Лапка• 22 декабря 2024

Підлітки і катання на електричці

Чи рахуєте нормальним,що підлітки 13-14 років,сідають в електричку і їдуть в сусіднє місто,тобто як розвага ці катання.
Я не дозволяю своєму,іншим друзям батьки дозволяють.Мій мені говорить:"Чому,ні?"
Я пояснюю, що контингент часто в елекричках не дуже...Різні маргінальні особистості на тих вокзалах .Чи це я переляк,не розумію?
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Ваш рівень по комеотах зрозумілий. Тут ще питання кому кого потрібно боятись
Що не так?
Правда очі ріже?
З яких це пір мати стали показником високого інтелектуального рівня людини?
Жіночко,я залишаюся при своїй думці а на вашу мені Хвіолетово
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Який?
Люди, які кудись їдуть - зброд?
Пройдіться приміськими вокзалами і питання відпаде само собою
автор Лапка • 22 декабря 2024
Всім адекватним дякую)
Неадекватним розуму.
тянитолкайка• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Що не так?
Правда очі ріже?
Ви прийшли з питанням. При цьому ’полили’ всіх хто їздить електричками і потягами, написали негарних коментів в сторону інших коментуючих, поогризались і т.п.
А можна було чемно продовжувати спілкування. Але то не ваше судячи по відповідям.
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Ясно-понятно
Подвійна веселка• 22 декабря 2024
Я щодня їжу на роботу електричкою, не знала, що я -маргінал. І дуже багато дітей доїжджають на навчання з передмістя в Київ. Заради розваги-ну, не знаю, я б вибрала собі щось інше, але якщо їм цікаво-то чому ніі...
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Якими потягами,господи,не тут приміняти треба свою фантазію
Коли мені хамлять,я мовчати не буду
Тому не треба тут стояти в своєму білому пальто
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Я не писала про всіх,уважно читайте мій пост.
Мій не такий• 22 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ваше «їжу» уже о многом говорит.
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Ну ваша дитина хоче бути частиною того зброду
Ви це розумієте чи ні?
Подвійна веселка• 22 декабря 2024
Ответ дляМій не такий
Ваше «їжу» уже о многом говорит.
Розумію, що вам нікуди зцідитися, писала ’їду’, не попала по клавіші, натиснула сусідню букву. Як пишеться слово ’їжджу’ я прекрасно знаю, але в своєму пості я його не вживала.
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Що не так?
Правда очі ріже?
Тобто називати тих, хто їздить потягами збродом, нахамила майже кожному і при цьому щось розповідаєте іншим про виховання?
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Угомоніться вже зі своїми потягами😅Жіночко,ну камон
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Ви це розумієте чи ні?
Я писала не про всіх,не треба тут мені приплітати те,чого я не робила.
Те,що у вас проблеми зі сприйняттям інформації,то то факт
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Ви знаєте, ви не далеко пішли від того бидла, про яке пишете
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Тут у всіх проблеми, люкові вас, судячи з вашої теми
Мій не такий• 22 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Я заметила, что не использовали. Попала не на ту клавишу и пропустила 2 буквы, ага. Я сама не особо грамотная, если честно, но тут прям в глаз бросилось.
На счет маргиналов в электричках, я согласна с вами, особенно в Киевской области. Там такие пробки, что многие оставляют машины под домом и прыгают в электричку.
Подвійна веселка• 22 декабря 2024
Ответ дляМій не такий
Я не пропускала дві букви. Я писала слово ’їду’. Я щодня їду на роботу.
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Так,прекрасний висновок
Продовжуйте й надалі бризкати тут своїм ядом😀
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Так,прекрасний висновок
Бо знаєте ядром тут лише ви.
Бо вашу дитину не в стані виховати такою, щоб в неї не було бажання займатися подібними речами
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Бо знаєте ядром тут лише ви.
Якими такими речами?
Що ви несете?
Йдіть вже в іншу тему,неадеквате
Мій не такий• 22 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ок.
Во мне проснулся филолог и с чего бы? Кошмар. Эко жизнь довела😱
Сори, короче.
И это я как раз кофе с пироженкой пью, по идее должна наполняться позитивом.
Пора бухать, похоже…
ФруктЕщеТот• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Ага,зараз тут дітей вже ’контингентом’ назвуть🤦
Ну конечно, матерящиеся и громко орущие школьники в транспорте лет по 12-15 - очень неприятный контингент. То что ваш сын так себя не ведёт при вас - очень хорошо, но он вполне может вести себя как хочет когда вас нет.
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Якими такими речами?
Що ви несете?
Йдіть вже в іншу тему,неадеквате
😂😂😂😂
Так, правда вона така
Не всі готові її чути
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А у вас бусінки прямо
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
😂😂😂😂
Так, правда вона така
Не всі готові її чути
Щось для себе я не побачила ніякої істини
Тіштеся й надалі
автор Лапка • 22 декабря 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Удалено администрацией...