Я такая наивная• 20 декабря 2024

Український лускунчик

Як вам така ідея?
2 роки у київський опері була снігова королева, яка популярності не набрала.
Тепер створений український лускунчик, щоб не використовувати музику Чайковського, український композитор написав музику , якщо я вірно зрозуміла (ніде немає інформації)
Не знаю, як ви дивитись на цю ідею? Використати найзначніший і більш впізнаваний балет у всьому світові, для чого? Якщо хочеш створити щось своє - вперед! Але використовувати бренд, впізнаваність якого від 5 років до 99 років, це навіть не мерзенне рашистьке «вкрасти», це просто тупорило і не треба нічого пояснювати 🙈🙈🙈
Допоможіть знайти• 20 декабря 2024
Ответ длягодовасик
Интересно, про сказку Золушка кто-то догадывается или тоже только о балете все знают.
а що з Попелюшкою?
ЕлькиПальки• 20 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Чайковський ні в чому. Геніальний композитор. Тільки є така країна як рашка, яка декларує що може нас бомбити виставляючи в тому числі як аргумент своїх письменників і композиторів минулого. На знак протесту проти рашки у нас в театрах не ставлять твори рос. митців. Я думаю якось протягнемо кілька років без Чайковського в оперному поки нас бомблять. Будемо ’бідолашні’ ходити на Моцарта, Штрауса і т.д і т.п.
Пока не узнаете, что Моцарт, Штраус и т.д. и т.п. питали симпатии к России или что-то в этом духе. А Чайковский - великий композитор
Допоможіть знайти• 20 декабря 2024
в Чорному Квадраті теж не гидують російськими творами
Непереможна• 20 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Великий, з цим ніхто не сперечається. От ви в Німеччині я так розумію? І будинок ваш мабуть сьогодні вранці не хитався від прильотів по центру Києва, от вам і в кайф слухати улюблену рос музику, ну кайфуйте і ходіть на це в Німеччині :)
Квітка Миру• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Просто мне непонятно
Хотите что-то свое - сделайте оперу мюзикл фильм
Делать балет и кичиться что вот у нас не как у рашистов, ну такое
Ну грубо и все
Переубедите пожалуйста меня девочки
Сначала посмотрите тот балет, а потом критикуйте, у небесного прекрасные произведения, может, и щелкунчик будет интересным.
Квітка Миру• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Та не, премьера 25 декабря,
Но все мне это так странно капец
Я закончила Киевскую консерваторию, и знаю как власть чмырила руководство сменить имя консерватории.
Потом отменили щелкунчика, типа рашист написал музыку.
Теперь используют этот бренд, мол типа сказка изначально немецкая, но всемирно популярный балет именно Чайковского, а не сказка Гофмана
Выглядит как просто использование бренда.
Прочитала интервью только что - говорят - у нас уже все билеты солд аут, на что журналист резонно отвечает - ну щелкунчик любим во всем мире и взрослыми и детьми
Кстати, а где премьера? На сайте ноу не вижу
ivareka• 20 декабря 2024
не переживайте, откровенно плохое не приживется все равно, хоть сто раз переписывай.
Ms. Любмая жена• 20 декабря 2024
не понятно (даже крепко закрыв глаза на то, что, подняв на знамена Пушкина, Чайковского, Достоевского, враг глумится и уничтожает наш народ физически подчистую, но величие вышеназванных же перевешивает эти мелкие случаи из частной жизни, да?), зачем с такой логикой автору было консерваторское образование - все лучшее Чайковский сочинил, Ростропович сыграл, Вишневская спела, Уланова станцевала - зачем время тратить, что-то там пытаясь?
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
99% людей знают балет щелкунчик, но вот предысторию с немецкой сказкой, я уверена, знают не все
Ватанів прям бомбить. Казка Гофмана вже похідне від балету Чайковського. Може хай рашисти створюють свої твори без перетворення творів-першоджерел на похідні, бо якийся рузкій свєточ вирішив осяяти своїм талантом чужий твір.
99% людей читають казку Лускунчик в дитинстві, а не дивляться балет
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Это страшно
Ни Чайковский, ни Чехов, ни Пушкин - не имеют отношения к сегодняшней войне. Страшно, что их ’отменяют’ и кто-то этому радуется
І Чайковський, і Пушкін і багато хто ще має пряме відношення до цієї війни. Імперці, які зневажали все українське. Чайковський жодного разу не назвав Україна і українці, тільки малороси та хохли, його дратувало все українське, а тільки вєлікоруськє мало значення. Мені пох на талант і шедеври росіян, бо саме ця культура виростила мільйони рабсіянців, які не бачать нічого поганого в тому, що бомблять українські міста і вбивають українських цивільних і військових. Вам не страшно, що вся ця культура толерує знищення сусіднього народу, та в принципі, цим і займалася всю свою історію - вбивала підкорені народи
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ну блин, то есть у детей прикрываясь войной и рашистами забрали любимую сказку, а теперь бизнес и ничего личного?
Ви визначтесь чи Лускунчика забирають у дітей чи роблять постановку? Вже всі квитки розкуплені, в чому ваша трагедія? Діти побачать Лускунчика
Санька-4b93• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Просто мне непонятно
Ну грубо и все
Переубедите пожалуйста меня девочки
Не поняла к кому претензии? Хотите свое? Сделайте оперу, мюзикл, фильм, у вас же соостветствующее образование есть.
А здесь люди сделали то, чем они занимаются и то что им близко. Если эти произведения обьединяет только сюжет, то о чем плач?
Русалочка в разных интерпретациях не смущает?
from Ukraine• 20 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, вас ніяким чином не турбує розстріляне відродження? Закатовані українські композитори, режисери, письменники? Лише заболіло бо Чайковського пресанули?
’Прессанули’, как вы говорите, не конкретно Чайковского, а все детские воспоминания и ассоциации. И да, я не понимаю, как Чайковский связан с сегодняшними событиями. По сути, его ’заблокировали’ только за то, что он родился в неправильном месте
from Ukraine• 20 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А вас не смущает, что те, кто старше 40 лет, тоже выросли на этой культуре? Я в детстве тоже читала ’У Лукоморья дуб зелёный...’, ’Золотую рыбку’ Пушкина и на Новый Год ходила на балет Щелкунчика. И из-за этого моральным уродом не стала. Может, дело всё-таки не в Пушкине с Чайковским?
Ms. Любмая жена• 20 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
мадам, ваше детство прошло, но шанс расширить кругозор еще остается, а нынешних детей Украины убивают официальные держатели пушкинско-чайковской франшизы
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А ви відносите себе до рускай?
Та ні, справа в усіх культурних російських діячах, бо спочатку йде узька культура, а потім летять ракети і ввалюється вєлікорускій шовінізм, який закреслює інші культури, бо вони не такі величні . Ось ця пані, що створила тему, теж шовіністка ’як це українці створюють свій балет?!’ Якщо ваша культура така сильна і най-най, чому вбивали українських митців?
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Як кацапи сказали про свій руській мір - пряме або політичне втручання в сусідні держави, а також вплив рускай культури, яка закриває очі на факти нелюдського погодження. В своїй культурі виправдовують вбивць.
Бжоли-бандерівці• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Та не, премьера 25 декабря,
Но все мне это так странно капец
Перезннімають книги, музичні твори теж і переписують і переспівують, є безліч інтерпретацій, купа творів класичних є в роковому виконанні . Не зрозуміла чого Лускунчика чіпати не можна? Чайковский фореве? Сфігалі ?
Ну ниче се• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Та не, премьера 25 декабря,
Но все мне это так странно капец
Вы, как человек, явно недалекий от искусства, сами понимаете что все происходящее-дно. Нет, это днище. Полнейшая деградация общества с последующим полным подчинением. В принципе уже сейчас с этим народом можно делать все что душа не пожелает🤷‍♀️
Свідок Перемоги• 20 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Нет. Мне не страшно.
Мне страшно от того, что из меня пытаются сделать идиота, которому разрешена только определённая литература и музыка.
У меня есть свой мозг и свое критическое мышление, мне не нужно чьё-то разрешение, чтобы думать.
И именно это страшит власть. Любую.
А вы потребляйте только то, что вам начальник разрешит
from Ukraine• 20 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А ви відносите себе до рускай?
Нет, отношу себя к украинцам, но хочется быть свободной, а не возвращаться к временам СССР, когда была цензура на музыку, литературу и т.д. Хочу слушать и смотреть то, что нравится, а не думать про национальность какого-нибудь певца, художника и поэта. Другими словами, оценивать смысл творчества, а не национальность
парИла я парИла• 20 декабря 2024
Я любила і люблю балет на музику Чайковського. Новий сурогат це конʼюнктурщина в угоду недолугим бюрократам.
Ну прибрали його імʼя з консерваторії, ок, а навіщо прибирати «Лебедине озеро» та «Лускунчик» з репертуарів? Це геніальні твори!
Lesy4ka987• 20 декабря 2024
Чайковський також табу?
Театр абсурда..
🤦🏻‍♀️
ЕлькиПальки• 20 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Не обобщайте Чайковского. Это композитор международного уровня и слушают его во всем мире
Шукаю стакан• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Та не, премьера 25 декабря,
Но все мне это так странно капец
Автор, цілком нормальна ситуація. Це творчий експеримент. Виклик – значний, але той що. Не можу сказати чи вдала спроба, чи ні – живу не в Києві. Але це ж не рідкість, коли один і той самий сюжет береться в роботу різними митцями, композиторами. Ви, як людина з музичною освітою, маєте знати, що популярні балети часто мають інтерпретації в постановці. Інколи вдалі, інколи ні. Те ж саме «Лебедине озеро» – хореографія Петіпа, Нурєєва. Є шанувальники обох версій. Є відома, популярна у поціновувачів опера Чайковського «Євгеній Онєгін», і хореограф Джон Кранко поставив балет «Євгеній Онєгін» – не використавши жодного фрагменту з музики Чайковського. Його балет шалено популярний. Візьміть «Даму з камеліями» Дюма. Два шедеври на цей сюжет– опера Верді «Травіата» та балет на хореографію Ноймаєра з музикою Шопена.
Шукаю стакан• 20 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Автор, я вас понимаю.

Мне теперь интересно, где в Европе можно посмотреть настоящего Щелкунчика. Я бы съездила.
Ніде. Всі роблять зараз інтерпретації. Як Париж, Відень, так і Штутгарт.
Шукаю стакан• 20 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Якщо постановник не використав музику Чайковського, а лише свою власну, то в чому проблема? На відомий сюжет поставили ще один балет. Це етично і не заборонено. А от чого автора допису не тригирить те, що наші українські пісні відомих виконавців привласнюють кацапи, то це можна розглядати як упереджене ставлення до всього українського? Не треба адвоката по захисту кацапського, подивіться на своє( якщо дійсно це своє...)
Прочитавши автора я засумнівалася в двох речах, що вона українка, і що вона має музичну освіту
ЕлькиПальки• 20 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Да конечно ))))
Шукаю стакан• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
В данном случае, простите меня пожалуйста, и это не сарказм, нет на интересует. Создайте свою тему про возрождение и обсуждайте
Меня интересует лицемерное использование рашисткого всемирно известного балета, как бренда, для чего??? После причем скандала с названием консерватории, повторюсь
Причем сам Чайковский имеет украинские корни, всегда тепло относился к Украине, и большинство своих шедевров написал у нас, даже вроде печально известное лебединое озеро (но на уверена)
Такое короче у нас происходит
Чайковский - вонючий рашист и запретить его сказку, любимое миллионами людей. А вот наши деятели молодцы, изумрудным/рубиновым светофорам быть.
Ура абсурду!
Ви мене лякаєте, авторе! Ви з освітою, а вона вам нічого не дала. Нащо перейматися за «Лускунчика? Йому нічого не загрожує. Ви боїтеся, що створення невдалої музики від українського композитора якось негарною стороною покаже Україну? То ви переживаєте вже за Україну? Тоді як вам може бути всеодно на Розстріляне Відродження? На замовчуваних або вбитих українських митців, письменників? Це ж взагалі різний масштаб.

Мабуть, це добре, що ви намагаєтесь розібратися, а то поки у вас каша в голові. Але щоб дійсно дійти до чогось обʼєктивного, то потрібно вимкнути вам упередження проти українських діячів культури
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Нет. Мне не страшно.
И именно это страшит власть. Любую.
Вас же насильно ніхто не притягнув на виставу дивитись? Ні. Схоже, що ви самі робите собі страждання. Дивіться, кого хочете. Українські діти будуть дивитися українську постановку. А якщо вам так неможливо жити тут, то ніхто ж вас не тримає, їдьте до русзкой культури і не страждайте.