Курочка-чубаточка• 23 декабря 2024

Можливо є окулісти? Підбір окулярів дитині. Я на різдоріжжі…

Дівчата, я вірю в силу Порадниці))) Можливо тут є дитячі офтальмологи, можливо хтось нещодавно проходив обстеження з призначенням окулярів… Сину 12, діагноз відомий-дальнозіркий астигматизм, треба підібрати і для цього-обстеження. У двох клініках кажуть, що підбір окулярів-тільки на розширену зіницю дітям до 18 років, інші-що це неправильно і підбір окулярів буде неправильним і не треба капати краплі. Можливо хтось компетентний в даному питанні, я щось розгубилася(((( Обдзвонила 4 клініки, 2 кажуть одне, дві-інше(((
Дуже вдячна кожному за відповідь і пораду 💖
Результат:
вже голосів: 16
10 (62.5%) Крапали краплі
6 (37.5%) Не крапали
0 (0%) Не носимо окуляри/не памʼятаю
Рання пташка• 23 декабря 2024
яке мiсто?
Вся в кредитах• 23 декабря 2024
Нам підбирали так, спочатку не на розширений зрачок робили, обстеження,потім закапали і перевірили .І видали рецепт на окуляри,дитині десять
автор Курочка-чубаточка • 23 декабря 2024
Ответ дляРання пташка
яке мiсто?
Кременчук
Ответ дляВся в кредитах
Це часом не Візіум?
Сиреневая цапля• 23 декабря 2024
Міопія астигматизм. Повне обстеження, капають. А перевірка і підтвердження ні. Рецепт виписують і так і так.
Бабуся Бетман• 23 декабря 2024
Три рази замовляли окуляри
Робили тести без крапель і з краплями за одну консультанцію
Миссис Буркул• 23 декабря 2024
Син з 7 років в окулярах, і в нашому місті, і там де ми зараз переїхали завжди перевіряли з краплями. Але якщо не плутаю - спочатку перевіряють зір, потім підбирають лінзи. Потім капають і ще раз все перевіряють. А потім вже рецепт дають.
Та_шо_ж_таке• 23 декабря 2024
Делают 2 теста обычно при подборе очков
ОбережнаЯ• 23 декабря 2024
Сыну сначала без капель проверяли зрение,а потом капали.Тоже самое и мне так проверяли
Мама Чели• 23 декабря 2024
Капают глаз не для подбора очков, а для дополнительного обследования.
Ответ дляМама Чели
Я теж так думала, але вони підкреслили, що дітям для правильного підбору потрібно капати.
Хитрушка-чекушка• 23 декабря 2024
В Украине и в Австрии сыну только с каплями.Но не дальнозоркость
Вся в кредитах• 23 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це часом не Візіум?
Ні, ми за кордоном
Смурфик• 23 декабря 2024
В одній клініці дітям капали, робили обстеження, в інший день приходили на підбір окулярів. В іншій клініці - спочатку підбирали окуляри, потім крапали і обстежували очі. Рецепт в кінці, після фінальної бесіди з лікарем.
В нас дуже великий досвід спілкування з офтальмологами, були і інші, звісно.
Але ніколи не підбирали на розширені зіниці, це дурня якась
ОдинРазНадетое• 23 декабря 2024
Дитині спочатку так провели обстеження, потім закрапали очі і перевірили ще раз через 15 хв. Потім виписали рецепт на окуляри (це все за один прийом)
Вакцениро Вона• 23 декабря 2024
Ответ дляСмурфик
Расширяют зрачек и для того, чтобы снять спазм мышцы. Поэтому показатели на узкий и широкий зрачек отличаются.
Доктору важно знать истинную картину без спазма мышцы
Щастя-здоровля• 23 декабря 2024
На діагностиці крапали
На підборі не крапають
стаж окулярів 12 років
були і в ексмері і в візікомі і в звичайних лікарнях, підбір без крапель