75В• Изменено 21 декабря 2024
Батьки чоловіка перевезли зятя за кордон, а перед сусідами вони великі патріоти
Свекруха та свекор доклала великих зусиль (зв´язки та гроші) щоб перевезти чоловіка своєї доньки за кордон. Мій чоловік має безумовну броню через посаду в органах влади, його не мають права чіпати. Все б нічого, то вони активно всім сусідам, друзям доводять, що треба всім іти воювати, бо як прийдуть вороги, і тоді нам не буде життя.
Але це виглядає як лицемірство, чи не так?
Вакцениро Вона• 21 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
А вашему бронь за то что взятки хорошо берет и делится с кем надо?
Може і на посаду через зв´язки і гроші свекрів потрапив. Хто ж тепер зізнається.
Ох, авторе, заварили ви тему.
Тоскующая• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Невже ТЦК?
Та нє, автор же не настільки страх потєряла
Кондуктор трамвая• 21 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Но осуждаете тут,что зятя вывезли.
Я тут осуду не побачила. Скоріш за все здивування поведінкою свекрів. Вивезли-то мовчіть тихенько і все.
Освічую темряву• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Мій чоловік не порушував закон, просто має бронь на підставі закону: ´за жодних обставин, його професію не будуть чіпати´.
Це його право, яке він заслужив за його знання.
А могли б вам квартиру купити, правда, автор? Лицеміри сякі-такі)
75В
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Невже ТЦК?
Ні, цих ненавиджу. Є категорія недоторканних посадовців.
Сарафанное радио• 21 декабря 2024
Ответ дляГарнюнька
У меня есть одна знакомая,вся страница Фейсбука у неё в жовто блакитних флагах, тризубах и патриотичных картинках.Недавно выставила пост:Мій ангел носить форму ЗСУ.Из чего я сделала вывод,что она завела любовника,потому как её муж вполне себе тихо и мирно сидит дома под крылышком и никакой формы не носит.
А Ани чём тут её муж, она ничего про него не написала))))
Тоскующая• 21 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Так може вони сином ’ пишається’ він же служить народу
75В
• 21 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Саме так.
Треба ось так• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Ага, эти- кристальной чистоты патриоты
Люблю пиво• 21 декабря 2024
Ответ для75В
То ваш - депутат чи суддя?
Служить народу... слуга народу???
Вилами по воде• 21 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Ох, авторе, заварили ви тему.
Та понятно, что вброс-и свекруха и ухилянт и органи влади, 3 в 1 :)
66сезон666серия• 21 декабря 2024
Ответ дляТреба ось так
Чего ж не идут? Патриоты заграничные...
Так и муж автор не идёт.
Треба ось так• 21 декабря 2024
Ответ для66сезон666серия
Так и муж автор не идёт.
Это- другое)))
Люблю пиво• 21 декабря 2024
Ответ дляВилами по воде
Коханки не вистачає для повного комплекту. ))
Цибулька зла• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Фу как противно, он заслужил жить в шоколаде, а кто то нет ?
66сезон666серия• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Розумію, просто не розумію навіщо ця патріотична риторика, можна просто мовчати. І підозрюю, що багато людей таких є.
Что вам мешает говорить?
Почему вас так колышет что и кому говорят другие?
Цибулька зла• 21 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Жіночко, зараз ви провокуєте знервоване населення.
Немає рівних і трішечки рівніших.
Не доброволець? Ухилянт!
Немає рівних і трішечки рівніших.
Не доброволець? Ухилянт!
+100
Люблю пиво• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Це тих посадовців, які країну довели до того, що ворог легко як на парад зайшов у 2002? І зараз продовжують добивати зсередини ледь дихаючу країну?
66сезон666серия• 21 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Тем, кто может быть спокоен за мужа и отца своих детей, вообще нечего рассуждать о том кто и как решил вопрос.
Цибулька зла• 21 декабря 2024
Ответ для75В
Він служить народу України.
Вас сейчас до бана изобьют
Виправлялочка• 21 декабря 2024
У мене майже всі знайомі такі. На словах-патріоти куди там. На ділі-всі ховають своїх синів,чоловіків. 7 сімей, жоден чоловік не воює ,хоч є і воєнні запасу.
Кокосиха• 21 декабря 2024
Ответ для75В
.....яких ненавидять ще більше)))))
Але не ви. Решта населення )))
75В
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Можливо ви праві, але це ж колективна відповідальність всього державного апарату.