Нагайна• 23 декабря 2024
Хто буде купувати імітацію ікри замість справжньої?
На бутіки різдвяні ,для багатьох від 300 гривень за 200 грам то багато
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Это где икра от 300 грн за 200 грамм?
Кстати, а кто такую пробовал?
Хто такий пінагор?
Помидорина• 23 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Все рассказывают про такую икру,а я не ела такого, интересно что оно
Про яку? Імітовану? Вона недорога, спробуйте. Я не купувала ту, що зараз продають, але мої знайомі купують. Купують знайомі з нормальним достатком, яким по кишені спправжня ікра. Їм подобається та імітована з АТБ.
Ядвига Юсьлегко• 23 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
она красит все в черный
В каком смысле красит?
Така бойова Я• 23 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В каком смысле красит?
в прямом - она крашеная и линяет - будет язык черный
Мольфарочка• 23 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
странная вы...- берите в стекле ! и не может быть она вкусной как настоящая - мне так одна знакомая втюхала банку - эту жуть - бусинки а не икра и в кипятке не растворилось- вернула со скандалом
ви як маленька, не вся імітована ікра однакова! я в інсті якось купила і викинула, а цю взяла і вона така сама, як і справжня, вам поштою вислати 10 грам на пробу? дивні люди..
Ядвига Юсьлегко• 23 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
Если честно, я вообще не понимаю как ее едят, она никакая и воняет. Уж лучше картошки жареной)
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Мене взагалі дивує, звідки може бути лосось в Київській області, хіба що штучно вирощують)
А на тій, що більшість купує в зелених банках, виготовлено Київська область, на банці розписано Лососева ікра, зверху на кришці зверніть увагу, стоїть печатка дати виготовлення і напис ікра горбуші. Ну таке. і ціна за 80 грам у Міді в суботу зі знижкою - 190 грн. Нащо воно треба? За 80 грамів желатину 200 грн віддавати, краще вже желе зʼїсти)
Ядвига Юсьлегко• 23 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
Вы ее пробовали? Какая она на вкус?
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
Гурманы, что сказать 🤣
арина-ветерок• 23 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
На салат возьму имитацию, не так уж она и плохая на вкус, икра тоже релетка, если в банке жестяной брать
Спасибо за подсказку, идея, тоже сделаю салат с икрой. Икру имитированную на днях брала в АТБ на пробу, вполне приличная на вкус, икринки лопаются как настоящие.
Помидорина• 23 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так є різні виробники, різні інгредієнти. Ви спробували одну якусь і робите висновки.
Хочуть люди ікри, а не картоплі смаженої. То їх за це потрібно засуджувати і насміхатись?
Як пишеться в одній книзі: не суди...
сЛАдКОежКА• 23 декабря 2024
Ответ дляНагайна
Бутіки зі шпротами?
Мммм, бутрики со шпротами это вкуснятина
Я купила шпроты по акции,мож и до НГ сделаем бутрики,а так да я покупаю в Атб имитированую икру,нам вкусно
У меня нет вообще такого что это на новый год,купили и едят все, особенно в наше время,до того нового года дожить ше нужно.
Я уже и оливье сто раз делала и шубу
И конфеты доедают и Пепси акцийную пьют дети
Я огромные столы накрывать не собираюсь, зачем,оно все равно пропадет,пару блюд да и все.
Я уже и оливье сто раз делала и шубу
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я уже и оливье сто раз делала и шубу
О, краще вже шпроти на хліб)
Я не чарівниця вам• 23 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
Я купила, через знайомих, 400 грн, 500 гр. От вона майже зовсім не відрізняється від справжньої. І солона як треба, і ікринки пружні, а не та розмазня яка іноді трапляється в справжній ікрі(( Взяла дві банки, одну вже з´їли, нам було смачно, і пофіг хто що думає! Автор, купуйте і не слухайте тих порад..
Я б за такі гроші пів кіло червоної риби купила б.
А на 400 грн.з´їсти желатину - сумнівне задоволення...
Та легко!• 23 декабря 2024
А де це 300 г за 200 г? Ви з якого року віщаєте?
Бачу мініму 350 грн за 80 г
Ядвига Юсьлегко• 23 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
Як пишеться в одній книзі: не суди...
Та пусть едят, разве я против или осуждаю?
Та не, я наверное от производителей 10 перепробовала, она вся одинаковая, просто вонючее желе, очень сильно на любителя.
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Рыба
Цікава риба. Звідки вона взялася в наших морях 🤣
P.S. Обитают в северной части Атлантического океана и в морях Северного Ледовитого океана
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Ответ дляПенсіонер
31 го прийдем з роботи,повечеряємо і спати бо 1 го на роботу ...
Без 🥂🥂
Така сама пісня)
Кучерявочка• 23 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Краще фруктове желе, скажіть?
Файно Замало• 23 декабря 2024
На салат ддя украшения уже взяла имитацию, а на бутики будет красная рыба.
Мольфарочка• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
для вас сумнівне..вас хтось примушує? чи може я вашої поради просила?
З бісиками• 23 декабря 2024
Я
купила кілька баночок по 200грн кожна
мені смак такої ікри подобається
купила кілька баночок по 200грн кожна
мені смак такої ікри подобається
Та легко!• 23 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
А склад не вміють читати з нормальним достатком?
Травляться добровільно
Помидорина• 23 декабря 2024
Ответ дляКучерявочка
Гурманы, что сказать 🤣
Ну подобається їм і що? В мене брат любить свинячі вуха обсмалені. Для мене це щось неїстівне, а він просто трясеться за ними. Достаток в брата нормальний, не бідує зовсім. І що? В кожного є якісь свої бзіки.
Є в мене один знайомий, багата людина, але добрий чолов´яга. Йому вже за 60. Любить тварин, часто підгодовує безпритульних песиків. Купує їм ліверку . І от бачу, стоять навколо нього собаки, він відламує їм шматки тієї ліверки і кидає, потім відламує шмат і їсть сам. Дядько їздить на Порші 2022 року випуску. Я питаю: ти не боїшся ту ковбасу їсти? А він каже: ні, не боюся, жінка з неї мені ще й вареники робить
.
Так, що давайте будемо терпимими до людських слабкостей , якщо вони нікому не шкодять)
. Так, що давайте будемо терпимими до людських слабкостей , якщо вони нікому не шкодять)