Злюка-закусюка• 23 декабря 2024
Як же я раніше любила Різдво, Новий рік, щедрівників, колядників.
Так зараз і не люблю, всі свята втратили сенс, за суперечками яке Різдво правильне, за відчуття провини, що ти живий, а хтось вже ні, за те що знаєш скільки людей зараз без домівки, якась пустота в душі…
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Новий рік ніколи не мав сеансу.
Розумна людина.
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Увы, новогоднего вайба нет. Его натужно пытаются изобразить в ТЦ и на некоторых улицах. Но если раньше я шла домой от метро и в окнах у людей в девятиэтажках светились гирлянды, то сейчас две-три на дом вижу. И у меня еще ничего новогоднего нет. И завтра не будет. Может в конце недели... Это я себя прям заставляю, да(
Абсолютно адекватный ответ и реакция на то что происходит кругом.
Мурзилка• 24 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
фото
очень понимаю эту женщину....у нас тоже близкий человек в плену...
Ответ дляЯ натуралка
Для мене теж Новий рік втратив сенс, зараз більше Різдво, тому його святкую і вважаю святом, НР втратив чарівність вже немає бажання святкувати, для мене це просто початок нового календарного року.
Але між рядків читається, що ви образилися за вірян московського патріархату
ПампушОК• 24 декабря 2024
А я цього ррку плховала маму... і все, Різдво тепер не Різдво, а день сповнений суму