Міняйловна• Изменено 20 декабря 2024

Кума придумала стрьомну схему виїзду закордон.

Вже три місяці на шифрах . Режим повної таємничості . Але сьогодні все таки розповіла бо треба їй моя допомога і просто довелося . Вона вже рік носиться з думкою шо хоче виїхати з дітьми . Їхати хоче в Норвегію , бо там її перша любов ( живе він там уже давно, виїхав ще студентом). І він її чи то кличе , чи то просто не відмовляється допомогти а решту вона додумала . Тут я достеменно не знаю . І от десь вона прочитала що Норвегія не буде приймати біженців з безпечних регіонів. Так вона хоче купити хату в селі десь близько до фронту і там прописатися з дітьми і тоді вже виїхати з цією пропискою . Каже що якщо те соло окупують то взагалі буде супер, тоді її точно не виженуть з Норвегії. Виявляється вона вже продала пів городу щоб мати гроші на покупку тої хати. І ось тут ключове , ніякої хати ще немає , вона ще не знайшла і толком не знає де шукати. Їхати близько до фронту вона боїться . І от просить мене що б я допомогла у пошуках . У мене на фронті не дуже близький родич і ще один друг чоловіка. Я не уявляю як я їх маю про таке просити. Мовчу вже про те шо мені взагалі це здається якоюсь маячнею .
Пушап Мі мі• 20 декабря 2024
Тю, вы как-то так себе подруга. Искать не обязаны, напрягать знакомых не обязаны. Отказались да и все, но зачем это типа превосходство над ее идеями. Как хочет тетка так пусть и мечтает.
Яичница с беконом• 20 декабря 2024
Нічого не буде. Зараз справи розглядаються індивідуально, людиною я маю на увазі, а не видаються автоматично, як раніше. Будуть питать, де жила, де прописка раніше була, чого переїхала і тд. План реально стрьомний. Можете дати, якщо вона нууу дуууже щаслива. А можуть і ні. Багато відмов останнім часом
Помогалочка• 20 декабря 2024
А чоловік іі де? Він дасть дозвіл виписати дітей
побольшомусекретику• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
А з ким його підписувати?
Я щось не розумію схеми. Вона вже рік як хоче виїхати, то чому не виїзжає? Укранців приймають всі, напевно окрім Швейцарії. Навіщо купувати хату??? Вона рік виносить план, наче ото дурень думкою багатіє.
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
А бюджет в неї який? 500-1000?
6000$ але хоче за менше .
побольшомусекретику• 20 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Классная вы кума
І в чому ваш прикол обісрати автора? Що вона тут цю ахінею під анонімом написала? Ви прочитаєте, закриєте вікрнеснр і не згадаєте навіть про цю тему.
Ненька наша• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Чоловіку сказала , що типу кордони відкриють , приїдеш до нас.
А по факту так бачу шо плани в неї геть інші . Сумно . Ми сімʼями дружим.
А с чего она взяла, ч о ее там оставят после окончания войны ?
Мелочунь• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
6000$ але хоче за менше .
Хай дає об´яви в ФБ в групах районів/міст, які знаходяться близько до бойових дій. Може і знайде так
Кашка-маняшка• 20 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Але ж для того щоб прописати там їй все одно треба буде туди їхати
А дітей виписати з села під Чернівцям, щоб умовно в « Курахувому» прописати 😳
Не зви чайна• 20 декабря 2024
Свєтка, ну яка ти все ж таки кур...ва! Я тобі відкрилась, довірилась, а ти мене так злила((((
Кашка-маняшка• 20 декабря 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
А дякуючи автору зараз тут знайдемо що купити і куди прописати, тут народу ого- го!
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А оце до речі момент. Це ж має хтось перевіряти, якісь служби соціальні ? Хтось де має спитати на якій підставі вона з Кіцмані виписує дітей в село на фронті?
Даю справку• 20 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
А идея, мечта об оккупации это норм считаете?
ОдинРазНадетое• 20 декабря 2024
Как в фильме По семейным обстоятельствам, надо найти зашифрованного риэлтора, прямо как в 80е годы прошлого столетия)
Сайтов то с недвижимостью на продажу нет, все только через знакомых решается.
мимАпроходила• 20 декабря 2024
Если купленную хату разрушат, кума автора еще и на возмещение подать может
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Ну ну не прям мєчта. Ну так сказала , шо ти ж бачиш як наступають і не видно кінця . Ну як по паде те село в окупацію то типу може і на краще .
Вона каже звідти ж люди все одно вже виїхали , а так я їм хоч якісь гроші дам. Їм не погано і мені добре.
язззззь!!!• 20 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
Не может,она ж хату свою не продала.
Коли мовчу- приємна жінка• 20 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Київська область це безпечний регіон?
Де написано про Київську область?
Це форум Київської області?
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
А де безпечний регіон? Вже і на Закарпатті ракети
багато? 🤣
Даю справку• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Она думает в Новрегии дураки сидят, а она такая прям умная, купить хату и свалить сразу?
Ответ дляЗайканалужайке
Тю, моя співробітниця купила в Чернівцях квартиру, переїхали з Києва. Не жаліється, все ок
Як це стосується теми?
Людина до Норвегії хоче.
Люблю кетчуп• 20 декабря 2024
А ви молодець, режим повної таємничості, а ви на публіку. І пофігу, раптом вона тут є
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
і дату прописання не будуть геть дивитись, і питань не виникне нахіба вона з чернівців в прифронтовому селі опинилась.
історія на мільйон. піду за попкорном
язззззь!!!• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
історія на мільйон. піду за попкорном
Вы верите в реальность этой истории?
ОдинРазНадетое• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Скорее всего никакой кумы не существует. Автор решила свой план обсудить, но чтобы говна не выгребать по полной, придумала куму. Вы верите что существуют молодые люди в 2024 году, не способные найти информацию о продаже квартир?
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
Чоловік біля неї . Та певно шо дасть . Якби мала сумніви то город би не продала )) Бо то ж під третю хату ( хто знає той поняв 😜).
Ответ дляПомогалочка
куди виписати?
Море Щастя• 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Вы верите в реальность этой истории?
думаю це ідея самої авторки, ніякої куми там немає. прощупує на скільки реальна схема)
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
багато? 🤣
А як це впливає на безпечність тобто якщо не багато і вбє людину це ок а якщо вбє 10 х то не ок. В чому полягає безпечність? Тобто якщо на європу полетить хоч одна то можна вважати що вони в безпеці?
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
куди виписати?
В нове житло