Жерица ночи• Изменено 23 декабря 2024
Міліум (біла точка) на повіці
У дитини на повіці (внутрішній куток ока) утворилася біла точка (міліум). Виглядає дуже неестетично, бо місце якраз таке, де весь бруд з ока збирається, вічний кисляк в куточку. Питання-до кого звернутися, щоб прибрали? До косметолога? А дітям (12 років) можна? Це безпечно? Боляче?
Дякую всім за поради.
Жерица ночи
• 23 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Донці дерматолог видаляв, в такому ж віці
Було боляче? Бо в мене така трусішка, боїться
Свисток ля-минор• 23 декабря 2024
Мне косметолог удаляла, иглой проткнула- выдавила, всё . Был на веке
КошкинДом• 23 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ні, як прищик видавити, там по суті цільна голівка, просто пробивають голочкою та видавлюють. Набитими руками це секунда діла. У доньки штук 10 було довкола очей
Фрикаделька• 23 декабря 2024
Я собі сама вичавила, але зверніться до окуліста є мазі. І до речі треба перевіряти холестерин і ще щось бо вони пов´язані