Feel good• Изменено 21 декабря 2024
Мобілізація з 18 (20) років з 2025 року. Проковтнете чи нарешті будуть мітинги?
В Україні можуть знизити мобілізаційний вік до 18-20 років. Відповідне рішення збираються затвердити вже в перші місяці 2025 року.
Про це заявив радник комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Назарій Волянський в ефірі ’Новини.Live’.
’Європейські та американські партнери з 2022 року закликають українську адміністрацію знизити мобілізаційний вік до 18 років. Коли у мене запитують про те, чи знизиться він - звісно знизиться. Я думаю наступного року в перших місяцях - січні, лютому або березні буде затверджено таке рішення’, - сказав він.
За його словами, головним приводом для зміни мінімального мобілізаційного віку є тиск з боку американських партнерів. Він звернув увагу, що особливо активно союзники почали говорити про це в останні місяці.’
Навіть, якщо це наразі такий собі вкид від офіційної особи. Все ж абсолютно обгрунтований.
То ось реальне питання:
у разі чого, проковтнете цей без перебільшення черговий захід геноциду (імхо) українського народу уже нашою владою і ’партнерами’
чи нарешті почнуться мітинги чи що там зараз дозволено.
Додам, що бусифікація, протизаконні злочинні дії ТЦК, побиття до смерті/напівсмерті - теж все до теми.
То ось реальне питання:
Результат:
вже голосів:
53 (31.55%)
Не піду на мітинг, але проти
50 (29.76%)
Результати
35 (20.83%)
Піду на мітинг (чи що дозволен
19 (11.31%)
Підтримую дії влади і ТЦК
11 (6.55%)
Свій варіант супротиву геноцид
Queen of Roses• 21 декабря 2024
Ответ дляup-e263
Ну не защитник, факт.
Я не призываю никого никуда идти или не идти. Это выбор каждого.
Как не призываете. Вот во всю глаголите, что миссия любого мальчика с рождения идти воевать
Queen of Roses• 21 декабря 2024
Ответ дляup-e263
Я не спорю. Ну если пойдет, я не против. Останется, тоже нормально. Он отдельный человек, сам разберется.
Каждый сам по себе, я поняла. Вопрос нет
Queen of Roses• 21 декабря 2024
Ответ дляmymoly
А тем, кому 25плюс, не нужно?
Нужно. Всем нужно. И войны не должно быть в наших реалиях
_Твоя_подруга• 21 декабря 2024
Думаю, что рано или поздно это случится. И я, как мама мальчика, ни на какие митинги не пойду. Он просто уедет из этой страны
Ответ дляFeel good
20-річний - це майбутнє нації, її відродження, народження дітей, підняття економіки і тд.
58-річні цінні для нації лише з точки зору передачі досвіду новим поколінням.
Це з соціально-біологічної точки зору, не моя власна думка.
Інакше, запустять в країну африканців і ісламістів (бо людський ресурс, у любому випадку потрібен). Але якість цього ресурсу буде набагато гірша навіть від того, кого запустили у західну Європу.
Там закон подготовили о гражданстве новый как раз) теперь его можно будет получить онлайн без всяких экзаменов. И закон по поводу земли с 01.01.25. Совпадение в эпоху совпадений прям
Ответ дляУнция яда
Она ботня новозарегистрированная с черным ртом.
Оооооооо....
Точно
Політична маніпуляція на формування суспільної думки: ’Що не робиться у країні - сиджу на жопі рівно і мені насрать’
То може бути і бот від когось з актуальної влади.
Крім шуток.
Точно
Крім шуток.
Ну... Или всех или никого. Если у нас война-война, то все мужское население от 18 до 65 становится под ружье, бабы - в госпитали санитарками, подростки - на подземные заводы патроны клепать.
А если у нас так, как есть - то воевать не должны гражданские, ни 18-летние, ни 60-летние... Могут по желанию, но не обязаны. Воевать должны те, кто этому обучен и кто получал военную профессию.
Ответ дляPrervana
По закону у нас не война, а вп