Люблю пиво• 23 декабря 2024

Проблеми з електрокаром вирішує електрик?

Нісан ліф. Видає помилку на панелі, пікає після виключення. Боюсь їздити. Це сто чи електрики. Напевно, не всі електрики, а якісь спеціальні треба.
Ааааа...поможіть порадою. Перший раз
Дайте подуться• 23 декабря 2024
Та айтішніка якого знайомого попросіть
вре_Динка• 23 декабря 2024
Сходіть в жек
Пластилин_Колец• 23 декабря 2024
Це сто, яке спеціалізується на електромобілях. І де є комп´ютерна діагностика
Сорока-ворона• 23 декабря 2024
Ви праві що це електрик, але ж не звичайний а той що робить автомобілі. Вам порадили на сто де обслуговують електро кари, це єдине і вірне рішення в вашому випадку
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Довгий писк як заглушили???
Prervana• 23 декабря 2024
Есть СТО, которые занимаются только и исключительно электромобилями. Вам туда. Киев - Элькарс, Олмакс, Мастерсервис и т.д.
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Довгий писк як заглушили???
Ні, не довгий. Переривчастий
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ні, не довгий. Переривчастий
Може датчик дверей...якісь двері фігово закриваються

Гугл що каже?

На приборах яка помилка як заведина машина?
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
В таких непонятний випадках скидаєте мінусову клему на хвилину і все проходить

Можуть бути контакти фігові з АКБ (почистіть, докрутіть)
Або здихає акб, або невстигає заряджатися
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка

Гугл що каже?

Отака помилка. Причому раз зажожу вона є, інший немає
Я так розумію це щось з тормозом по гугл. Дуже мало інформації.
3 дні тому навернувся акумулятор, той що малий. Сусід мені поміг і поміняв. Після цього така помилка появилась
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка

У вас теж було щось подібне?
Я взагалі не розбираюсь в цьому, тому в мене паніка. Мені ввечері треба машина дітей везти, я не ррзумію чи це безпечно
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
У вас теж було щось подібне?
Жовте то фігня, червоне то погано
У вас ще антизанос світиться в горі справа
На даний час це не проблема в тормозах а в системі антизанос/стабілізації машини
Попробуйте клему на хвилину скинути
Можите попробувати різкіше газанути і тормознути на слизькому, може роздуплиться (але виберіть де буде місце як занесе)

Ну і раджу той антизанос взагалі вимкнути, щоб десь не спрацювас на швидкості (внизу зліва кнопка з машинкою з хвильками і напис офф) після того і на приборній панелі зявиться напис офф під машинкою з хвильками

Їздіть не бійтися, в половни машин такого немає взагалі
І то робиться в любому автосервісі

Ось почитайте що є що
https://xn--h1afceeb4a.xn--j1amh/organy-upravlenij...
ПробілНеПрацює• 23 декабря 2024
В сервисный центр производителя. Это же электроника
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює

Довго думали???
Самі придумали???
Ви все носити тільки в фірмові/сертифіковані сервісні центри?
LediBlac• 23 декабря 2024
У моего мужа не электро, но ’мозги’ он проверяет через спец прогу которую скачал на Гугл плей- ею проводит диагностику . В большинстве случаев очень помогает. Но в вашем случае нужен хороший авто электрик. Это как пластический хирург( вся суть в уточнении)- зуб не удалит, но сиси сделает агонь.
Марс атакует• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
вы в каком городе?
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
вы в каком городе?
Бровари
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Жовте то фігня, червоне то погано
Попробуйте клему на хвилину скинути

І то робиться в любому автосервісі

Ось почитайте що є що
В мене ще появилось весь час оце показує, що двері відкриті при закритих дверях і пікає. Тільки притормажую пише на паркінг ставте.
Була в електрика щойно..він покрутив, зробив діагностику і не знає в чому причина
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Натисніть пальцем ту резинову пімпочку при відкритих дверях, як зникне то древі/замок/ту кнопку треба регольнути, або щось підклеїти щоб сильніше її дверка нажимала (або забити на неї) як буде то закрито то відкрито тоді треба поміняти ту кнопку
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Та цей електрик щось там ковиряв тоже і розкручував. Нічого про заміну кнопки не радив.
Дякую вам за поради і що прониклись моєю проблемою
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Може там треба замок регольнути
Закрийте двері з вулиці і глянте чи не тирчать за габарит порівняно з іншими

А там або гугл або майстер в допомогу
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Може там треба замок регольнути

А там або гугл або майстер в допомогу
Не стирчать.
Буду тоді записуватись на сто, бо щомь електрик нічого не поміг. Скинув всі попереджувальні сигнали, а вони знов появились при русі додому
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Не стирчать.
То вони і не будуть там тирчати...1-2мм і вже датчик може казати що двері відкриті
Нічого страшного немає
Можна їздити

А тормозні колдки у вас часом не стерлися?
Марс атакует• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Не стирчать.
я сейчас написала представителю СТО по электричкам, но он в Киеве. ожидаю контакты я вас и ссыль на группу владельцев Лифчиков в телеграмме.
Марс атакует• 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Нічого страшного немає
Можна їздити

у электричек они быстрее сгниют, чем сотрутся...
Марс атакует• 23 декабря 2024
вот контакты киевского СТО по электричкам... может лучше позвонить туда, а вот ссыль на группу https://t.me/nissanevclub

удачи и пусть машинка радует
с сто отписались - вас уже ждут! звоните
автор Люблю пиво • 23 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
Я приємно вражена, яка ви відзивчива і добра.
Група ліфів це буде знахідка. Яка я вам вдячна буду
Марс атакует• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
а вот здесь сайт по электричкам. найдете много интересного
https://redrive.top
Марс атакует• 23 декабря 2024
с сто отписались, звоните им. вас уже ждут :-)
Миссис Буркул• 23 декабря 2024
По лифам не подскажу, но по идее должна быть группа в Фб, Вайбере ТГ. Где люди с опытом могут проконсультировать и посоветовать шо делать.
У меня Зоя, чат читаю регулярно