Люблю пиво• 23 декабря 2024

Проблеми з електрокаром вирішує електрик?

Нісан ліф. Видає помилку на панелі, пікає після виключення. Боюсь їздити. Це сто чи електрики. Напевно, не всі електрики, а якісь спеціальні треба.
Ааааа...поможіть порадою. Перший раз
Лорка-хлорка• 23 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
у электричек они быстрее сгниют, чем сотрутся...
В електричок вони ходять в двічі тричі більне но явно не вічні, і то при умові їзди на еко режимі/рекуперації, а на звичайному режимі колодки стираються як і на любій іншій машині
Марс атакует• 23 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
я 6 лет езжу на электричке... машине 9 лет. колодки родные. состояние отличное...
Лорка-хлорка• 24 декабря 2024
Ответ дляМарс атакует
В кілометрах будьласка...скільки ВИ проїхали

А то по самих оптимістичних ютубах на ліфі колодки нуууу 60 000 виходять...і судячи по моїх десь так і буде
Марс атакует• 24 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка

всего 61 500 км...на одометре...
Марс атакует• 24 декабря 2024
Ответ дляЛорка-хлорка

из них 30000 по Калифорнии и 31500 у нас...
Марс атакует• 07 января 2025
Автор. Надеюсь вам помогли с машиной?
автор Люблю пиво • 07 января 2025
Ответ дляМарс атакует
Автор. Надеюсь вам помогли с машиной?
Добрий день! Я тут по місцю зверталась до електрика. Каже нема проблем, не ясно чого помилки виникають. Вони то зникають, то випливають.
Ще появилась тепер така фігня, що як не їзджу дня 3, то акумулятор сідає в нуль, той що маленький. Не розумію що його розряджає так. Через тиждень знов буду здавати в ремонт.
Розстроєна з цією машиною капец
Дякую, що ви за мене згадали
Марс атакует• 07 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Розстроєна з цією машиною капец
Дякую, що ви за мене згадали
лечите проблему датчика закрітия двери. его проблема не дает спать мозгам машині, а они вісаживают ваш маленький аккумулятор. обратитесь туда, чей телефон я вам дала. там єту проблему знают. не тратьте лишние деньги и время. не убивайте машину.
автор Люблю пиво • 07 января 2025
Ответ дляМарс атакует
Дякую вам! Просто в Київ я не виїзджаю. Я водій дуже боязкий і ще невпевнений . Тому пробую вирішити проблему по місцю.Буду чекати повернення чоловіка, вже він тоді відвезе.
Ще раз я вам дуже дякую
Марс атакует• 07 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ще раз я вам дуже дякую
просто проблемы с электричкой должен решать автоэлектронщик, а не просто автоэлектрик... удачи. напишите потом что и как... но смотрите в сторону датчика закрытия дверей