Я пані прохана...• 23 декабря 2024
В якому приборі смачно приготувати плов, кашу, зтушкувати щось
Королева Сарказма• 23 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
В вані... щоб на всіх хватило
Це прибор?
Как_б_не_так• 23 декабря 2024
Каші в мульті можна. Плов мені в ній не подобається. Тоді вже духовка краще.
Куколка-мяуколка• 23 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Це прибор?
А що ні? не велика чавунна кастрюля
Залетна Я тут• 23 декабря 2024
Плов кашу и тушения в мультиварке делаю, мне очень нравится, особенно плов
Щира українка• 23 декабря 2024
Плов, приготований деінде, крім чавунного казана або товстостінного керамічного - це просто рисова каша з м´ясом.
Тож для плова - хороший казан, для каші - мультиварка.