Нагайна• 23 декабря 2024
Хто буде купувати імітацію ікри замість справжньої?
На бутіки різдвяні ,для багатьох від 300 гривень за 200 грам то багато
Помидорина• 23 декабря 2024
Ответ дляТа легко!
А склад не вміють читати з нормальним достатком?
Травляться добровільно
А вам що до того?
На_оба_рот• 23 декабря 2024
Цікаві думки прочитала щодо імітованої ікри.
І що то смачно.
І яка різниця .
Ну різниця очевидна.
Ікра, і виріб в вигляді ікри.
Смак. Кхм. Чесно я пробувала різні виді імітації ( діти іноді купували замість чипсів) прикольні желейні шарики, в деякі навіть риб´ячий жир поклали для аромату
Але назвати цей продукт ікрою , хоч і імітованою
Це занадто.
Якби штучна ікра була схожа за смаком на справжню ікру - без питань.
Але це просто орбіз.
Звісно що кожен продукт має свого споживача
Але щоб ці желейні кульки ставити на святковий стіл. Ну таке
І що то смачно.
І яка різниця .
Ну різниця очевидна.
Ікра, і виріб в вигляді ікри.
Це занадто.
Але це просто орбіз.
Та легко!• 23 декабря 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Мммм, бутрики со шпротами это вкуснятина
Я купила шпроты по акции,мож и до НГ сделаем бутрики,а так да я покупаю в Атб имитированую икру,нам вкусно
У меня нет вообще такого что это на новый год,купили и едят все, особенно в наше время,до того нового года дожить ше нужно.
Я уже и оливье сто раз делала и шубу
И конфеты доедают и Пепси акцийную пьют дети
Я огромные столы накрывать не собираюсь, зачем,оно все равно пропадет,пару блюд да и все.
Я уже и оливье сто раз делала и шубу
Это все хорошо, но Вы что совсем наплевательськи оноситесь к здоровью детей?
Чем вы их кормите?
Ядвига Юсьлегко• 23 декабря 2024
Ответ дляКучерявочка
Цікава риба. Звідки вона взялася в наших морях 🤣
P.S. Обитают в северной части Атлантического океана и в морях Северного Ледовитого океана
Ну в принципе хорошую икру к нам везут в заморозке либо уже в упаковке, а потому это как раз не удивительно.
Да кто его знает откуда, я впервые увидела, вот и стало интересно.
З бісиками• 23 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
І що то смачно.
І яка різниця .
Ну різниця очевидна.
Ікра, і виріб в вигляді ікри.
Це занадто.
Але це просто орбіз.
І що то смачно.
І яка різниця .
Ну різниця очевидна.
Ікра, і виріб в вигляді ікри.
Це занадто.
Але це просто орбіз.
кожен продукт має свого споживача, тому для певних споживачів ’ці желейні кульки ставити на святковий стіл’ не ’ну таке’, а норма.
Мені от наприклад норма
На_оба_рот• 23 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
Мені от наприклад норма
Ну в принципі для того і форму існує.
Бо до цієї теми не знала що імітацію ставлЯть на святковий стіл.
З бісиками• 23 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Ну в принципі для того і форму існує.
будете знати
ставимо і їмо
Я не чарівниця вам• 23 декабря 2024
Ответ дляМольфарочка
для вас сумнівне..вас хтось примушує? чи може я вашої поради просила?
Ніхто не примушує, поради ви не просили.
Але тут форум, кожен може висловити свою думку.
Підсумовую - ваш желатин за 400 грн.фігня!
Свій варік• 23 декабря 2024
Ответ дляПенсіонер
Купляли в егерзунді ,
так просто захотілось
Без фоток,без нагоди ...
Просто ляпнула дружина ,зупинився купив.
Ну то було в осени
так просто захотілось
Без фоток,без нагоди ...
Ну то було в осени
Хорошая икра в егерзунде?
Капризуля• 23 декабря 2024
Ответ дляНагайна
В будь якому супермаркеті
300 грн за 200гр - це і є імітована ікра) Гірше хіба що білкова.
Вартість ікри 5000\кг +-
Я не чарівниця вам• 23 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Можна взагалі не купувати, а взяти червоної риби
Та навіщо? Он 500 гр ’ікри’ за 400 грн.буде в самий раз!
Коханозадовільна• 23 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
І що то смачно.
І яка різниця .
Ну різниця очевидна.
Ікра, і виріб в вигляді ікри.
Це занадто.
Але це просто орбіз.
І що то смачно.
І яка різниця .
Ну різниця очевидна.
Ікра, і виріб в вигляді ікри.
Це занадто.
Але це просто орбіз.
Я на днях купила імітовану, останній раз їла таке років 10-15 назад, то була здивована. Ікринки як у справжньої і в роті так же лопаються. Смак правда трохи відрізняється, ще хімічна промисловість не дійшла до доскональності. Але смак приємний. На скибці батона з маслом можна навіть не помітити, що то імітація
З бісиками• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
підсумую: вашу думка не цікавить нікого
Дівчина заглядєніє• 23 декабря 2024
Найдите нормального мужика и не придется имитировать оргазмы и покупать имитацию продуктов питания.
короткопамятна• 23 декабря 2024
автор яка вам різниця, хто буде, хто не буде. хтось і чорну купить, чтось і на імітовану не має.
я б при обмеженому доході краще б вибрала дешманську, але спровжню.
З бісиками• 23 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
з нормальним мужиком таку ікру також їдять
не заздріть
Любовь Калистратовна• 23 декабря 2024
Не куплятиму, бо для мене ні ікра, ні її імітація не є обов´язковою стравою
Але бажання купити імітацію ікри подив не викликає - багато хто вживає імітацію масла, сиру з рослинного жиру, а не молока, вареної ковбаси без м´яса, соку і нікого це не бентежить.
Как_б_не_так• 23 декабря 2024
Ответ дляПрестидижитатор
мій чоловік і донька не люблять справжню ікру, от не смачна вона їм а імітацію люблять, я вважаю це дивним, але я не забороняю їм нехай їдять
Эх, если бы мои не любили…
Как_б_не_так• 23 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
Я купила ще влітку по акції червону ікру і заморозила до свят. Але якби не мала б за що купити справжню, то купила б імітовану, якщо хотілося б бутербродів з ікрою. Ми в свій час купували імітовану і раділи, що й така є. Різні бувають часи, різні бувають ситуації, тому ставлюсь нормально, що комусь може бути не по кишені справжня ікра. Крім того, і серед справжньої купа фальсифікату, як показує практика. Краще вже свідомо купити імітацію і заплатити, як за імітацію.
Ми у важкі 90-ті самі варили якусь баланду з оселедцевого розсолу, манки і томатної пасти, мастили на бутерброди і раділи тій ’ікрі’.
Як згадаю, то плакати хочеться...
Вся печаль в том, что если хочется бутербродов с красной икрой, то нет смысла покупать имитацию. Она даже отдаленно не похожа на настоящую икру. Так что, как хотелось, так и дальше будет хотеться, хоть всю ту банку самой ложкой съесть
С таким же успехом, можно есть яблоко, если хочется шоколада
В шоколаде• 23 декабря 2024
Я взагалі не розумію смаку ікри.
Не їм ні за яку ціну.
Я ще такі гурмани як я?
Не їм ні за яку ціну.
Я ще такі гурмани як я?
Відповів всім• 23 декабря 2024
И я захотела попробовать,благо АТБ рядом,ну что,икринки целые во рту лопаются,не настоящая,но за 30,00 гривен 110 грамм сойдет
Коханозадовільна• 23 декабря 2024
Ответ дляКак_б_не_так
А Вы давно ее пробовали? Она уже не такая , как была раньше, а очень похожа.
Как раз о такой как пост выше пишу, из АТБ за 30 грн.
Помидорина• 23 декабря 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Вам нема, а комусь є.
Я прожила той період, коли хотілось і не моглось і шукала дешеву альтернативу. І мене та альтернатива в той час задовільняла.
І я вже писала, що якби не мала коштів на натуральну, купила б імітацію і мені було б байдуже на думку гурманів.
Ми й не таке їли в 90 ті роки, коли не було нічого, крім сірих макаронів і тюльки. Теперішня імітована ікра цілком пристойного смаку, хто не дуже дуже розбирається, той і різниці не помітить.
Навіть гурмани помиляються.
Кілька років тому навіть на Порадниці були обговорення, як відома продавчиня ікри тут заганяла фальсифікат за ціною справжньої і відгуки в неї були на 90 відсотків позитивні.
Старожили зрозуміють про що я.
Тому, хочуть люди ікри імітованою, ну нехай їдять. Навіщо їм розказувати про яблуко і шоколад? То їх вибір.
Навіть гурмани помиляються.
Старожили зрозуміють про що я.
Анонимба• 23 декабря 2024
В Атб є Веладіс ікра сайди. Вона трохи червона і дуже приємна. А навіщо імітації я не розумію. Кого ви хочете надурити?
Как_б_не_так• 23 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В прошлом году. Муж моей сестры купил «икру» по акции 1+1=3. Сестра сразу это отказалась есть, ее муж пытался-пытался, даже через силу, но тоже не мог осилить все 3 банки по 0,5 кг съесть, потому на все праздничные столы ее муж делал бутеры с этой икрой (помимо настоящей), даже, если эти столы накрывались не у них дома. У нее муж жлобковатый, просто выкинуть врожденное качество не позволяло, а все праздники у нас принято отмечать в кругу родственников. Так что там я и попробовала. Я рада, что кому-то это вкусно, но это не икра. Потому, если хочется именно икры, то имитация не поможет сбить охоту
Как_б_не_так• 23 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
Вам нема, а комусь є.
Навіть гурмани помиляються.
Старожили зрозуміють про що я.
Навіть гурмани помиляються.
Старожили зрозуміють про що я.
Я не против имитации. Каждый ест то, что им вкусно. Но она совершенно не похожа на настоящую. Я писала именно про то, что если охота бутерброда с настоящей икрой, то имитация не поможет сбить эту охоту. А если все равно, то, конечно, без разницы, что там на столе стоит