Хомо_сапиенс• 22 декабря 2024

Збираюсь за кордон з 17 річним сином.

Дівчата, збираюсь з дітьми за кордон, старшому 17, поважна причина, моя мама виходить заміж і ми їдемо на весілля. Хвилююсь, що сина можуть не випустити( Хто недавно їздив, як там?
автор Хомо_сапиенс • 22 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
А теперь успокоиться и в дорогу !
Дуже дякую, тихої Вам ночі!
Яйцеголовая• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Їхала сестра в Польщу, там їхав хлопець 17 років на похорон, автобус тримали майже годину, за нього просив водій, так, як на водія було доручення, щоб хлопця провіз.
Сын моей подруги поехал через Польшу 3 дня назад, поездом до Перемышля, ему 17 лет исполнилось 3 мес назад, поехал вообще сам, без сопровождения, никаких проблем.
Тільки не про гроші• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Хто поставив злий смайлик, обоснуйте, ви злі на маму, що заміж виходить, чи на мене, що хочу поїхати?
Мама молодец что замуж выходит
Бабця в мештах• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Шо за бред? С 16 лет свободно можно самостоятельно передвигаться
Цукрові вишні• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ні, син буде вступати у Хмельницький воєнний.
😨
Крихітка на всі• 22 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Мама молодец что замуж выходит
Да. Который раз уже ?
Это не является важной причиной. Мама, которая в свои 60 - 70 лет выходит замуж в очередной раз.
Я_не_аноним_100%• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Почали придиратись до тих, кому 17.
кто начал придираться? должность, фамилия, место службы?
Я_не_аноним_100%• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
а почему просил, если было ’доручення’?
Я_не_аноним_100%• 22 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Берите приписное обязательно,ни у кого из знакомых не просили ,но лучше взять
До 18 лет выпускают наши ,а в Европу впустят вашего сына без проблем,потому что он едет с вами
Не нервничайте !
а что еще надо брать? характеристику с места жительства?
Я_не_аноним_100%• 22 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Да. Который раз уже ?
причиной для чего
Барвіночка• 22 декабря 2024
Приписне посвідчення і хай спокійно їде. В/з з 18 років.
Аноним ФЕЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
В таких випадках, якщо у людини проблеми з доками на кордоні, автобус нікого не чекає, їде без проблемного пасажира, залишаючи його на пп. Не вигадуйте фейків.
Кривая спроса• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
То есть вас не пугает что сын станет военным и скорей всего попадёт на фронт в очередную войну?
Я_не_аноним_100%• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
а тут, видите, ’доручення’ на водителя, и водитель же ’просил’
Аноним ФЕЯ• 22 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
У нього буде офіцерське звання і таких не кидають штурмовиками в окоп.
SantaMonika• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Кидають, і не таких
І поки він вивчиться - без звання, вже закінчаться
Цикавенная• 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Вы можете взять и ее -кто ж вам запретит
Весела моль• 22 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Ваше какое дело.
Цикавенная• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
С несовершеннолетними по другому
Их не могут просто так оставить ,так нам объясняли в Автолюксе ,поэтому они не берут 16 летних без сопровождения ,либо без документов,что ребенок студент польского вуза
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Зрозуміло, просто хвилююсь, доїхати з дітьми до кордону, це не близький світ, а ще якщо повернуть.. Підсксжіть будь ласка, якщо знаєте, приписне потрібно? Дякую
вас на сайті ДПСУ забанили?
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Страховку замовила, ТО зробила, документи наче всі взяла.
зелену карту оформили?
Красота неземная• 22 декабря 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Де? Посилання на джерело якесь є?
Брошюрка
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
не завжди, залежить від водія і від того, яка саме проблема у пасажира
Мао_Мяо• 22 декабря 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
можливий варіант, що було лиш від одного з батьків, знаю про таку ситуацію. Наш перевізник віз сусідчину дитину до мами в Італію, але доручення було тільки від батька. Не пропустили, добре що на кордоні зустрів знайомого водія і той забрав дівчину назад додому. Виїхала за другим разом, коли мама з Італії прислала доручення від себе
Кривая спроса• 22 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Ваше какое дело.
Да такое же как и ваше. Или я должна у вас разрешения спрашивать , что мне писать ?
Нульовий сантиметр• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Потрібно приписне .Ми тиждень тому через Паланку( Молдова) їхали з сином 17- ть років.
Нульовий сантиметр• 22 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Просто перший раз, сама за кермом, в голові каша, дякую ще раз
У вас на автівці покажчики повороту білого( жовтого кольору).Бо при нас завернули автівку де були червоні.Начебто в Європі це заборонено і не можна ви віджати на такій автівці
MacOS-ница• 22 декабря 2024
Ответ дляЦикавенная
Так парень ехал сам ,поэтому были вопросы и на польской границе! Наши выпускают самостоятельно с 16 лет ,а поляки впускают с 18 лет
Ни ваша сестра ,ни вы -не поняли в чем была проблема,но уже сами паникуете и панику на форуме разводите
Ну мой ехал в 17.5 и его около часа досматривали наши погранцы( и требовали приписной хотя не имеют права( Со стороны поляков только страховку спросили.
автор Хомо_сапиенс • 22 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Червоного кольору, це авто з америки, тоді так, будуть проблеми. Дякую, у мене з цим все добре)
Я_не_аноним_100%• 23 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
молдоване проверяли?