Хомо_сапиенс• 22 декабря 2024

Збираюсь за кордон з 17 річним сином.

Дівчата, збираюсь з дітьми за кордон, старшому 17, поважна причина, моя мама виходить заміж і ми їдемо на весілля. Хвилююсь, що сина можуть не випустити( Хто недавно їздив, як там?
Екатерина27• 02 января в 22:59
Автор, как у вас дела? Выехали с сыном?
автор Хомо_сапиенс • 03 января в 08:45
Ответ дляЕкатерина27
Автор, как у вас дела? Выехали с сыном?
Так, дякую) До речі, ніякого приписного не потрібно, за це я і переживала, бо у сина його ще не має, потрібен лише закордонний паспорт.