Швидкоруч• 21 декабря 2024

Що я не так зробила, що він був у такому шоці? Не розумію

Були на зустрічі. Спілкуємось. Між іншим говорю йому "ой, зараз відправлю тобі пісню, яка у моїй уяві асоціюється з тобою"
Я відправила та й іду далі, дивлюсь на нього - у очі по 5 копійок, дуже засоромився, голови не піднімає. Що я не так зробила? Чим може бути викликана така реакція?
Весела моль• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
не можу написати, не хочу, щоб зрозуміли, хто пише
А він тут сидить?
Чи ви вже всім-всім розповіли і ці всі-всі тут сидять?
Шлях до зірок• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
це була пісня Арсена Мірзояна ’вінні пух’
Почитала текст пісні.
Схоже, що він подумав, що ви його наркоманом вважаєте. Бо у мене саме така асоціація з піснею виникла.
БезВзяток• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
скажете потім як вам
Я була права, що ніколи не слухала того мірзояна))) Це жесть. Образився хлопчина, якщо з віні порівняли)))
Пиши-пропало• 21 декабря 2024
Якщо він пісню не чув, то можливо подумав що типу ви його бачите тупеньким і товстим. Перша асоціація на вінні
Весела моль• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Віталька?
БезВзяток• 21 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Почитала текст пісні.
А цей мирзоян він популярний? Бо те що я почула, я б взагалі більше не хотіла цого слухати. Може інші пісні цікавіші? Я мирзояна знаю лише, що він Тоні Матвієнко чоловік , чи вже ні?)))
автор Швидкоруч • 21 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
чоловік
Зупка_цем• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Він теж на Совєтчіці зависає? Ну, тоді цього принца не складно ідентифікувати))
автор Швидкоруч • 21 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
він під анонімом)))
Вітальку сюди не вплутуйте))
БезВзяток• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
він під анонімом)))
Вітальку сюди не вплутуйте))
У вас побачення було з хлопцем, який туть сидить?) Весілля будемо гуляти разом всією Монголією, я так розумію?)))
автор Швидкоруч • 21 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
та жартую, не сидить він тут)
Борони Боже.
просто я подругам розповіла, можливо вони тут сидять, про таке ж ніхто не зізнається))
Юлия 0811• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
він під анонімом)))
Вітальку сюди не вплутуйте))
Чоловік, який тут сидить і среться з жінками в коментах, вже трохи не того
Alisa.Alisa• 21 декабря 2024
А що в тому тексті у Вас з ним асоціюється?))) якийсь дивний текст чесно кажучи 😁
Вероятненько• 21 декабря 2024
Який цікавий вибір пісні)) за що ви його так? Жартівлива пісенька з дитячих ДН..
для мене вона якась найдивніша в творчості Мірзоняна, хоча в цілому до його пісень норм ставлюсь.
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 декабря 2024
Автор, чоловік просто зрозумів, що якщо ви слухаєте Мірзояна, то це вже повний відстій. От йшов, засоромився і думав, як це він так влип.
Омлетик• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну, у багатьох би очі округлилися від самої тільки назви
Пасхальний тролік• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я б на місці вашого кавалера подумала б,що у вас поганмй смак в музиці,якщо таке слухаєте...
Фіфачка• 21 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Класні пісні у нього, послухайте.
IQ 80• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Але мій друг не вміє влучно стріляти???
Фіфачка• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
ну не любовний романс))))
просто пісня про те, що з людиною комфортно і все
Опілки не важні, бо серце справжнє
ПотеряласЯ Я...• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Він товстий у вас?
kuskus• 21 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Хто зрозумів?
Ніхто нічого не зрозумів, у всіх круглі очі
df364tye3• 21 декабря 2024
будьте осторожны , подобные вещи, возможны лишь с хорошо знакомыми людьми ,,,
не каждый правильно воспримет ,,, ой ты похож на персонажа из мультфильма , эта песня как будто про тебя , когда тебя вижу всегда вспоминаю ,,,
Ума Палата• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
ну не любовний романс))))
Ото ви дивна і душна
PinkMa• 21 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Что за песня ?
владимирский централ наверное
Агент Пинкертона• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
скажете потім як вам
Яка класна пісня!
Така тепла, затишна, весела.
Не знала, що то Мірзоян співає.
А хлопець слухав пісню?
Бо назва смішна, а пісня коаснюча.
Агент Пинкертона• 21 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Почитала текст пісні.
Її треба слухати, а не читати. Вона така легка.
автор Швидкоруч • 21 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Яка класна пісня!
Така тепла, затишна, весела.
Не знала, що то Мірзоян співає.
А хлопець слухав пісню?
Бо назва смішна, а пісня коаснюча.
не знаю)
прочитав текст і закам´янів))
Нашли в капусте• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Що знов, Павлік?
Доктор Варвар• 21 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Не повірите, але я про неї подумала. 😱👀Може, дар який відкрився?)) А пісня класна)