Синиця у спідниці• 21 декабря 2024

Ева 3 набора la Roche posay 580грн шара

1+1=3
автор Синиця у спідниці • 21 декабря 2024
Это по 194грн за набор
Как нефиг делать• 21 декабря 2024
Дякую автор!
Тектологиня 80lv• 21 декабря 2024
Воно манюсіньке все як я розумію
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую автор!
На самом наборе дата до написано 3.2025, но продукты до 11.2026
Ответ дляТектологиня 80lv
Воно манюсіньке все як я розумію
Нет один крем полный 40мл , гвоздь программы
sim2406• 21 декабря 2024
Дякую, зайду гляну
Ответ дляsim2406
Дякую, зайду гляну
А в магазине самом тоже есть? Или это только онлайн?
Срочнокпсихологу• 21 декабря 2024
Дякую, куплю, якраз требатермальна. То за цю ціну я б купила тільки термальну, а так ще й пару кремчіків
Аноним_• 21 декабря 2024
Еще на Виши Деркос такая акция, покупаешь два товара + третий получаешь бесплатно
sim2406• 21 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так звідки я знаю. Думала, ви в магазині купили
Привіт з ботойбіччя• 21 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Это по 194грн за набор
А если один, то. 290?
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А если один, то. 290?
Да
Ответ дляsim2406
Нет , на сайте
Пацелуйнитуда• 21 декабря 2024
Дякую, Замовила 5 штук)
Тоскующая• 21 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую, Замовила 5 штук)
а навіщо 5? купуєш 2 , третій у подарунок... тоб то купуєте 4 - отримуєте 6.. а п,ятий за повну ціну виходить
sim2406• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним_
Вже й не знаю, що замовляти чи Ля рош чи Віши. От нашо ви про нього сказали?
Неробименінерви• 21 декабря 2024
Пару днів тому, цей набір був 240
sim2406• 21 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Пару днів тому, цей набір був 240
Теж 1+1?
Isa Dora• 21 декабря 2024
А что за крем такой что все гребут?)
sim2406• 21 декабря 2024
Ответ дляIsa Dora
А что за крем такой что все гребут?)
Бальзам для тіла La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+, 40 мл. Засіб виконує заспокійливу дію, стимулює процес регенерації, зменшує подразнення і запобігає пошкодженням. Він підходить навіть для немовлят.
Термальна вода La Roche-Posay Thermal Spring Water, 50 мл. Продукт миттєво заспокоює, усуває почервоніння, свербіж і запалення, нормалізує мікробіом шкіри та нейтралізує негативну дію вільних радикалів.
Спрей для тіла La Roche-Posay Cicaplast B5 Spray, 5 мл. Він справляє заспокійливий і відновлювальний ефект.
Флюїд для обличчя La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 Invisible Fluid SPF 50+, 3 мл. Продукт забезпечує ефективний захист від UVA- і UVB-променів. Він є стійким до води й поту.
Isa Dora• 21 декабря 2024
Почитала

Он как лечебное средство.
Автор куда вы его будете высказывать?
На_оба_рот• 21 декабря 2024
Я или слепая, но в упор не вижу по 190 грн. Только по 290
На_оба_рот• 21 декабря 2024
Все, поняла. Нужно брать 3 набора.
На_оба_рот• 21 декабря 2024
Если бы на все наборы сделали акцию,а то в данном термальная вода, солнцезащитный флюид - ничего из этого мне не нужно.

Хотела бы, чтобы этот наборчик попал в акцию
ДеньгиНеСдаю• 21 декабря 2024
Оно малюсенькое, на 1-2 раза пользования. Дорого.
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Какой бред для лошков )
Это всё вымажется за месяц
Смысл? 😏
Шару увидели и понесло?
Дикая Роза• 21 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
40 мл крему і 50 термалки?)))
Eska_1980• 21 декабря 2024
Ответ дляsim2406
Автор, величезне дякую за пораду!
Дівчата, замовила 3 набори ЛяРош і три скраби для голови Віші. Мені стільки не треба, кому цікаво, пишіть в лічку, продам по ціні покупки
Как нефиг делать• 21 декабря 2024
Ответ дляIsa Dora
Почитала

Он как лечебное средство.
Автор куда вы его будете высказывать?
Це атопіки та у кого суха шкіра зазвичай беруть. Тому по акції норм. Особливо якщо для затесту чи підійде.