Подвійна веселка• 22 декабря 2024
Посоветуйте ваши любимые шампуни
Какие вы используете чаще всего.
Особенно интересуют шампуни, которые вымывают "до скрипа").
Мизимец• 22 декабря 2024
Ответ дляСпілий баклажан
elseve фиолетовый из бюджетных. loreal metal detox подороже
Плюс к фиолетовому эльсеву. Остальные у меня проф., но этот совсем не хуже и стоит копейки.
На привозе• 22 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
Лореаль професійна серія.
Які саме? Теж мию для фарбованого, хочу друге спробувати
МУСЯкомарова• 22 декабря 2024
Цей від Тіджі, поки що найкращий з того, що пробувала. В мене нормального типу волосся, фарбоване, довге.
Клептоманка• 22 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Syoss люблю
А у меня от всей линейки сьес волосепад(
Тримбулька• 22 декабря 2024
Ответ дляНа привозе
Бежевий
Бандитка Сью• 22 декабря 2024
Аювердичний Kesh King від випадіння і їх бальзам (21 травка і там, і сям). Купила ще на пробу їх відновлючий шампунь, та ж 21 травка + молочні протеїни, але ще не пробувала, тільки приїхав.
Подвійна веселка
• 22 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
А як ці шампуні промивають? Часто подібні шампуні не дуже добре миють,волосся швидко жирніє.
Бандитка Сью• 22 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Гарно вимиває і милиться (мабуть на мильних горіхах, бо сульфатів нема у складі, натуральний склад), шкіру голови не сушить, не чешеться і не жирнить ( у мене нормальна шкіра і волосся + довге і кучеряве). Волосся після нього м’яке, добре розчісується, менше випадає. Я вже 2 бутилки шампуню використала, ще стоїть третя від випадіння і взяла оновлюючий на пробу + 3 бальзами)).
Концентрований і економний шампунь, мені достатньо 1 разу щоб гарно вимити волосся, а зазвичай я мила двічі звичайним шампунем.
Аромат - трАви і аромат кускового мила, яке часто в готелях кладуть, Шампунь і бальзам дають обʼєм волоссю.
Від бальзаму я взагалі тащусь, мʼякий і пахне індійським сандалом (це якщо любите такий аромат), легкий, ненавязливий аромат тримається близько доби на довгому волоссі.
Зараз на Мейкапі і Єві знижки на продукцію Кеш Кінг, на мейкапі ще відгуки почитайте.
Подвійна веселка
• 22 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Дякую!
Бандитка Сью• 22 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую!
Нема за що) Під бальзамом я мала на увазі кондиціонер для волосся))
Подвійна веселка
• 22 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Так, дякую)
Кондиціонер також шукаю).
Мальчун-задирун• 23 декабря 2024
Joico більшість шампуней гарна і якісна. +особисто беру 4 шагову систему.