Леплю из пластилина• 21 декабря 2024
Рождество 25 декабря и 1 января не являются выходными (дети идут в школу)
Это решение принято для обеспечения бесперебойного функционирования государственных учреждений, поддержки экономики и укрепления обороноспособности страны. Рождество 25 декабря и 1 января остаются выдающимися датами в календаре, но в этом году они не являются выходными.
Виправлялочка• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Хочете відпочити, потрібно чимось жертвувати. В мене 4 днів на Різдво без прибутку, нічого не зробиш.
а я живу від зарплати до зарплати, з грудня і так мінус 3,5 відсотки через зростання податків, за власний рахунок брати дні - тримати дітей на голодному пайку зайві дні
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви самі з себе знущаєтесь.
Яким чином я з себе знущаюся?
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляivareka
у нас с 28.12
28 це суббота.От ми 30 .12 вже не йдем у школу .А 27.12 ще буде ходити
Руда ліса• 21 декабря 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я зараз живу в Чернівцях, тут всі святкують 7 січня Різдво, але канікули з понеділка, з 23.12 по 5.01
Шановна,ви за всіх не розписуйтесь.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Яким чином я з себе знущаюся?
Вигадуючи проблему, на рівному місці. Відсвяткувати можна в інший день, коли чоловік повернеться зі зміни.
Ви ж звикли, що часто його немає в свята
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вся суть у тому що людям треба трохи відпочити.І діло не в моєму чоловікові.Чи мені.Взагалом розумієте.Не можна так з нами які тут залишилися
Руда ліса• 21 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
По смыслу поход на др Бандеры = на концерт к Кобзону
Думайте что пишите!
’пишЕте’.
Що ж ти ,рюсьге,таке безграмотне ?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Люди відпочивають, не хвилюйтеся.
В приватному бізнесі вихідні.
Вихідних теж достатньо. В Карпатах місце знайти важко.
В приватному бізнесі вихідні.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Люди відпочивають, не хвилюйтеся.
В приватному бізнесі вихідні.
А всі в приватному бізнесі?Ні.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
А всі в приватному бізнесі?Ні.
Всі інші, якщо мають бажання можуть взяти вілгул. А критична інфраструктура завжди працювала в свята.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Чому на рашці с 28.12 по 08.01 вихідні?У них сво,і відпочивають нелюди.А мы люди-титани,нам не треба .От як так можна об людей ноги витирати
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А чому просто не дозволити людям 25 та 1 числа відпочити на законних основах???
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Незламность чтоб не порушить
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Ну вам про це хвилюватися не варто, ви ж не ходите на роботу. А інші вихід знайдуть, тим більше тепер свят на різний лад. І по старому і по новому.
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Меня что больше всего удивляет, что часть детей идет в школу в Рождество. Святвечер делают уроки, потом в школу, потом в рождеств вечер тоже уроки. Поневоле СССР вспомнишь. Тогда в Рождество дети отдыхали - к бабушкам-дедушкам ходили -ездили, было ощущение праздника. Елку обычно ставили уже на каникулах - перед НГ, елка - это уже праздники и отдых, а сейчас что?
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Например - какой- учитель например или преподаватели вузов?
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Хорошо, не СССР - ЕС, и, о Боги, и там ВСЕ дети отдыхают в Рождество. Независимо от региона.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так отож.Заграницей это выходной.У них тем более каникулы уже начались.Дети ходят на ярмарки,на ёлку наслаждаються новогодней сказкой.А наши дети что?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В школах канікули в університетах теж.
А якщо школа працює мабуть більшості вчителів не потрібний вихідний в цей день.
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В школах канікули в університетах теж.
Удалено администрацией...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
В Миколаївській область хіба не онлайн навчання?
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В школах канікули в університетах теж.
Пів країни вчиться ще цю неділю.Вам щось мабуть приснилося
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Нет.Учимся в школе с начала войны
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Цей тиждень пишіть) А то они на воскресенье думают
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Там немає чим думати якщо судити що мені відповідають