СамавиховуюКота• Изменено 24 декабря 2024
Снова котел. Макаровка
И снова такое происходит
Что же это такое? Почему все молчат?
Снова матреха скажут, за то что вещи своими именами называю
Это ужас
Вся лента в соц.сетях в сборах, умоляют просят хоть по 5-10 гривен, и таких 30-40 за день попадаются
Что же это такое? Почему все молчат?
Это ужас
Ответ дляПеченюшка
Где-то мелькало, что им разрешили все. И применение оружия и любые методы. Особенно про жен, которых можно затянуть в машину у подъезда и мужик сам выскочит из квартиры впечатлило😢 так они и до детей дойдут скоро
перцовые баллончики нужно покупать уже
Ответ дляПодрысь
перцовые баллончики нужно покупать уже
Перцовый баллон в руках дилетанта, да еще в ветреную погоду... хуже гранаты в руках обезьяны..
Но поскольку люди, как ни крути, соображают лучше обезьян, то лучше точно не баллончик, но их не так широко продают...
Ответ дляfishcka
ні, мене не влаштовує категорично.
але я чітко розумію наслідки ’просто перестать стрілять’
і мені дуже не хочеться в еміграцію
Ну видите, вам не хочется в эмиграцию, вы считаете это важным, а кому-то не хочется остаться без рук без ног или вообще умереть, Вы считаете их желание менее важное?
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
А зараз ніхто не працює на рф? Навіть єрмак? А чому немає претензій до Ахметова? Чому відпустили медведчука та шуфріч не у в´язниці?
Ви не відповіли, чому? Чому переводите стрілки завжди?
І до Ахметова мали бути претензії у 2014, бо в т.ч. і завдяки йому зростив сепаратизм, це всім відомо. Але чомусь його запросили на інавгурацію як почесного гостя.
Ви можете відповісти нарешті чому до Медведчука, Шуфрича, Ахметова, Богуслаєва, не було питань з 2014 у нашої СБУ?
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляArgesha
А який сенс щось казати?
Ну, кажу. Котел, так, і далеко не останній. Далі буде тільки гірше, раз уже ті, що керують Україною, вибрали для неї шлях поразки на полі бою, тобто повне знищення. То це й відбувається, тільки поступово, місто за містом, геть нема чому дивуватися.
Так, так, вибрали шлях поразки і здати Київ за три дні, які розгягнулися
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
от тцк нужно отбивать всем людом, а не стоять в стороне. 10 женщин вполне могут подвинуть этих бугаев, в погонах тоже.
Головне, щоб і від московитів змогли, всім людом, якщо що
Тільки от історія зовсім недавня показує іншу картину
Ирина-bbd0• 24 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
В Вас ніхто не служить.
Так?Тому Вам важко зрозуміти,те що нам очевидне.
Щось не видали,щось втрачене і бою,щось згоріло.Командуванню байдуже.А ми збираємо,тому що хочемо захистити своїх.Які захищають нас.
Нащо Ви переходите на особистості?
Кто у нее может служить.если она в 19 бегала счастливая тут.что больше не нужно бояться АТОшников и СБУ и что возвращается ура мир с кацапнёй
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не перевожу стрілки. Відповідь та сама яка працює і для нинішнього - домовленості, гроші, зв´язки, тиск. Просто тоді були інші умови, але ставлення до цього різне
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляПодрысь
женщины должны защищать еще и от московитов? с какого? я хочу, чтоб меня полиция защищала, тцк-щник, а не гражданский слесарь.
Ви то можете хотіти все що завгодно, але реалії такі, що проти наявної кількості московитів ТЦКшників і поліції не вистачить аж ніяк.
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Чому для нинішнього, точніше для нинішньої СБУ стало можливим зайнятися медведуками і шуфричами , ось в чому питання. У них десь зникли зв´язки, із зміною президента? Тоді зрозуміло, чому нинішній так дратує колишніх.
Ответ дляsnejs
это все последствия майдана
ИЛИ... провозглашения независимости...
Слишком легко досталась, нужно было тогда чтоб у нас как в Прибалтике было или в Грузии...
Собственно потому и против выхода из СССР все были на первом референдуме...
А по-сути большинству и не была нужна Независимость, никто из низ ее не ценил, не дорожил, кровь проливать не собирался.
Ответ дляfishcka
бакси отримують ті хто кричить що треба перестати підтримувати ЗСУ
Я забесплатно пишу что государству нужно начать-таки поддерживать ЗСУ, а народу расслабиться и перестать это делать с тех мизерных зарплат и пенсий, которые организовало для них государство, особенно учитывая налоги, тарифы и цены на продукты...
Каждый должен заниматься своим делом и не отлынивать!
Ответ дляMrs.Ochmonek
Гарно зайнялися. Лише у 2023 арештували шуфрича, коли він вже межі перейшов, а медведчук розгулює пр рашці, а ахметов грає в героя. Просто змінилися фаворити. Тоді були одни, зараз інші, але муляють лише колишні бо нинішні вже ’герої’. Хоч зелену тєльеяшку чи шо там у вас, рвіть, але цей вова криворізький переплюнув майже вову пітерського.
Mrs.Ochmonek• 25 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Ви знову переводите,´ на *зараз*, замість чесно сказати, що з 2014 до 2019 жоден пропунінський ворог України не був арештований, затриманий, допитаний, посаджений.
Медведчук розгулює по рашці ви прекрасно знаєте після чого. А з 2014 він розгулював по Україні, заробляв тут шалені кошти, купував телеканали і проводив путінську пропаганду.
А з останньої вашої фрази можна подумати, що вам приємніший Вова пітєрскій. Ваше право
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви можете думати, що завгодно. Я ж вам не забороню. І я втомилася з вами дискутувати тому, що я вже написала, де зараз медведчук і чому ахмєтов став хероєм, але вам прикольніше дивитись в минуле щоб відмазати зелень
Mrs.Ochmonek• 25 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Ви просто не можете зізнатися собі в реальних фактах: промосковські персонажі чудово себе почували в 2014 - 2019, заробляли і пропагували і ніхто їх не чіпав. А при ’зелені’ як пише ваша методичка , ці самі промосковські персонажі були затримані, арештовані, викинуті з політики. Вам прикольніше ставити лейби про ’відмазування зелені’, а не визнавати факти.
І про ’де зараз Медведчук’, така вже маніпуляція ((У Редіса запитайте та інших командирів з Азову, йому і ще 199 сім´ям розкажіть, що треба було не міняти медведчука
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так саме за Зеленського й почали затримувати, але кого саме? Шуфрича? І на цьому все? Медведчука віддали, Ахметова взагалі ніхто не чіпав. Ви постійно пишете одне й те саме, але жодного разу не відповіли конкретно на це.
Ви називаєте це боротьбою з промосковськими діячами? Затримати одного Шуфрича і відпустити Медведчука? Це називається маніпуляція, а не факти. Можете скільки завгодно повторювати про ´методички´, але реальність від цього не зміниться. Просто визнайте, що ця ´боротьба´ була дуже вибірковою, і перестаньте нав´язувати шаблонні відповіді.
І де я написала що його не иреба було міняти? Досить брехати вже. Скажіть єрмаку, що коли він цигарки за гаражами курив, то я вчилася. Тому на мене ваші фантазії не діють
Mrs.Ochmonek• 25 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
От самі і скажіть це Єрмаку)
Я можу запросто визнати, що затриманих промосковських діячів не достатньо, їх ще повно гуляє, а от ви не можете ніяк визнати, що до того з 2014 по 2019 їх не було не тільки не затримано взагалі, а для них стелилася червона доріжка. В тому числі і для Ахметова. Не хочете спитати у Порошенка навіщо він цю всю промосковську наволоч до себе на інавгурацію позвав?
Mrs.Ochmonek• 25 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
З приводу Медведчука, то ви вже визначтеся якось: його треба було міняти на азовців чи ні. Якщо треба було, то до чого були ваші попередні обурення що він не в Україні?
В чому моя брехня?