Доброго Дня.Ви помітили відсутність якісного одягу,це стосується і одежі і взуття в Україн?І це вже не перший рік.Те що привозять воно якесь або величезне наприклад взуття,не естетичне та безформенне або низькоякісне за цінами високоякісного.В мегаполісах,можливо є вибір серед брендів по типу Armani,Boss та Prada.Але я запитую про одяг та взуття для середнього класу.Я шукаю собі куртку на зиму та взуття,по пів року.Чи нам вже не потрібно ні одягу ні взуття?
Мейк-ап форева• 22 декабря 2024
Ну начинайте весенние рейтузы искать.
Сколько там той зимы осталось.
Пугачиха• 22 декабря 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Перчик уже не тот...
Да и перчик там похоже так себе
Принцепесочка• 22 декабря 2024
Завжди знаходила швидко.
Максимум шукала тиждень, але потрібен був певний колір, і ще певні критерії. І купувати можу лише з приміркою, що обмежувало вибір.
Зазвичай за одне день купую - максимум два ТЦ.
З одягом за пару походів, бо є нюанси з розміром.
Пугачиха• 22 декабря 2024
Ответ дляИнфотуфелька
что для вас ’нормальний одяг’?
тс, он еще не знает что это
Ответ дляМейк-ап форева
Ну начинайте весенние рейтузы искать.
Сколько там той зимы осталось.
Не ну хотя бы какую то демисезонную курточку можно было купить. Не поверите для среднего класса нет ничего.
Пугачиха• 22 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Когда будете в старших - то шо то налезет
Ловлю капці• 22 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Базар Ваше
Чарівна патика• 22 декабря 2024
Живя в Польше, могу сказать, что дома в Украине одежда и обувь просто замечательные! Качественная Турция в разы лучше Зары и Мохито.
Про обувь вообще молчу. Максимум на сезон. А хорошая кожаная стоит как крыло самолёта.
Ответ дляИнфотуфелька
что для вас ’нормальний одяг’?
Ну наприклад якісь нормальні балонові курточки типу Zara,Jask&Jones,Solid.Geox подібні бренди що б був вибір розмірів і S і M.Бо кругом один непотріб.
Ответ дляПринцепесочка
Завжди знаходила швидко.
З розмірами є купа ньансів то капішони як в космонавта то хлам якийсь.
Пугачиха• 22 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ви, власне, про який одяг? Чоловічий?
Балонові курточки 🤣
Про те курточки только с третьего раза получилось прочитать
Ответ дляЧарівна патика
Что-то не вериться что в Польше нет доступной одежды. Почему же вы туда уехали если там все так плохо.
Бабульція• 22 декабря 2024
,,величезне,, для вас. Я зі своїм 41-42р як раз таке й шукаю. Але я й не побачила гор взуття такого розміру. Все ще дефіцит нормального та модного.
Також з одягом великого розміру також питання. С, м л і все. Наче як більшого розміру жінок і не існує. Тим паче за середню адекватну ціну , а не за 2500 футболки
Біле пальто• 22 декабря 2024
Нє, ну в чем-то он прав. У нас в тц только авно вайкікі і сінсей. Затєм ноунейм магазы с завышенными ценами 70-100эвро какого-то ширпотреба, і магаз с палёнкой аля the north face / calvin klein/ armanі.
Бибер-анонимер• 22 декабря 2024
Вас, что во всех интернет-магазинах забанили? Хотя... может и так
Грушки-яблочки• 22 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Вам мало зары в Украине???
Фіфачка• 22 декабря 2024
Не знаю,але взуття можу шукати два рокі,бо на мою ногу просто квадратне,грубе,товсте
Ответ дляБіле пальто
Приятно читать людей которые что-то видят.
Фіфачка• 22 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Працюю в Тц націнка 130 %
Телячі ніжноСті• 22 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
вы правы, не верим
Мой завтрак• 22 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
’Балонові курточки’ - то тільки на базарах десь в райцентрах. Такого ексклюзиву в мегаполісах Вам точно не знайти.
Мой завтрак• 22 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
А ви шукайте з капЮшонами, то й все добре буде)
Пф, з капЮшонами кожен дурень може знайти. А Ви спробуйте з капІшоном!
Біле пальто• 22 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Працюю в Тц націнка 130 %
Та воно й не дивно. Такі часи: всі хочуть заробити. В нелегкий час живемо🤔.