний,не різкий, цікавий, але не дуже стійкий
а другий - Channel Allure Homme Sport ну дуже схожий..взагалі missoni для мене дуже гарний вибір, ціна-якість...жіночий парфюм теж шлейфовий, приємний, стійкий..
автор Кредитная • 02 января в 18:16
Ответ дляБілка в колесі
Дякую, замовила чоловіку Missoni і подарувала на Новий рік. Непоганий аромат)