75В• Изменено 21 декабря 2024

Батьки чоловіка перевезли зятя за кордон, а перед сусідами вони великі патріоти

Свекруха та свекор доклала великих зусиль (зв´язки та гроші) щоб перевезти чоловіка своєї доньки за кордон. Мій чоловік має безумовну броню через посаду в органах влади, його не мають права чіпати. Все б нічого, то вони активно всім сусідам, друзям доводять, що треба всім іти воювати, бо як прийдуть вороги, і тоді нам не буде життя.
Але це виглядає як лицемірство, чи не так?
миссДавеча• 21 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Тем, кто может быть спокоен за мужа и отца своих детей, вообще нечего рассуждать о том кто и как решил вопрос.
Так не автрр о том рассуждает, а свекровь у которой с сыном и зятем решен вопрос.
Люблю пиво• 21 декабря 2024
Ответ дляНагайна
Шо сирозно?
Депутат?
Ещё раз перечитаю ответы ее
Там ще є один пост, який автор потім підправила. Номер 36, зараз там про недоторканних посадовців в загальному. Але спочатку було більш конкретно ’депутати, судді’.
Нагайна• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Это шо, такие люди здесь на советчица сидят?
Жена депутата.....
Як ухурделю• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Можливо ви праві, але це ж колективна відповідальність всього державного апарату.
спочатку це коллективна відповідальність народу, котрий вибирає цей державний апарат, ставлячи галочку.
Люблю пиво• 21 декабря 2024
Ответ дляНагайна
Жена депутата.....
Більш ймовірно, що троляка депутата.
Але якщо вже виходити з заданих рамок теми обговорення, - то виходить, що автор ще більш лицемірна. Свекри хоча б просто говорять, а чоловік автора прямо причетний і до стану справ в країні в цілому, і до прийняття гнилих законів про мобілізацію в тому числі.
Міс Всесвіт• 21 декабря 2024
Ой, автор, я недавно чула як полковник чи підполковник (хлопчик років 30-35) розпинався, та я так важко працюю і мене всі задовбують, от якби мені запропонували вибір ця служба чи окоп - я б вибрав окоп . Я насилу стрималась шоб не спитать’ А шо ж тебе останавлює?’ Цих лицемірів на кожному кроці.
Коплю на груди• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Так я тихенько мовчу, про ’треба всім воювати’ не говорю.
Невже їм ніхто на це не відповів!?
Коплю на груди• 21 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Но осуждаете тут,что зятя вывезли.
Автор не це засуджує, а те що за іншим говорять щоб йшли.
Коплю на груди• 21 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Самые ярые патриоты как те, кто никогда не воевал и не будет
А ще знаю класних патріотів, дітей партапарату, за яких все життя домовлено, а тепер вони почесні члени якихось фондів і а-ля волонтери, сидять на схемах і не погано пилять гуманітарку. Всора кричали ’Шевченко був алкашем і какая разніца’, а тепер у формі або вишиванках по фейсбуках. Гидота одним словом
Почемучка• 21 декабря 2024
Я таких патриотов шлю лесом.
У меня в офисе самые патриотичные это мужики 60+, девушки без детей или тети, чьи дети давно живут за границей. Т.е. все те, кому мобилизация не несет никакой угрозы.
Еще есть парочка патриотов, которые кричат, что в любой момент готовы идти, но у одного лучший друг в ТЦК, а у другого 3 детей 🤷‍♀️
Коплю на груди• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Ні, цих ненавиджу. Є категорія недоторканних посадовців.
Якщо зятя так берегли, то і сину допомогли опинитись в цьому місці з такою бронню, правда ж😉?
Крайня невістка• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Він служить народу України.
Автор, я была за вас, но после этого момента вы и ваш муж 🤮
Сонячний день• 21 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Та читайте дальше, у автора муж то ли депутат, то ли прокурор. Нет смысла распинаться.
А вот недавно• 21 декабря 2024
Ответ дляВиправлялочка
У мене майже всі знайомі такі. На словах-патріоти куди там. На ділі-всі ховають своїх синів,чоловіків. 7 сімей, жоден чоловік не воює ,хоч є і воєнні запасу.
А тут цілими днями верещать що в Україні чоловіків не залишилося.Усіх мобілізували 😡😡
Коплю на груди• 21 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Прочитала. Ясно що батьки сина спочатку пристроїли, а потім і зятя.
Тихомандражная• 21 декабря 2024
Навіщо ви створили тему?
Якби ваш чоловік не мав броні і його батьки допомогли б йому виїхати, то не були б лицемірами? Чи пішов би служити?
Сон і дрімота• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Я теж не можу терпіти лицемірство. Принаймні, можна бути чесним до кінця, у будь-якій справі.
говоря ’ служить народу’ чиновнику -это лицемерство
Байрактара• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Мій чоловік не порушував закон, просто має бронь на підставі закону: ´за жодних обставин, його професію не будуть чіпати´.
Це його право, яке він заслужив за його знання.
В мене теж є знайомий з бронею. Двірник в Кабміні.
А взагалі то, ви, ті що у владі, тварі паскудні! Все через вас! Уроди!
Екатерина27• 21 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Навіщо ви створили тему?
Блин, ну как вы это делаете? Объясните? Как можно прочитать одно, а понять все через анус?
Лицемерие родителей в том, что они вывезя зятя публично говорят, что всем нужно идти воевать.
И не важно сына или зятя. Тут или вывози и не отсвечивай, или уже гни свою позицию до конца. Но тогда нужно было не вывозить зятя, а сдать его тцк.
Сон і дрімота• 21 декабря 2024
Ответ для75В
не смешите ..сами за лицемерием замужем
Сон і дрімота• 21 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
ненажеруться ніяк
Тарабарщина• 21 декабря 2024
Автор, я бы с такими свекрами минимизировала бы общение. Терпеть не могу двуличных лицемеров
Моська-слон• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Артист 95 кварталу, цирк чи в опі президента працює?
Автор каже що дуже вумний, мабуть науковець
Ластовиння• 21 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Я таких патриотов шлю лесом.
У меня такой друг военный.
Так сожалеет , что не может служить.
Ах , какая жалость , ему весной 60 стукнуло , потому он не может служить .
Но замечательно разезжает по миру , ибо очень море любит.
И да , его оба сына не могут служить - они ж молодые , их могут убить.
А мне в мои 50 можно было бы патроны подавать.
Шукаю трусики• 22 декабря 2024
То скажіть їм в лице, що вони лицеміри. Чого мовчите?
Тихомандражная• 22 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
От якби ви розуміли не через анус, а через мізки, то можливо, зрозуміли б, що автор теж лицемірить.
Більше пояснювати і щось доводить не збираюсь.
СМСница• 22 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Так автор как раз не рассуждает как кто решил вопрос. Насколько я понимаю, её интересует зачем люди, которые сами поспособствовали выезду зятя, пропагандируют идею «все на фронт»?
Ну, на приклад, я вивезла сина. Те, шо у нього інвалідність знають лише самі близькі.
При цьому у мене всі чоловіки - чоловік, брати, чоловіки сестер - служать. Хто не служить (пенсіонери і жінки) - волонтерять. При чому служать і волонтерять ще з АТО.

Всі на фронт не пропогандую, до останнього українця теж, але і не за переговори, бо розумію, що ні з ким.

Теж є такі знайомі, що як автор про мене розповідають. Мовляв, сина вивезла, а сама така патріотка. Є навіть такі, що говорять що я волонтеркою прикривають, щоб про сина не питали. Знову ж таки, про його інвалідність вони не знають.
Гарні диньки• 22 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
А чоловік автора… той, що депутат «Слуга народу» він публічно що говорить? Сміливо виступає проти мобілізації??
За які закони голосує??
Автор зі своїм чоловіком не менш ліцемірка.
Бо вони типу проти мобілізації, але якщо її чоловік дійсно депутат, не вірю що він це каже публічно.
Так що, там вся сімʼя така

Але , думаю, що троль