Дюймовочка• 23 декабря 2024
В кого було запалення тройничного нерву?
Які його симптоми?
Кондуктор автобуса• 23 декабря 2024
ліпше Вам того не знати(((( уявіть, що Вам наживо кліщами трощать щелепу((((
Дама_с_коготками• 23 декабря 2024
Біль, що не знімався німідом. Оніміння половини обличчя . Боліли всі зуби
Тримбулька• 23 декабря 2024
у чоловіка було. з того що памʼятаю - сильний біль половини обличчя, далі онеміння і опустилась половина обличчя. дуже тривала реабілітація була, хоча одразу ж почали лікування
Мира всем• 23 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
При тройнічному не опускається обличчя, при лицевому - так
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2024
Ответ дляДама_с_коготками
я 3 тижні бул на трамадолі(((( а зуби боліли навіть ті, що їх вже давно нема((((
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
в мене, до речі, так само, опустилась одна половина ((((
Кондуктор автобуса• 24 декабря 2024
Ответ дляМира всем
опускається, за рахунок нижньої вітки