Міняйловна• Изменено 20 декабря 2024
Кума придумала стрьомну схему виїзду закордон.
Вже три місяці на шифрах . Режим повної таємничості . Але сьогодні все таки розповіла бо треба їй моя допомога і просто довелося . Вона вже рік носиться з думкою шо хоче виїхати з дітьми . Їхати хоче в Норвегію , бо там її перша любов ( живе він там уже давно, виїхав ще студентом). І він її чи то кличе , чи то просто не відмовляється допомогти а решту вона додумала . Тут я достеменно не знаю . І от десь вона прочитала що Норвегія не буде приймати біженців з безпечних регіонів. Так вона хоче купити хату в селі десь близько до фронту і там прописатися з дітьми і тоді вже виїхати з цією пропискою . Каже що якщо те соло окупують то взагалі буде супер, тоді її точно не виженуть з Норвегії. Виявляється вона вже продала пів городу щоб мати гроші на покупку тої хати. І ось тут ключове , ніякої хати ще немає , вона ще не знайшла і толком не знає де шукати. Їхати близько до фронту вона боїться . І от просить мене що б я допомогла у пошуках . У мене на фронті не дуже близький родич і ще один друг чоловіка. Я не уявляю як я їх маю про таке просити. Мовчу вже про те шо мені взагалі це здається якоюсь маячнею .
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Чоловік біля неї . Та певно шо дасть . Якби мала сумніви то город би не продала )) Бо то ж під третю хату ( хто знає той поняв 😜).
краще б третю дитину народила і виїхала б разом з чоловіком
Кастрюлька• 20 декабря 2024
Хай в Очакові купує( Мик.обл).Там навпроти через 4 км коса, де ті виблядки кацапські засіли.
Na kablukah• 20 декабря 2024
Могу продать дом или квартиру в Мелитополе.
И ждать оккупации не придётся, она там давно и,похоже, надолго
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А ви молодець, режим повної таємничості, а ви на публіку. І пофігу, раптом вона тут є
Вона більше по Тік Току 🤣
І шо ж я на публіку? Я ж фамілію і паспортні дані не писала.
Анонім Завгосп• 20 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Классная вы кума
це троляка-зебот. Недавно один в один була тема про Німеччину. типу. їдуть родиною з Києва в Німеччину, бо почули, що за повернення грошу будуть платити. Знову натравлювання одних на одних ...
А тим часом...
’’Успенівський мішок’ для ЗСУ в Донецькій області: вийти змогли не всі.
’Ворог окупував Трудове та Успенівку, зайнявши останній клаптик сумнозвісного ’Успенівського мішка’. На жаль, вийти з нього змогли не всі і нехай це буде на совісті до кінця днів відповідальних осіб за цю помилку’, - йдеться в повідомленні.
Аналітики зазначають, що наразі противник перегруповується на займаній ділянці, а також активізувався на флангах вже нового потенційного ’мішка’. Без перестану здійснюються штурмові дії зі Старих Тернів в напрямку відтинку Шевченко-Андріївка. Додатковий тиск присутній зі сторони Сонцівки, яку московити також нещодавно зайняли повністю.’
А тим часом...
язззззь!!!• 20 декабря 2024
А зачем покупать, регистрация может быть и без покупки,главное найти желающих.
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
А як це впливає на безпечність тобто якщо не багато і вбє людину це ок а якщо вбє 10 х то не ок. В чому полягає безпечність? Тобто якщо на європу полетить хоч одна то можна вважати що вони в безпеці?
порівняйте прифронтові села і міста і те саме закарпаття. за три роки скільки в обох варіантах ракет прилетіло? на закарпаття за три роки півтори ракети?
померти можна від будь чого. цегла на голову може впасти, дерево, від сильного вітру дах може зірвати і на голову прилетить. безпечність умовне поняття
Куплю орехи• 20 декабря 2024
Они и Швейцария уже не принимают с определенных регионов, чего она так долго собираласть то?
Українська зірочка• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
А з ким його підписувати?
Можна зі мною. Херсон підійде?
Але орендна плата за пів року.
Засомневаю• 20 декабря 2024
Пишу з Норвегії. Вони не живляться на прописку тільк от зараз. Вони дивляться, де проживала останні пів року або рік. Нехай вона 10 хат купить, якщо вони жила в безпечному регіоні, туди її і відправлять.
Коли мовчу- приємна жінка• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
не факт, що вона не хоче з чоловіком)
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Так близько вже ??? 😱 Я в дитинстві з мамою туди їздила . Памʼятаю довгі сходи до моря а по бокам якісь плакати з героями мультиків .
Куплю орехи• 20 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
все верно, в Швецарии требуют подтверждения где жили год
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Це у вас говорить вже звичка до війни коли страх пропадає через постійну тривогу але треба зпиратись на факти . Якщо хоч одна ракета полетить в рим чи лондон чи інші міста ви так само будете думати що все ок? Так там би всі обісцялись
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
А як вони дізнаються де вона жила ? З яких джерел?
Анонім Завгосп• 20 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Она думает в Новрегии дураки сидят, а она такая прям умная, купить хату и свалить сразу?
автор не думає, а впевнена, що на Порадниці сидять дурні, котрі обов’язково поведуться на її вкиди
Пульт от линолеума• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Чоловіку сказала , що типу кордони відкриють , приїдеш до нас.
А по факту так бачу шо плани в неї геть інші . Сумно . Ми сімʼями дружим.
Перебуваючи у шлюбі,хату вона може купити тільки за згодою чоловіка
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Так а чому не дасть ці гроші за виізд чоловіка? )
Анонім Завгосп• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
думаю це ідея самої авторки, ніякої куми там немає. прощупує на скільки реальна схема)
натравлює одних на одних, відбпарцьовує іудині зедєрмацькі срібняки
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
Міряти чия біда більша це вже смішно. Небезпечно всюди
дуже співчуваю шо ви живете в такому небезпечному закарпатті 🙈
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
І як воно має виглядати те підтвердження ? Чеки з місцевих магазинів чи шо?
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
а вам нашо? хай кума розбирається 🤣
Анонім Завгосп• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
автор так спішила відпрацювати замовлення, що навіть не продумала такий варіант
из желе я• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Так а я шо?
Не гірша , блін, за неї. Я з такими завданнями хоч як сніг на голову кумам не падаю .
Ви кума року
Але думаю троль, хоча мені багато років в існування таких гнид не віру.
Пульт от линолеума• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
В якому сенсі близько вже?Вони там з початку війни.
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Так вона і город за його згодою продала .
Тут нема проблеми .
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ваше право думати що хочете а я кожну тривогу також іду як на розстріл прилетить чи пролетить чи впаде. Коли ти з дитиною і несеш за неї відповідальність то страшно все рівно і коли є факти що падало та себе тішити ілюзіями що тут безпечно це дурість
Міняйловна
• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
Скажіть кому дати?
Кумі не треба я так поняла , а я подумаю 🤣