язззззь!!!• 21 декабря 2024
Секс іграшки.
Полюбляю коли чоловік доводить мене до екстазу фалосом і водночас працює язичком. Він розуміє що мені це подобається. Але дуже комплексує що фалос трішки більший за його член та почав відмовлятися від сексу зі мною. Як йому пояснити що і його розмір члена повністю мене задовольняє а фалос це просто різноманіття?
Булку Дай• 21 декабря 2024
Ответ дляСережкинаЯ
12 дня. Форум превратился в секс оргии
Навіщо заходите в «теми для дорослих» очікуєте рецепт салату побачити? Чи вас секс виключно вночі цікавить?
язззззь!!!
• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так и сказать, прямо
Дело в том что объясняла. Но он упорно думает что я хочю большой. При его то 17.4 куда уже больше
Шиворот Навыворот• 21 декабря 2024
Трішки більший, чи все таки добряче більший??? Якби фалос був би трішки більший то це б не викликало комплексів) У вас там десь добрячий 30 сантиметровий чорний ділдо)))
ФФФФристайла• 21 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Значит не соглашаться на большие.
Булку Дай• 21 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Кажіть під час сексу який його член класний, як вам добре коли він трахає вас,..
Леди_на_драндулете• 21 декабря 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
от нас что надо
выявить этого троля и ликвидировать
Яжбоматуся• 21 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Норм размер, ему голову полечите
Трейдер кріпти• 21 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
от 0 меряли или от 1
язззззь!!!
• 21 декабря 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
от 0 меряли или от 1
Поверьте я то точно знаю сколько см. Это вас так беспокоит как я меряла?
А що таке?• 21 декабря 2024
Ответ дляБулку Дай
Класна порада, думаю що більше нічого і добавити не треба, саме гарне пояснення для чоловіка!
Не гоню• 19 января в 06:34
Нужно обидеться на то что он дрочит и сказать, что значит твоя рука уже. И неделю с ним не говорите, будет шелковый