Міняйловна• Изменено 20 декабря 2024

Кума придумала стрьомну схему виїзду закордон.

Вже три місяці на шифрах . Режим повної таємничості . Але сьогодні все таки розповіла бо треба їй моя допомога і просто довелося . Вона вже рік носиться з думкою шо хоче виїхати з дітьми . Їхати хоче в Норвегію , бо там її перша любов ( живе він там уже давно, виїхав ще студентом). І він її чи то кличе , чи то просто не відмовляється допомогти а решту вона додумала . Тут я достеменно не знаю . І от десь вона прочитала що Норвегія не буде приймати біженців з безпечних регіонів. Так вона хоче купити хату в селі десь близько до фронту і там прописатися з дітьми і тоді вже виїхати з цією пропискою . Каже що якщо те соло окупують то взагалі буде супер, тоді її точно не виженуть з Норвегії. Виявляється вона вже продала пів городу щоб мати гроші на покупку тої хати. І ось тут ключове , ніякої хати ще немає , вона ще не знайшла і толком не знає де шукати. Їхати близько до фронту вона боїться . І от просить мене що б я допомогла у пошуках . У мене на фронті не дуже близький родич і ще один друг чоловіка. Я не уявляю як я їх маю про таке просити. Мовчу вже про те шо мені взагалі це здається якоюсь маячнею .
Кашка-маняшка• 20 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Для Норвегии и Швейцарии да, безопасный
Мда, особливо щоночі і сьогодні, ну то таке.
Сумчатая кошка• 20 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Я не за её план. Человек вам по секрету рассказал, а вы все на публику.
хотите сказать, щас все хаты в сёлах раскупят? и куме не достанется? )))

П.С. Дурак думкою багатіє. Уже бы давно выехала, пока принимают, а она какой-то бред сочиняет. За небольшую сумму можно просто прописаться в любой халупе в глуши в селе, не покупая её. Это если уже легенду сочинять правильную. Но кто поверит в цирк, что она из условно спокойного Мукачева поехала жить с детьми в хату под обстрелами?
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Норвегия это ваш сельсовет что ли? Скажут покажи оплату коммуналки и все станет ясно. А во-вторых вы понимаете, сколько стоят услуги нотариуса для оформления покупки?
То шо моя турбота чи шо? Поняття не маю за нотаріуса .
Peggy• 20 декабря 2024
Расскажите, как в Норвегии могут Чернигов от Черновцов отличить? :)
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляPeggy
Точно . Треба десь в Чернігівській обл. А чеки можна з Чернівецької . Хто там буде вчитуватись . А як буде то можна сказати шо то опєчатка))
Сумчатая кошка• 20 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Пишу з Норвегії. Вони не живляться на прописку тільк от зараз. Вони дивляться, де проживала останні пів року або рік. Нехай вона 10 хат купить, якщо вони жила в безпечному регіоні, туди її і відправлять.
Уже все страны смотрят, где были в феврале 2022. И куда дальше поехали.
язззззь!!!• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Так от вас же хотят помощи
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Так в Україні була . Геолокар же не вшитий ще поки в людину . Кордон не перетинала .
Завжди з рушником• 20 декабря 2024
це дичина якась. може ви з кумою спочатку знайдете в офіційних ресурсах, з яких областей України не приймають біженців? це буквально 6-7 західних областей
Сумчатая кошка• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
В смислі ? «город» він тільки умовно кажучи , а так то це половина ділянки , фасад виходить на трасу . Люди купили під забудову . Буде ще одна хата . Ділянку розділила і продала половину . У неї то був город а в інших буде двір .
если то был действительно ’город’, то з сельхозназначения надо землю выводить под застройку, прежде чем строить...
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Так от вас же хотят помощи
То ж не юридичної 🤷‍♀️
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Вибачте , спитати? Бо мені не дуже то цікаво було. Можу спитати для вас 🤣
Сумчатая кошка• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
мне не надо ни ваша кума, ни её огороды )))
это ж ваша зона ответственности.
мимАпроходила• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А ви молодець, режим повної таємничості, а ви на публіку. І пофігу, раптом вона тут є
Так, может, кто то свою хату на оккупированной территории продает. Автор сразу двух зайцев убьет !)
Удальонка• 20 декабря 2024
За гроші вам і бабусю з Гондурасу припишуть в родичі. А за 6 тисяч ваша кума Норвегію не побаче.
Смячиком• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Ні . Нічого я не валяю .
Сину чоловіка від першого шлюбу потрібна було отримати приписне . Йому 16 років . Він живе в одному районі а прописаний в іншому . Так по закону він мав іти військомат по місцю прописки і там же проходити медкомісію. Це не зручно мʼяко кажучи бо далеко і нема кому возити. Він пішов у військомат за місцем проживання . Там йому сказали шо можуть і тут поставити на облік якщо він принесе довідку від місцевого депутата що він тут живе .
І він ту довідку взяв . Чи треба казати шо той депутат його і в очі ніколи не бачив і поняття не має де він живе . Але ж дав ту довідку …
Тобто дата прописки буде розмита і вона скаже що плакала над документом ночами?
Единорог_помог• 20 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вони зараз дивляться,де людина була ще й на початок війни. І треба довести це все ще. Ну і по-друге. Реєстри на окупованій території можуть не працювати,тому ніхто не пропише.тим більш дітей. Так що план гімно. Така херня завжди,як тупе вважає,що воно найхитріше))
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Так мова йде не про окуповану територію .
І Харків би підійшов , але в Харкові нічого не купиш за 6000$.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
А де безпечний регіон? Вже і на Закарпатті ракети
Та страшне
Яжемать Мне можно• 20 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Вона більше по Тік Току 🤣
І шо ж я на публіку? Я ж фамілію і паспортні дані не писала.
Село здали
Одяг та сумки• 20 декабря 2024
какой бред я прочитала -ничего у нее не выйдет, если она даже не знает как купить жилье а просит когото
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Село здали
Кіцмань це не село . А от село наше то я вже точно не назву 🤣
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
А як це впливає на безпечність тобто якщо не багато і вбє людину це ок а якщо вбє 10 х то не ок. В чому полягає безпечність? Тобто якщо на європу полетить хоч одна то можна вважати що вони в безпеці?
Ну порівняйте Суми і Закарпаття. Де безпечно ?
автор Міняйловна • 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
От у нас в селі нормально. Поряд нічого немає , ні ТЕЦ, ні ГЕС, ні полігонів, ні аеродромів, транспортних вузлів ,ні складів , ні заводів нічого .
Ждун с Нибиру• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Совсем люди подурели, скоро завидовать людям из зоны боевых будут.
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ніде
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
Ніде
Не меліть єрунду
Помогалочка• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не меліть єрунду
По вашому два прильоти за місяць це безпечно?
Ждун с Нибиру• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
А як вам два прильоти за годину ? І де це на Закарпатті такі прильоти за місяць ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 20 декабря 2024
Ответ дляПомогалочка
Так, в порівнянні з прикордонними містами. Тути летить все, що є у рашистів. Кожного дня