Все! Выдыхаем!
Якщо Україна піддасться вимогам американських політиків знизити мобілізаційний вік, це не принесе істотного ефекту на фронті, але може обернутися демографічною катастрофою для країни. Таку думку у своєму Телеграм висловив військовий оглядач Олександр Коваленко.
Він висловив припущення, що розмовами про необхідність знизити мобілізаційний вік в Україні майбутня адміністрація Дональда Трампа спробує виправдати скорочення військової допомоги Києву. Але навіть якби Київ поступився вимогам, це навряд чи принесло б результат на полі бою, вважає Коваленко.
Насамперед він звернув увагу на те, що додаткові рекрути мають бути відповідним чином озброєні й оснащені.
"Припустимо, мобілізують 100 тисяч осіб. Це приблизно 125 батальйонів, які зі свого боку мають бути укомплектовані танками - 1 375, ББМ - 4 125, артилерія - 1 500 і так далі. Питання, звідки це все в України, якщо від США ми отримали безпосередньо тільки 31 танк М1А1? Містер Трамп передасть для комплектації 125 батальйонів 1 375 M1A1 Abrams, що припадають пилом на складах у кількості понад 5 500 од. при більш ніж 2 500, що перебувають у строю?" - запитує Коваленко.
Він підкреслив, що без належного оснащення зброєю і технікою додаткові 100 тисяч піхотинців "закінчаться в нуль" за 3-4 місяці. І якщо це будуть 18-річні хлопці, то це буде "тотальний демографічний апокаліпсис", вважає аналітик.
Водночас Коваленко висловив упевненість, що знижувати мобілізаційний вік просто немає необхідності, оскільки Україна досі не використала повністю мобілізаційний ресурс у віці 25+.
’Проблема тільки в тому, що методи залучення добровольців 25+ набагато складніші за банальне словоблуддя і балаканину про мобілізацію з 18+. Насамперед - фінансова мотивація, для підвищення рівня мобілізації. Але навряд чи Майкл Волтц буде ратувати за те, щоб Україні виділили 1 мільярд доларів на фінансування разових виплат добровольцям у 10 тисяч доларів’, - зазначив військовий оглядач.
Ответ длячаревна
Дошло до них, что просто убьют этой мобиллизацией всю молодеж и целое поколения
Не всю, а тільки тих хто не ввдкупиться.
Який же маразм з мобілізацією 18, коли ходять толпи здорових мужиків 25+, які купили бумажку.
Всі хто тут зараз мене відправить на фронт відразу пишу ідіть в офіс зеленої соплі
Natal_ka91• 12 января в 22:30
Ответ длячаревна
Пусть пересматриваюьют брони всякие типа экономические, где менеджеры давят стулья, фейковых инвалидов, многодетных и т п
Можно собрать приличную живую силу
Тут є доля істини. Але більшість багатодітних вже за кордоном. А на бронях багато тих, на подобі вчорашньої теми, де чоловіка автора тієї теми п´яного додому доставляє поліція по блату
Natal_ka91• 12 января в 22:34
Ответ дляНіка Найз
Правда Трамп конечно обладает чуть большей властью, чем Коваленко, но тем не менее пока Коваленко Гренландию не планирует захватывать!
Трамп звиздить багато. Не здивуюся, якщо такі заяви зроблені для того, щоб використати як аргумент припинення допомоги, бо я думаю, навряд чи до такого віку опустять
Ответ дляNatal_ka91
Судя по тому что Зе молчит, а по марафону показывают премию Оскара, некое замешательсво в Киеве имеет место...
Natal_ka91• 12 января в 22:36
Ответ дляНіка Найз
Це дасть тільки одне - масовий виїзд 16-17-річних, більша половина з яких потім не повернеться...
Ответ длячаревна
Можно собрать приличную живую силу
Так сеннс не в тому, щоб зібрати, а щоб запезпечити/озброїти цю силу відповідно, іншакше це не сила а , вибачте, ’гарматне м´ясо’.
Svetyashik• 12 января в 22:39
Ну от Трампа пока такого не слышно было... Пока что об этом Блинкен говорил и вот на днях Уолесс из Британии...
Natal_ka91• 12 января в 22:40
Ответ дляНіка Найз
Кто хотел уже выехал, остальные тут будут при любых раскладах!
Та ні, повірте, багато хто залишається і ще мають надію стати студентами. Але віра в те, що студентів не чіпатимуть з часом, все менша. Хоча з мого кола знайомих більша половина таки вивезла таких хлопців