Міняйловна• Изменено 20 декабря 2024

Кума придумала стрьомну схему виїзду закордон.

Вже три місяці на шифрах . Режим повної таємничості . Але сьогодні все таки розповіла бо треба їй моя допомога і просто довелося . Вона вже рік носиться з думкою шо хоче виїхати з дітьми . Їхати хоче в Норвегію , бо там її перша любов ( живе він там уже давно, виїхав ще студентом). І він її чи то кличе , чи то просто не відмовляється допомогти а решту вона додумала . Тут я достеменно не знаю . І от десь вона прочитала що Норвегія не буде приймати біженців з безпечних регіонів. Так вона хоче купити хату в селі десь близько до фронту і там прописатися з дітьми і тоді вже виїхати з цією пропискою . Каже що якщо те соло окупують то взагалі буде супер, тоді її точно не виженуть з Норвегії. Виявляється вона вже продала пів городу щоб мати гроші на покупку тої хати. І ось тут ключове , ніякої хати ще немає , вона ще не знайшла і толком не знає де шукати. Їхати близько до фронту вона боїться . І от просить мене що б я допомогла у пошуках . У мене на фронті не дуже близький родич і ще один друг чоловіка. Я не уявляю як я їх маю про таке просити. Мовчу вже про те шо мені взагалі це здається якоюсь маячнею .
Помогалочка• 21 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
боже, як ви там виживаєте в тому небезпечному мукачево? 😢 серце карається, сльози на очах
Фу яке дно… вас що десь обділили?
язззззь!!!• 21 декабря 2024
Ну и шо там кума?