Дрібка щастя• 20 декабря 2024
Ура, канікули. До 3 лютого!
Майже половину літніх.
Показушница• 20 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
Львівська область
Яке місто? Стрий 7 січня в школу.
На циголках• 20 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
школам вже давно надали внутрішнє право самим узгоджувати дати канікул. Там є обмеження тільки в навчальному році: він починається 1 вересня і закінчується 30 червня. Поза межами цих дат школа не може продовжити навчальний рік, а от канікули оформити - запросто)
Там еще должно быть определенное количество учебных дней.
Дрібка щастя
• 20 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Новорічні
І вдома святкуємо різдвяні свята.
когдадеЦкие• 20 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
Каникулы? Мы в разных государствах теперь живем, чтоле. Львов и Полтава. Непонятно.
По графикам света было очень понятно насколько мы одно государство
Дрібка щастя
• 20 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Та нас теж трохи виключали але вчасно схаменулися. В мене правда екофлоу то я не страждала від цього.
Дрібка щастя
• 20 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
Тепер кожна школа окрема держава.
ПробілНеПрацює• 21 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
Львівська область
А, як завжди зараз, Львівщині найпотрібніше. Син до універу очно взагалі має вийти десь посеред березня.