Кусман Сиру• 14 декабря 2024
Нічні лінзи. Міопія (близорукість)
Дівчата, у кого діти носять чи носили нічні лінзи, поділіться враженнями (плюси та мінуси)
Дитині 14 років, -2
Лікар рекомендує нічні лінзи, як найефективніше, щоб міопія не прогресувала, ніж окуляри та денні лінзи
Дитині 14 років, -2
Результат:
вже голосів:
5 (45.45%)
тиц
4 (36.36%)
окуляри
2 (18.18%)
за нічні лінзи
0 (0%)
за денні лінзи
0 (0%)
свій варіант
ПрипоРошенная• 14 декабря 2024
Попробуйте. Там конечно цена вопроса достаточно высокая, но знаю, что дает положительную динамику. Но это не меньше полугода нужно носить, чтобы понять
Работать надо• 14 декабря 2024
Наш врач сказал, что ночные будем пробовать, если постоянное ношение очков не притормозит падение зрения. Она считает, что очки - наиболее безопасный вариант. Я с ней согласна.
А я женатая• 14 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну как ношение очков притормозит? Причины падения то разные. Носить очки нужно и держать постоянную коррекцию 100%. После 18 лазерную сделать.
Очки не лечат....к сожалению
Работать надо• 14 декабря 2024
Ответ дляА я женатая
Очки не лечат....к сожалению
А я написала, что лечат? Нет же. Но коррекция в этом возрасте может притормозить падение. И постоянная коррекция как раз и нужна для того, чтобы зрение упало не так сильно, как без неё. Чтобы потом можно было сделать лазерную коррекцию.
Корректировать можно очками или линзами, дневными или ночными. Очки - наиболее безопасный способ. Меньше риск инфекции или повреждений. Но если очки оказываются неэффективны, пробуют другие способы.
Сама не знаю• 14 декабря 2024
Нічні лінзи ніяк не запобігають погіршенню міопії. Вивчить взагалі що таке міопія: фізично це видовження очного яблука, яке в нормі має бути наближене до кульки. А при міопії стає як яйце. І як на цей процес впливатимуть лінзи? Ніяк.
Угги в горошек• 14 декабря 2024
У дочки теж міопія, 14років. Носить окуляри і денні одноразові лінзи. Питала про нічні лінзи, окуліст сказала, що вони не настільки ефективні, як заважають тим, в кого очі чутливі, бо то грубі лінзи.
Пусин Кукин• 14 декабря 2024
Носимо нічні лінзи. Дуже зручно. Донці 13 років.
Не чула, що вони діють по іншому чим окуляри чи денні лінзи.
Питання в зручності
Бабка_в_кедах• 14 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Ми отримали таку саму відповідь. Вони можуть сприяти витонченнню рогівки, тоді може бути складніше робити лазерну корекцію.
Донька, насправді, спробувала все - денні, нічні, окуляри. Зупинилась на окулярах і лінзи на змагання вдягає, щоб зручніше було. Від нічних боліла голова і очі.
Продаю витрішки• 14 декабря 2024
Донька другий рік носить нічні. Доньці 12 років. Не знаю, нам лікар сказала так, що зараз головне запобігти падінню, у неї -2,7. А окуляри, вони просто коректують зір, щоб дитина добре бачила і якщо зір вирішить падати (а зараз такий вік, що йде стрімке зростання-дорослішання, гормони і т.д.) в піки росту зір може скакати, то він буде падати, а лінзи ці, типу стримують падіння, вони тримають. І ми дуже часто ходимо на перевірки, спочатку це раз на тиждень в різний час (ранок, день, вечір) було, потім раз на місяць, потім раз на три місяці. Пройшло вже рік і три місяці. Зір не погіршився. Око на цілісність і тонкість перевіряють. Хтозна як би він себе повів при окулярах. Більше року у неї 1,2 зір. Принцип дії лінзи, як ми зрозуміли, око видовжується при падінні, вище писали, а лінза як би його вплющює, робить круглим м´ячиком, не дає йому видовжуватись далі, відповідно не дає падати зору.
Не знаю...методика нова, але що робити, відмовитись від них можна в любий момент. Поки зір гуд і йде стрімке дорослішання - будемо носити.