Анчо Ус• 23 декабря 2024

Це що заздрісна людина чи звідки ці проблеми?

Я в таке раніше не вірила, не звертала уваги.
Була мене в молодості найкраща подруга, потім сталась череда подій, коли дружба зійшла нанівець. І 10 років ми не спілкувались і не бачились. І тут на днях випадкова зустріч.
Перекинулись парою слів, вона спитала що в мене, що в сестри.
Я кажу машину купила (вона знала, що я раніше казала ніколи не буду їздити, дуже боюсь. Ми з нею разом потрапили в дтп як пасажири, де я найбільше постраждала), сестрі спадок раптовий перепав від чужої людини квартира в центрі. Це її вразило взагалі сильно історія як в кіно. Через день біля дому сестри приліт, в мене ломається машина.
Що це за брєд?
Ви в таке вірите?
Попразендовна• 23 декабря 2024
В що саме вірю? Що у воюючі країні прильоти, а машини ламаються? Так вірю. А ще ви терпіти не можете цю жінку і шукаєте винних.
пицунда• 23 декабря 2024
счастье любит тишину. я в таки случаях говорю у меня все хорошо
БолеИменее• 23 декабря 2024
😂😂😂😂😂😂😂
Как вы в этом мире живете? Это пипец
Попразендовна• 23 декабря 2024
Ответ дляБолеИменее
😂😂😂😂😂😂😂
Как вы в этом мире живете? Это пипец
Вийшла на двір, парасоля зламалася, це сусідка не так глянула. На роботу спізнилась, це колега заздрить. Захворіла, то це взагалі порчу навели...і тд. Причинно наслідкові зв´язки, нє, що воно таке?
TANYA 0 0 0 0• 23 декабря 2024
Я вірю в те що не треба хвалитись робити показуху
Гага Газу• 23 декабря 2024
А ви своїй знайомій нічого про моє здоров’є не казали? Бо щось коліно розболілося
Попразендовна• 23 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
А я вчора кавою облилась, вся. Це точно вона.
Гага Газу• 23 декабря 2024
А взагалі автор, треба було сказати що сестрі перепала квартира від далеких родичів в Москві, на кремлівській площі. Може туди прилетіло б…
ЧукИГеки• 23 декабря 2024
Разве она Вас спрашивала о материальном ?
И какая связь между прилетом и Вашей встречей ?
Гага Газу• 23 декабря 2024
Ответ дляЧукИГеки
Вам теж здалось дивним розказувати людині з якою ти багато років не спілкуєшся, що в сестри квартира, а в тебе машина?
Золота орда• 23 декабря 2024
Не знаю , я как маме похвастаюсь какой-то мелочью , сразу все наперекосяк. Ну там элементарное , спросила как дочке в новой школе, а ей очень нравится, в тот же день случилась неприятность в школе. Я не пойму, я сама себя или маме нельзя ничего говорить.
Попразендовна• 23 декабря 2024
Ответ дляЧукИГеки
А про що говорити, якщо 10 років не бачились? Тільки про цінні квартири в центрі і авто. це єдине, що автору спало на думку.
Колгоспниця• 23 декабря 2024
Ответ дляБолеИменее
😂😂😂😂😂😂😂
Как вы в этом мире живете? Это пипец
+1, і ці люди розмножуються, голосують
Попразендовна• 23 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
Ще треба було про рахунки в банку згадати, подорожі і нову пралку. Це ж нормальні теми, для сторонніх, по факту людей.
Чудовий каламбур• 23 декабря 2024
Уже верю

Есть одна ’падлюга’
Ее корежит от моего веса. Вечно зудит что мне надо набрать.
Притом что сама колит липолитики в живот

Все, что ей расскажешь- рушиться.

Последняя капля.
Познакомилась с мужчиной. Все хорошо. Рассказала ей. Через полчаса после разговора непонятна встреча с тем мужчиной.

И расставание.

Теперь молчу и улыбаюсь ей. Общение свела почти на нет
120-120-120 (не худею)• 23 декабря 2024
Так,вірю.
Тільки похвалились,що колонка працює і є знову гаряча вода,як знову барахлить.
Так постійно.
Старші люди кажуть,що в таких випадках треба згадувати Бога:
Дякувати Богу,отримала спадщину,купила машину,та дякую Господу.
І це працює.

Якось так
Попразендовна• 23 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так,вірю.
Так постійно.
І це працює.

Якось так
Є варіант простіше, не ляпати язиком. Є якась культура спілкування, яка чітко описує, коли, з ким і на які теми варто чи не варто розмовляти
ніколи такого не було• 23 декабря 2024
Никогда никому ничего не рассказываю, покупки, планы.
Божий одуванчик• 23 декабря 2024
Вірю в таке. І стараюсь не тріпатися людям про свої успіхи. І вам не раджу. Кажіть тільки самим близьким.
автор Анчо Ус • 23 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Та вже тепер буду знати
Алина-1240• 23 декабря 2024
Есть разная энергетика у людей,зависть действует по типу сглаза или крадника.не рассказывайте личное
Алина-1240• 23 декабря 2024
+выбирайте общение по общим интересам.ваша дружба изжила себя
автор Анчо Ус • 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Знаєте, якось воно вийшло слово за слово
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ответьте просто-все как у всех,с божьей помощью или в этом роде.без личной инфы и подробностей
Алина-1240• 23 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
И выбирайте людей со своего круга или выше,с зависти люди могут страшные вещи делать
ЧукИГеки• 23 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
А может стоить обратить внимание на себя. Как правило неумение общаться с людьми, оправдывается завистью.
120-120-120 (не худею)• 23 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Серйозно?
Інформацією поділитись-це безкультурно?
Дурниця якась ваш комент