МЧСница• 08 января в 13:33

Якщо в подорожі сплачувати картою

То вигідніше платити в місцевій валюті чи в валюті карти?
мадамГрицацуева• 08 января в 13:33
вигідніше платити з конвертацією чи без?
Соображалочка• 08 января в 13:34
В валюті карти ви не оплатите, буде конвертація.
автор МЧСница • 08 января в 13:35
Ответ дляСоображалочка
Мені мій банк скинув, що за кожну операцію не в валюті карти 0,28% стягує
Соображалочка• 08 января в 13:36
Ответ дляМЧСница
В будь якому випадку конвертує, бо ви не зможете, наприклад у Польщі гривнями розрахуватися, термінал запропонує обрати або злоті або євро і з карти спише по міжбанківському курсу.
автор МЧСница • 08 января в 13:37
Ответ дляСоображалочка
Тобто вигідніше все-таки у валюті країни
Соображалочка• 08 января в 13:37
Ответ дляМЧСница
Там різниця невелика насправді, я в Польщі злоті обирала, в Литві автоматом у євро конвертувало.
автор МЧСница • 08 января в 13:38
Ответ дляСоображалочка
Дякую!
Огірок та Помідорчик• 08 января в 13:43
Ответ дляМЧСница
я обычно выбираю местную валюту. в злотых мне раньше было выгоднее немного, чем в евро
Усміхайлик• 08 января в 13:52
Залежить від того в якій ви країні розраховуєтесь та яка у вас валюта карти.
Гитта Ягг• 08 января в 14:12
Однохерственно, все равно на@бут, простите за грубость. Где-то лучше курс, но доп. Комиссия, где-то нет комиссии, но хуже курс получается. В общем не парьтесь, если можно выбирать, выбирайте что-нибудь. Разница будет небольшой и все равно не в вашу пользу.