Элька-Карамелька• 20 декабря 2024
Пряничний будинок на НР виставку у школі. Варто чи ні?
У понеділок виставка. Зараз купувати іграшки, гілки ялинкт, банти і ліпити вінок - це вийде від 600 грн
Пожумала, можливо спекти пряничний будинок? Запакувати у плівку (як для квітів) і принести його?
Результат:
вже голосів:
19 (65.52%)
Ідея гарна
5 (17.24%)
Погана
5 (17.24%)
Результат
ПодругаМужа• 20 декабря 2024
Краще без плівки. Ото у вас бажання заморочитися, звичайно. Молодша школа?
ГЛЮкоза• 20 декабря 2024
Автор, обережно, ця ідея може перерости в ремесло🙂 Затягне - не помітите як)) У мене так починалось
Элька-Карамелька
• 20 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Щоб порохом не припав і руками не чіпали. Не знаю яка його подальша доля, чи вчителі заберуть до кави чи віддадуть нам
Элька-Карамелька
• 20 декабря 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Не переросте. Це щорічна традиція, не більше)
Печу для своїх лише)
klaraneill• 20 декабря 2024
мне было бы лень так морочиться) да и жалко тот домик) если умеете печь, может просто пряников? их и есть удобнее, и делить)
Безпринципова• 20 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Печу для своїх лише)
Автор,сейчас и домик почти столько же выйдет с такими-то ценами
Будьте так ласкаві• 20 декабря 2024
Завидую вашей энергии, пряничный домик своими руками это круто.
Элька-Карамелька
• 20 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Дякую) енергіі в мене слабо, але така творчість приносить задоволення) то ж
Це два роки тому
Минулого року пекли лише пряники
Це два роки тому
Минулого року пекли лише пряники
Элька-Карамелька
• 20 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
200 г масла, яйця, мука, цукор, пудра. До 300 грн
Але його можуть і віддати назад)
Осіннього лиса після виставки віддали додому
Але його можуть і віддати назад)
Безпринципова• 20 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це два роки тому
Минулого року пекли лише пряники
Це два роки тому
Минулого року пекли лише пряники
Красотень
Безпринципова• 20 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Але його можуть і віддати назад)
Лис не сьедобный)
Элька-Карамелька
• 20 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
Лис не сьедобный)
Ну так)
Тому будиночок під питанням, можуть залишити до кави. Але мені не шкода. Лише б не викинули)