СамавиховуюКота• Изменено 24 декабря 2024
Снова котел. Макаровка
И снова такое происходит
Что же это такое? Почему все молчат?
Снова матреха скажут, за то что вещи своими именами называю
Это ужас
Вся лента в соц.сетях в сборах, умоляют просят хоть по 5-10 гривен, и таких 30-40 за день попадаются
Что же это такое? Почему все молчат?
Это ужас
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
так , за це вибачаюсь
але за все інше - ні в коєму разі
зеля все просрав, щоб ви тут не накидували на пороха
але за все інше - ні в коєму разі
Ок. А що ж в іншому - неправда?
Як і чим ви виправдовуєте те, що склади не охоронялися, і жодна шишка не відповіла за цей злочин , безповідальності або сприяння ворогу? І так п´ять разів.
Те, що внутрішніх диверсантів було багато, це зрозуміло. Але чи були їх викриття? І чи могли вони бути, якщо за нацбезпеки відповідав такий собі Райнін ?.
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
так , за це вибачаюсь
але за все інше - ні в коєму разі
Конкретно: чому СБУ не мало претензій до Медведчука, Шуфрича, Богуслаєва? Це ж неозброєним оком було видно: працюють на рф.
Ответ дляfishcka
москалі 1,5 млрд баксів вкинули у розкачку України, їм вкрай необхідно щоб ми втратили надію і перестали підтримувати армію.
таких тем тут буде з кожним днем все більше
может это не баксы вкинутые, может это люди прозревают от беспредела вокруг? Вас все устраивает что происходит?
Я у бутусова читала
Наче не має оточення?
Там він ше журналістський запит командуванню зробив
П с так вважаю , треба відводити завчасно. Збереження составу Зсу це першочергове, і евакуація. ( а то зараз мені напишуть)
На скані Бутусов, поки що довіряю джерелу
Пс 2 тему не читала
Наче не має оточення?
Пс 2 тему не читала
Ответ дляПавела
Цей цинізм просто вбиває. Диктатура. Втрат не знаємо, ситуації на фронті не знаємо, всі розкрадання, корупційні схеми покриваються, чоловіки, як загнана скотина, тцк собаки творять те, що в голові не вкладається... Ще бракує закону про портрет боневтіка в кожній хаті, щоб остаточно підтвердити абсурдність ситуації.
Саме так, і жирна морда у вишиванці лежачи на матрасі з валюти буде розказувати що ні кроку назад і ні переговорам, бо він ще праправнукам не накрав.
Фрау Донна Роза• 24 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Я если честно сильно сомневаюсь что непосредственно президенты участвует в планировании отвода войск и других военных стратегиях, поскольку они не военные. Глобально - да, они знают что происходит, но не в распределении бригад на местности участвуют., Думаю это вопрос к Сырскому. Я если что не фанатка Зели
Ну Порошенко же виноват в Дебальцево, что раша договорённость на вывод наших нарушила, тае почему зе не виноват в котлах?
Antoninaya1• 24 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Я у бутусова читала
Наче не має оточення?
Пс 2 тему не читала
Наче не має оточення?
Пс 2 тему не читала
’В районі села залишається кілька бійців одного з батальйонів, з військовослужбовцями цього батальйону я на зв´язку’ Кілька-це скільки? З військовослужбовцями-це з ким, з командирами, що не на позиціях. Дивне формулювання, схоже на спробу приховати правду, яка так не зручно раптово вилізла в мережі.
Фрау Донна Роза• 24 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
За всё время президенсива я ни разу не услышала из его уст правды, только хайп и манипуляции, лапша сплошная (
А как же - доллар по сорок, буде вiйна? Вот, праву же сказал
Соната любви• 24 декабря 2024
Ответ дляfishcka
ще одна. давайте я і у вас спрошу, от прямо зараз всі українці перестають донатить. яким ви бачите розвиток подій?
простые люди не обязаны донатить.
обеспечивать армию прямая обязанность государства.
для этого запад выделяет деньги.
а простые люди платят налоги.
но деньги разворовываются.
поэтому, все ваши претензии необоснованные.
а если учитывать, сколько донатов разворовывается на виллы, банковские счета, шикарную жизнь.
то это бизнес.
для этого запад выделяет деньги.
а простые люди платят налоги.
но деньги разворовываются.
то это бизнес.
Ответ дляСоната любви
простые люди не обязаны донатить.
для этого запад выделяет деньги.
а простые люди платят налоги.
но деньги разворовываются.
то это бизнес.
для этого запад выделяет деньги.
а простые люди платят налоги.
но деньги разворовываются.
то это бизнес.
це не відповідь на моє питання
Фрау Донна Роза• 24 декабря 2024
Ответ дляAntoninaya1
Ото Ви ідейку їм підкинули, навіть красти не тре: зайшли в школу, дітей затримали, татусів до школи на бесіду і поїхали на ВЛК. Цікаво, а це вже достатньо вільний народ, вільної країни чи далі буде?
Не подсказывайте
Соната любви• 24 декабря 2024
Ответ дляAntoninaya1
так об этом кто-то уже говорил. то ли из депутатов предлагал или кто из прикормленных, не запомнила кто конкретно.
но идея была точно такая же, детей из школы не выпускать, пока не приедут родители.
diamond_shop• 24 декабря 2024
Ответ дляСоната любви
уже не просто крутят, а убивают.
в Одессе тцк в упор расстреляло отца, который пытался защитить своего сына.
и реакция общества какая? нулевая.
то есть, обществу по сути пофиг на все что происходит.
и реакция общества какая? нулевая.
це рашкин вкид, ще вчора конкретно написали спростування разом із відео, але ви продовжуєте працювати на кацапів
Ответ дляfishcka
Директор Донецького аеропорту, зруйнованого понад 10 років тому, продовжує одержувати зарплату. У 2022-2023 роках Владислав Близнюк отримав понад 428 тисяч грн, — Слово і Діло
ㅤ
Питання забезпечення фронту повинна вирішувати виключно держава.Якщо держава вважає,що краще більше заплатити ось цьому пану,ніж солдату на фронті,то я з нею сперечатись не буду
ㅤ
Соната любви• 24 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
у нас и война тоже вброс согласно зе, войны не будет, все ипсо.
как и за руки-ноги никого не ловят, тоже вброс.
как и газ в машину не запускали и не поджигали, тоже вброс.
как и кресту не привязывали, в клетки не сажали, не избивали и так далее все вброс.
как и фото раздетого военного избитого, тоже вброс.
все вброс.
и видео как женщин бьют, тоже вброс.
везде один вброс.
а все кто не верит, враги.
все вброс.
и видео как женщин бьют, тоже вброс.
везде один вброс.
а все кто не верит, враги.
Ответ длямиссДавеча
Пипец, и когда за такое будут судить генералов??? Никто же ответственность не несет…
Починати треба з Верховного Головнокомандуючого.Так феерично просрати країну.Прибрати з власної армії її ядро,найкращих генералів та ССОшників.І роздавати газетку Слуг Народу з планом перемоги в окопах замість необхідних життево важливих речей.Дуже дякуємо всім причетним.