СамавиховуюКота• Изменено 24 декабря 2024
Снова котел. Макаровка
И снова такое происходит
Что же это такое? Почему все молчат?
Снова матреха скажут, за то что вещи своими именами называю
Это ужас
Вся лента в соц.сетях в сборах, умоляют просят хоть по 5-10 гривен, и таких 30-40 за день попадаются
Что же это такое? Почему все молчат?
Это ужас
your style• 24 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Я если честно сильно сомневаюсь что непосредственно президенты участвует в планировании отвода войск и других военных стратегиях, поскольку они не военные. Глобально - да, они знают что происходит, но не в распределении бригад на местности участвуют., Думаю это вопрос к Сырскому. Я если что не фанатка Зели
А Сирський кому підпорядковується, не знаєте?
Ответ дляРеверанс
В нас нема вибору.Якщо влада поклала болт на армію,мусимо самі триматися.В кожного хтось воює,їх кинути напризволяще?
все как обычно. Миллионеры не хотят вкладываться, а простой народ должен последнее отдавать , чтобы миллионеры дальше воровали. эта страна никогда не изменится
Соната любви• 24 декабря 2024
Ответ дляyour style
сырский подчиняется зе-ермаку.
но если бы у сырского была честь и совесть, он бы не исполнял преступных приказов.
но честь и совесть сырский продал еще в 2015 Дебальцево.
Ответ дляVlada-Maria
вау, як зеленосилосні заспівали)))) А чого ж тоді Порох у вас був ’все лично’ винен і все власними руками робив, навіть затикав бабиній курці сраку на далекому хуторі, аби не неслась? А те, що тепер ні одного фаната зелі і серед білого дня з вогнем не знайдеш, то могли і не додавати
Ці питання до зелених завжди риторічні. Пояснення нн мають, бо їм не сказали, що відповідати. До зеленого завжди були винні попередники, а в цього при царі лише бояри винні. Він сам чистий та невинний боневтік.
impossibilia non sunt• 24 декабря 2024
Ответ дляsnejs
Ага, еще и как норму это пихают людям, с помощью реверансов
Ответ дляimpossibilia non sunt
В Вас ніхто не служить.
Так?Тому Вам важко зрозуміти,те що нам очевидне.
Щось не видали,щось втрачене і бою,щось згоріло.Командуванню байдуже.А ми збираємо,тому що хочемо захистити своїх.Які захищають нас.
Нащо Ви переходите на особистості?
Ответ дляAntoninaya1
’В районі села залишається кілька бійців одного з батальйонів, з військовослужбовцями цього батальйону я на зв´язку’ Кілька-це скільки? З військовослужбовцями-це з ким, з командирами, що не на позиціях. Дивне формулювання, схоже на спробу приховати правду, яка так не зручно раптово вилізла в мережі.
Без понятія, що саме про це у Бутусова , і саме така форма абзацу , зазвичай, він пише як є, не помічала що він приховує становище. Але я ще вранці читала, там коментів під дописом повно і він відповідав.
kseniya123• 24 декабря 2024
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Вже, мабуть. Бо дописів немає по ситуації на фронті. Правда не подобається зеленій команді. А люди дізнаються про просування ворога коли танки у вікно побачать.
По Діп стейт вже окупована Макарівка на тепер
Ответ дляMrs.Ochmonek
Конкретно: чому СБУ не мало претензій до Медведчука, Шуфрича, Богуслаєва? Це ж неозброєним оком було видно: працюють на рф.
А зараз ніхто не працює на рф? Навіть єрмак? А чому немає претензій до Ахметова? Чому відпустили медведчука та шуфріч не у в´язниці?
Ответ дляvasilisa-l
Нащо ви свої рашиські проблеми сюди тягнете?
Наші люди спокійно та відкрито шлють на ..р президента і все керівництво країни, в ФБ, ютюбі, тік-тоціі де тільки можна
А у вас с..ться навіть прізвище х..ла зайвий раз вимовити.
Обещали зелень вынести на вилах если не оправдают оказанного доверия, при чем сами же избиратели... А сейчас и не найти тех голосовавших
Natal_ka91• 24 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
А вони більшість на фронті...
Ответ дляNatal_ka91
На реальному
Избиратели Зе чкурнули в европы в первые же сутки полномасштабной, а многие еще и до войны выехали видя что по 4000 баксов так и не раздали ни учителям, ни медикам...
Сильно сомневаюсь что те кто не на словах его бы мог вынести был в числе зе-избирателей
Сонная Сова• 24 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Тут палка о двух концах,донаты не могут помочь полностью, без гос поддержки это оттягивание неизбежного конца. Влада булки расслабила, помогать ЗСУ не рвется, а с людей требуют. И еще и цены повышают.
your style• 24 декабря 2024
Ответ дляСоната любви
сырский подчиняется зе-ермаку.
Я це знаю. Я відповідала людині на питання, яка каже, що з Сирського треба спитати. Своїм питанням я дала зрозуміти, що не тільки з Сирського, а із верховного також
А який сенс щось казати?
Ну, кажу. Котел, так, і далеко не останній. Далі буде тільки гірше, раз уже ті, що керують Україною, вибрали для неї шлях поразки на полі бою, тобто повне знищення. То це й відбувається, тільки поступово, місто за містом, геть нема чому дивуватися.
Фрау Донна Роза• 24 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
це рашкин вкид, ще вчора конкретно написали спростування разом із відео, але ви продовжуєте працювати на кацапів
А что в этом спростуваннi сказали, что он упал с лестницы когла мусор выносил?
Ответ дляПеченюшка
Вы забыли где живете?
Я против замалчивания, но это уже ничего не изменит. Люди доказали что делать можно тут все что душа не пожелает, все смолчат и проглотят. Ну, максимум повозмущаются в чатах или на диване
повозмущаются и пойдут на концерт квартала и дизеля((
Ответ дляСамавиховуюКота
думала хоть тцк немного угомонились, а нет, все как и было, может даже хуже
уже крутят тех мужиков - не стесняются
ничего и никому не будет за этот беспредел, сверху на все закроют глаза, руки развязаны
уже крутят тех мужиков - не стесняются
от тцк нужно отбивать всем людом, а не стоять в стороне. 10 женщин вполне могут подвинуть этих бугаев, в погонах тоже.