Несемо світло разом• 23 декабря 2024
Вам красива такая фигура?
У меня приблизительно такая. Это крупная , я считаю женщина. Плюс рост у меня высокий. 169 где-то. Не везло мне. Женихов почти не было. Все выбирали хрупких, худых. Муж был мелкий, выглядело смешно . Мне за 45 теперь.
От внешности зависит многое. И личная жизнь, и работа. Вы как считаете?
Несемо світло разом
• 23 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
Я гарна, висока, струнка, груди 4-го розміру, талія осина, але, в мені немає вогню, привабливості, я не вмію фліртувати з чоловіками, тому багато шанувальників ніколи не мала, немає в мені тої енергії, яка чіпляє.
В мене теж
Педиатор_я• 23 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Не фигура. Крупные такие. Они редко нравятся. У Вас рост при этом, думаю, невысокий. А как одевались. Облегающие платья?
Автор, конкретно у Вашому випадку справа не у фігурі і не у зрості.
Ви навіть у темі пишете примітивно трохи, трохи грубовато (не жіночно). Сексуальної притягательності не відчувається.
Але це нічого. Часто такі норм виходять заміж.
Зліпок ступні• 23 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Так я и про раньше говорю. Не только теперь
Без фото это разговор не о чем.
Я была очень даже.
Несемо світло разом
• 23 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
Може бути. Нема такої типу харизми, жіночності в мене.
Дівка в намисті• 23 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Так, талія є все. Не всі чоловіки рахують як Ви.
А ви думаєте будь яка худа жінка подобається абсолютно всім чоловікам? Це ж абсурд. Як кажуть, на кожен товар є свій купець
Несемо світло разом
• 23 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Так купців худих, на жаль, більше.
Бабайко• 23 декабря 2024
У мене точно така фігура, була до недавно, відкрила тему і злякалась, різко здалось, що моє фото притягли... До недавно, бо від нервів все життя худла, а от від стресу, виявляється, я жеру і пухну. Набрала дуже багато, та я не про те. Фото в студію не буде, бо старих не має, на жаль, а нові я не роблю зовсім. Не можу себе прийняти з зайвими кг. Саме такі жінки, зазвичай і приваблюють гномистих) мужиків. У мене дуже багато було залицяльників не високих і худих, що їх пре не знаю, та факт такого феномену є)
Анчо Ус• 23 декабря 2024
Я мала приблизно таку фігуру коли зустріла чоловіка, 20р одружені. Зараз товстіша
Лгин• 23 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Я писала тільки про фігуру. Я просто симпатична. Певно, багато комплексів було.
Так на фото шикарна фігура, якщо у вас дійсно така ж, то справа точно не в ній.
У нас друг одружився з дівчиною яка в два рази ширша за нього, і нічого, любить і виціловує, впевнена що у неї і раніше були кавалери, бо вона дуже впевнена в собі і приємна
Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Рост 169 это высокая? Что-то новенькое...
Якщо автор в племені пігмеїв живе, то все може бути
Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Так автору 45 ... И говорит никогда не было отношений.
Це тому, що вона каланча
Несемо світло разом
• 23 декабря 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Це тому, що вона каланча
Може. Я 169. Мовчу по 173 і більше. Середній зріст найкраще. 165, 167.
А про не было отношений. То коли чоловік, я писала про чоловіка, то ніби як відносини. Чи як.
Несемо світло разом
• 23 декабря 2024
Ответ дляЛгин
Головне ще і її впевненість
Лгин• 23 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Головне ще і її впевненість
Ну от бачите, ви самі дійшли до висновку що справа не в фігурі взагалі
Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Ви не помітите різницю між жінками, які мають зріст якої 167 і 169.
ГейТуда• 12 января 2025
Мені не подобається, бо жирна.
Пропорції гарні, пісочний годинник.
Але якби схудла кілограм на 15-20, то супер було б
Пропорції гарні, пісочний годинник.