Кондуктор троллейбуса• Изменено 21 декабря 2024

Які вкусняшки любите брати в поїзд?

Тільки давайте без банальностей, будь ласка, типу каклєтки з часником, варені яйця та риба))) Про алкоголь теж не пишіть.
В нас окреме купе, нікому не вонятиме.
Що ви таке цікаве берете, саме щоб було прикольно, а не просто набити живіт?
Вчителька з мікрорайону• 21 декабря 2024
Мак, лаваш, сендвічі, помідорки черрі. Фрукти, печиво
Поліпривіт всім• 21 декабря 2024
Как раз вчера ехали с дочкой в поезде. Брали пиццу доминос, фрукты, пастилу дочке, шоколад, орехи.
Ростки жимолости• 21 декабря 2024
С собой беру обычную еду, выпечку, пирожки какие-то, бананы, шоколад обязательно, сардельки, сыр, хлеб
Гладиолус• 21 декабря 2024
Я в дорозі практично нічого не їм. Щоб не отруїтися. Вода, крекер не солоний. Яблука. Банан. В залежності від пори року, нарізка сир твердий, суха ковбаса. Дивлячись скільки годин дороги
Yana_pl• 21 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В інтерсіті є спеціальний вагон з стравами чи де шукати?
Я їздила , то завжди є вагон де кафе.
ША! я прийшла!• 29 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Что значит про алкоголь не пишите,это главная вкусняшка. Ну,ещё шоколадку можно.
Прикольно из еды вообще не знаю,что это может быть. Еда это еда.
Я не люблю шоколад, лучше тортик и шампанское))