Майор Медуза• 23 декабря 2024
Какой валютой лучше расплачиваться в Польше?
Едем на несколько дней погулять в Краков.
Как там выгоднее расплачиваться: гривневой картой или менять доллары/евро на злотые?
Спасибо!
Вумна, аж страшно• 23 декабря 2024
Туалеты в ТЦ бесплатные.
Есть в центре возле вавеля платный там надо пару злотых наличкой
Брехушечка• 23 декабря 2024
Там всюди карткою можна. Я гривневою розраховулася в доларах. Бумажні гроші жодного разу не діставала.
Майор Медуза
• 23 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
Как это: гривневой рассчитывались в долларах?
В танке• 23 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
Там і них на терміналі можна вибрати валюту злотий або долар
Брехушечка• 23 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
Коли карточку прикладаєш, термінал питає списати в доларах чи злотих. Родичі, які там живуть, кажуть, що вигідніше в доларах. Головне, в банківському додатку дозвольте платежі за кордоном і подвійну конвертацію.
Майор Медуза
• 23 декабря 2024
Ответ дляВ танке
Ви вже зняли готель? Скільки приблизно зараз?
Только выбираем! Апартаменты на 2 - 14-15 тыс грн на 5 ночей
Любительница• 23 декабря 2024
Злотые наличкой тоже нужны ) и банкоматы не везде работают.
Чтобы не было неприятных сюрпризов
В танке• 23 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
Подивіться готелі на новій хуті
Лепетун• 23 декабря 2024
Кругом розраховувались карткою гривневою. Той бублик краківський тільки за злоти купували
Перша скрипка• 23 декабря 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Картой везде можно.
Майже всюди, тобто мінімальну готівку в злотих бажано мати. Чоловік тільки позавчора повернувся з Польщі, гнав машину для ЗСУ, то стратив готівкою 230 злотих за 2 дні і це все, де не можна було картою розрахуватися
Вумна, аж страшно• 23 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я если честно не знаю где он наличку тратил.
Кроме туалетов в турместах ( на всех заправках они бесплатные) .
И на ярмарках за некоторую еду (большинство домиков с терминалами)
Леплю из пластилина• 23 декабря 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Картой везде можно.
Не всюди.
Наприклад, в туалетах не у всіх можна картою.
Сувенірні теж готівка часом.
Леплю из пластилина• 23 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Прецель, не бублик.
Перша скрипка• 23 декабря 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Чоловік їхав через усю Польщу. Можливо Краків, Варшава та інші великі міста більш продвинуть в цьому плані, а по невеликим містам далеко не всюди розрахуєшся картою. Навіть за внесення електронної декларації в базу на авто митним брокером(хоча там в Хельмі ціла контора) і то тільки готівкою можна розрахуватися
Перша скрипка• 23 декабря 2024
До речі, навіть за квиток на електричку на залізничному вокзалі в Познані можна було розраховуватися тільки готівкою
Майор Медуза
• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
И я бы наличные злотые в украине купилп для наличного рассчета
А чего в Украине?
В Польше невыгодно будет поменять доллары или евро?
Я-ваш шанс• 23 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
А чего в Украине?
В польше вам надо искать кантор, искать с норм курсом, мне проще дома было это сделать