Заздрість то погано• Изменено 22 декабря 2024

Декларація до посилки Укрпоштою - допоможіть!

Дівчата, терміново потрібно відправити маленьку посилку за кордон. Нічого не розумію в декларації, зовсім(( Англійською якось вже перекладу, а от що де писати - ніяк(( На пошті вже роздрукують те, що я заповню у кабінеті, на допомогу там не можна розраховувати(( А ще ж є нюанси, щоб дешевше вийшло і т п.
Допоможіть, будь ласочка...
ПуГоФФка• 22 декабря 2024
Заполняйте как есть, а не дёшево))
ЯблокоРаздора• 22 декабря 2024
А вам и не надо рассчитывать на помощь. Рассчитывайте на оказание услуг за ваши деньги. приходите на почту и там все оформляете.
автор Заздрість то погано • 22 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Сказали, все занести вдома((
Трахтибидох• 22 декабря 2024
Вам потрібно оформити це відправлення в особистому кабінеті УП.
Якщо посилка невеличка, до 2 кг, можете оформити як ’ дрібний пакет’.
Далі при оформленні відправлення є поля, які треба заповнити: піб, адреса, індекс, місто, що в посилці( короткий опис) англ мовою. Все інше можна укр мовою.Там ви розберетеся.
Важливо: знайтєдіть код, який відповідає вашому вкладенню. Без цього коду митниця не пропустить вашу посилку і поверне назад!
Все заповнюєте донизу. Зберігаєте. Вашому відправленню присвоюється номер типу RLo68..UA. Цей номер записуєте кудись, можна на сам пакунок.
У відділенні УП показуєте цей трек номер, і оператор оформить ваше відправлення. Оплачуєте, фотографуєте, якщо потрібно, і все)
Ответ дляТрахтибидох
От я і не розібралася з тими кодами. Які коди присвоїти шкарпеткам, кексам, яку ціну їм треба ставити, якщо вони не куплені? цукеркам, якщо вони розсипом? Ще не виходить занести в декларацію кілька позицій одночасно(( Немає такого пункту, як ´дрібний пакет´, є тільки пакет і пакет прайм🤔 І ще я не зрозуміла, як назвати посилку. Всюди пишуть, що подарунком не можна, бо стягнуть додаткове мито. Чи потрібно ставити ’пріоритетність’?
Трахтибидох• 22 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
В яку країну відправляєте?
Пошукайте код, який у них зазначається як їжа, і там виберіть той, що найбільше підходитьдо опису вашої посилки.
’ Пакет ’ - і є той дрбнтй пакет.
Якщо пакуватимете, як пакет, оцінювати можете до 35 долл. Це та сума, яка буде відшкодована вам, якщо ваша посилка загубиться.
Внизу просто пишіть, що це подарунок, якщо це дійсно подарунок.
Трахтибидох• 22 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Оцінити посилку можете біля 1- 2 євро. І зазначити, що це подарунок. Тоді на митниці буде мінімальний збір.
Пріорітетність- це якщо ви хочете, щоб вашу посилку одну з перших відправляли( типу пришвидшує чергу) проходження по Україні. Але УП і так досить швидко відправляє експорт.
На швидкість проходження закордонної митниці пріорітетність не працює
Ответ дляТрахтибидох
Дякую! А як визначити ціну не купленим товарам? Якщо їх декілька у посилці - буде декілька кодів, так?
Трахтибидох• 22 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
По кількості кодів не підкажу. Спрлуйте виписати усі коди, що знайдете, спробуйте усі їх вставити в те поле.
То не ціна. То ніби страховка вашої посилки, якщо вона загубиться.
Але навіть за ті 35 долл в деяких країнах Європи нараховують мито. Тому вам краще спитати в отримувача, які у них правила і у скільки можна оцінити посилку